Jak přesunout poznámky z vašeho iPhone do iCloud

Aplikace Poznámky v iOS může ukládat poznámky do vašeho zařízení nebo na iCloud. Když vytvoříte poznámku, můžete se rozhodnout, kam ji uložíte. Poznámky na vašem iPhonu se nesynchronizují s iCloud. Pokud zařízení vymažete, obnovíte nebo cokoli podobného, ​​o tyto poznámky přijdete. Poznámky na iCloudu jsou bezpečné. Ukládají se na iCloud a synchronizují se s Macem a všemi ostatními iOS zařízeními, do kterých jste přihlášeni. Aplikace Poznámky také podporuje složky; můžete na svém iPhonu nebo na iCloudu vytvářet složky a podle toho třídit poznámky. Můžete si také vybrat, které poznámky se zobrazí na obrazovce uzamčení. Pokud potřebujete přesunout poznámky z iPhonu do iCloudu, existuje docela jednoduchý způsob, jak to udělat. Není to žádné kopírování/vkládání.

  Jak nastavit Chromecast s Google TV

Otevřete aplikaci Poznámky. Na domovské obrazovce se zobrazí, kolik poznámek jste si uložili do svého iPhone a na iCloud. Poznámky můžete přesouvat z iPhonu do iCloudu a naopak. Postup je stejný.

Přesunout jednu poznámku

Klepnutím na ‚Poznámky‘ na vašem iPhone zobrazíte všechny poznámky na vašem zařízení.

Najděte poznámku, kterou chcete přesunout, a přejeďte prstem doleva. Uvidíte dvě tlačítka; Přesunout a Smazat. Klepněte na ‚Přesunout‘. Tím se dostanete na obrazovku „Vyberte složku“. Poznámku můžete přesunout z iPhonu do iCloudu nebo ji můžete přesunout do jiné složky na iPhonu.

Obrazovka ‚Select a Folder‘ vám ​​také umožňuje vytvořit novou složku. Opět platí, že novou složku můžete vytvořit na svém zařízení nebo na iCloudu.

  Co je Inbox Zero a jak toho můžete dosáhnout?

Přesunout více poznámek

Chcete-li přesunout více poznámek, klepněte na tlačítko Upravit nahoře. Vyberte poznámky, které chcete přesunout, a klepněte na „Přesunout do…“ vlevo dole. Vyberte složku, do které chcete přesunout poznámky. Stejně jako u předchozí metody můžete poznámky přesunout do jiné složky na vašem zařízení nebo je jednoduše přesunout na iCloud.

Zobrazí se stejná obrazovka „Vyberte složku“ jako při přesunutí jedné poznámky. Můžete vytvořit novou složku nebo přesunout poznámky do existující složky.

To je samozřejmé, ale aby to fungovalo, musíte být přihlášeni do iCloud. Klepnutím na svůj profil v aplikaci Nastavení se můžete přihlásit do iCloudu a poté jej povolit pro Poznámky. Případně můžete přejít do předvolby aplikace Poznámky v aplikaci Nastavení a přihlásit se do iCloudu tam.

  Jak vytvořit vzpomínkové video na iPhone

x