etechblog

Jak převést vaše krypto z Robinhood do zabezpečené peněženky

Robinhood nabízí úžasnou platformu, jak začít investovat do akcií a kryptoměn, ale nenabízí stejné výhody jako mnoho jiných kryptopeněženek. Naštěstí je přenos vašeho kryptoměny z Robinhood do zabezpečené externí kryptopeněženky jednoduchý proces.

Jak převést kryptoměnu z Robinhood do zabezpečené peněženky

Než budete moci převést krypto z Robinhood do jiné kryptopeněženky, budete muset ověřit svou identitu, přidat 2FA (dvoufaktorové ověření) do svého účtu Robinhood a určit adresu vaší cílové peněženky.

1. Ověřte svou identitu a přidejte 2FA

Robinhood vyžaduje, aby uživatelé ověřili svou identitu a přidali 2FA na svůj účet před převodem kryptoměny do externí peněženky. Tyto požadavky existují z několika důvodů. Rozhodující je, že zajistí, aby vaše krypto nebylo podvodně převedeno a ukradeno. Výzvu k ověření identity získáte tak, že přejdete na kartu Krypto, vyberete svou kryptoměnu, kliknete na ikonu rozevírací šipky na pravé straně stránky a vyberete Odeslat a přijmout.

  Klávesové zkratky pro Kalendář Google: Cheat Sheet

Pro ověření vás Robinhood požaduje, abyste nahráli fotografii každé strany vašeho úředně vydaného průkazu totožnosti (jako je váš pas nebo řidičský průkaz). Bohužel tento krok může být na mnoha telefonech zpožděný – možná budete muset zkusit pár pokusů, než získáte dobrý obrázek. Ověření je obvykle téměř okamžité, ale možná budete muset počkat až pět pracovních dnů.

2FA je mnohem jednodušší přidat do vašeho účtu Robinhood. 2FA můžete přidat tak, že přejdete přes Účet > Nastavení > Zabezpečení a soukromí > Dvoufaktorové ověření. Minimálně budete potřebovat SMS autentizaci (ale existuje mnoho dalších typů 2FA). Kromě toho si jako sekundární metodu 2FA můžete vybrat mezi schválením zařízení (oznámení push) a aplikací Authenticator.

Pokud používáte ověřovací aplikaci, uložte si její nouzový záložní kód na více míst – pokud ztratíte nouzový záložní kód a ověřovatel, možná je nebudete moci obejít!

  Stáhněte si soubory PDF přímo vypnutím prohlížeče PDF v prohlížeči Chrome a Firefox

2. Určete adresu své peněženky

Dále budete muset najít svou přijímající adresu kryptopeněženky (zabezpečená peněženka, do které chcete kryptoměnu poslat). Adresu své peněženky obvykle najdete v části s názvem Příjem prostředků, i když přesné umístění se může lišit v závislosti na aplikaci peněženky. Pokud máte hardwarovou peněženku, budete ji muset zapojit a vstoupit do rozhraní, abyste našli adresu.

3. Přeneste krypto z Robinhood

Nyní, když jste přidali ochranu ke svému účtu a určili adresu peněženky, jste připraveni převést své kryptoměny. Přihlaste se ke svému účtu Robinhood a klikněte na kartu Crypto. Dále vyberte kryptoměnu, kterou chcete převést. Vyberte ikonu rozevírací šipky na pravé straně stránky a poté vyberte Odeslat a přijmout.

Zobrazí se několik výzev. Vyberte měnu, kterou chcete použít k zadání částky převodu (USD nebo krypto jednotky) a zadejte částku, kterou chcete poslat. Dále vložte adresu externí peněženky do pole Odeslat. Nakonec zkontrolujte převod a potvrďte, že chcete poslat své krypto. Během několika okamžiků byste měli vidět kryptoměnu ve vaší externí peněžence.

  Jak napsat skript AutoHotkey

Pochopte limity Robinhood Crypto Limits

Robinhood uplatňuje na váš kryptoúčet několik limitů. Během jednoho 24hodinového období můžete převést pouze kryptoměny v hodnotě až 5 000 $, s limitem až deseti převodů celkem. Pokud jste k nákupu kryptoměn použili Okamžitý nákup, možná budete muset počkat, až se transakce vypořádá, než ji budete moci převést.

Co se týče poplatků, Robinhood v současnosti neúčtuje žádné poplatky za převod vašich tokenů. Možná budete muset zaplatit malé poplatky za zpracování blockchainových transakcí. Tyto poplatky se však označují jako síťové poplatky. Veškeré odečtené poplatky budou představovat nominální část vašeho celkového zůstatku.

Uchovávejte své kryptoměny bezpečně

Ve srovnání s Robinhood nabízí bezpečné peněženky několik výhod. Jsou nabité praktickými funkcemi, snadným přístupem a poskytují působivé bezpečnostní funkce. Pokud chcete bezpečně ukládat své investice, softwarové nebo hardwarové peněženky jsou perfektní – a načtení kryptoměn pomocí Robinhood zabere jen pár minut.

x