Jak přiblížit a otočit Netflix v Chrome

Existuje spousta rozšíření prohlížeče, která vám umožní odemknout skryté kategorie Netflix, získat hodnocení IMDb a dokonce načíst externí titulky, pokud potřebujete. Málokdo se soustředí na to, aby byl lepší pohled na věc. Může to být tím, že pokud jde o Netflix, není zde mnoho prostoru pro variabilitu, ale pokud jste někdy chtěli Netflix přiblížit nebo otočit, můžete v Chrome s rozšířením Netflix Flip.

Přibližovat a otáčet Netflix

Nainstalujte Netflix Flip z Internetového obchodu Chrome a ve svém prohlížeči navštivte Netflix. Rozšíření přidává červené tlačítko, které vypadá jako tlačítko pro obnovení v prohlížeči Chrome vedle řádku adresy URL. Jakmile budete na Netflixu a vyberete si titul, který chcete přehrát, klikněte na toto tlačítko.

  Jak ukládat soubory do cloudu zdarma pomocí Ice Drive na Linuxu

Otevře se nabídka se třemi tlačítky; Oddálit, přiblížit a otočit. Jsou samozřejmé.

Neexistuje žádné resetovací tlačítko, takže pokud jste příliš přiblížili nebo oddálili příliš daleko, budete muset stránku buď obnovit, nebo odhadnout velikost, abyste ji vrátili zpět do normálu. Díky funkci otáčení mnohem snadněji poznáte, kdy jste zpět do původní polohy.

Je možné, že si říkáte, proč byste proboha někdy potřebovali otočit obrazovku při sledování Netflixu. Možná jej budete potřebovat ke splnění určitých požadavků na orientaci monitoru. Funkce přiblížení/oddálení je užitečná, pokud Netflix nechává prázdné místo při sledování v režimu celé obrazovky nebo si jen chcete něco na obrazovce prohlédnout zblízka.

  Jak blokovat Trackery ve Firefoxu (bez instalace doplňků)

Neexistuje žádný definovaný scénář použití, kromě toho, že vám poskytneme tyto nástroje pro Netflix. Tyto nástroje nejsou pro přehrávače médií cizí, ale Netflix má notoricky jednoduchý přehrávač médií, a proto vývojáři často vytvářejí užitečné malé nástroje, aby vyrovnali jeho nedostatky. Toto rozšíření je jen další z nich.

Netflix přidal nativní možnost, která uživatelům umožňuje přeskočit úvod k seriálu, i když to ne vždy funguje, zejména pokud sledujete anime seriál. Uživatelé původně přeskočili úvod do pořadu prostřednictvím rozšíření, Netflix se však rychle chytil a přidal možnost, která uživatelům umožňuje přeskočit jak úvod, tak rekapitulaci pořadu.

Pokud jde o přehrávač médií, který má Netflix, existují funkce, které chybí. Uživatelé mohou například skočit zpět pouze o deset sekund, a to také pouze v aplikaci Windows 10. Přehrávač médií na webové verzi má ještě méně funkcí, a proto se vyvíjejí rozšíření, jako je toto.

  10 nejlepších nástrojů pro monitorování místních sítí

x