etechblog

Jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu

Instagram je bezplatná aplikace pro sdílení fotografií a videí, kterou lze používat na zařízeních Android i iOS. Uživatelé mohou nahrávat a sdílet fotografie a videa se svými přáteli a sledujícími. Mohou také komentovat a lajkovat nahrané fotografie a videa. Na Instagramu lze nalézt miliony celebrit, což je platforma, kde propagují své značky milionům dalších uživatelů a zároveň vystavují svůj životní styl. Je to software, který vám jako oddaným následovníkům umožňuje držet krok s každodenními aktivitami a významnými událostmi celebrity a zároveň vyjadřovat svou podporu online. Představte si, že jste dostali žádost o sledování od své oblíbené celebrity na Instagramu hned, jak jste se ráno probudili. Jsme si jisti, že byste byli u vytržení, protože je to docela jednoduché na pochopení. Co kdybychom vám řekli, že dokážete víc, než si to jen představovat? Můžete přimět svou oblíbenou celebritu, aby vás sledovala zpět na Instagramu. Čtete správně. Níže je několik způsobů, jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu. Tento článek vám také pomůže pochopit, kolik sledujících vás proslavilo na Instagramu a kdo je nejoblíbenější osobou na Instagramu.

Jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu

V tomto článku se dále dozvíte, jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu a kolik sledujících vás proslavilo na Instagramu. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Kolik sledujících vás proslaví na Instagramu?

Ještě před pár lety by vám každý radil, abyste se věnoval herectví nebo zpěvu. Ale v jednadvacátém století je možné získat popularitu a fanoušky, i když nejste celebrity. Lidé touží po slávě Instagramu, protože jim to umožní stát se bohatými influencery. Existují uživatelé Instagramu, kteří mají příjem s pouhými 5 000 až 10 000 sledujícími. Ale to nutně neznamená, že jsou slavní na Instagramu.

Cristiano Ronaldo s přibližně 509 miliony sledujících je nejoblíbenější osobou na Instagramu. Nebojte se! Nemusíte mít tolik následovníků. Protože podle názoru většiny ostřílených instagramových influencerů, abyste byli bráni vážně jako autorita ve vaší doméně, potřebujete alespoň 30 000 sledujících. Mířit na 100 000 sledujících je dobrý nápad, pokud se chcete stát populární osobou na Instagramu. Nyní víte, kolik sledujících vás proslavilo na Instagramu.

Jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu?

Podívejme se na několik způsobů, jak můžete implementovat, aby vás celebrity sledovaly na Instagramu.

  Jak vytvořit webový kontaktní formulář pomocí Google Forms

Metoda 1: Označte je v příspěvku

Nejlepší způsob, jak začít, je něco vyrobit a označit Instagram. Ať už je to fan art nebo příspěvek o nich, cokoli, co vyjadřuje vaši motivaci pro ně a zároveň je v příspěvku označíte, by u nich mohlo vyvolat reakci. Vím, co si myslíš, že musí být každý den označeni v tisících věcí. Co by vaše jedna malá značka dokázala na rozdíl od všech ostatních? Přinejmenším jsi to risknul tím, že jsi tam byl inovativní. Kromě toho mají lidé tendenci si vzpomenout na vynalézavost nad obecným sdělením.

Metoda 2: Buďte první, kdo okomentuje

Zde jsou některé další strategie, které vám mohou pomoci získat jejich zájem a sledovat je. Musíte využít toho, že se lidé zajímají o to, jak je ostatní vnímají. Pokud tedy dorazíte jako první na jejich komentáře, máte větší šanci na odpověď. Vždy můžete povolit upozornění pro tuto celebritu, takže budete vždy informováni, když zveřejní. Dalším obecným pravidlem je vyhnout se používání frází jako první v komentářích. Páni, nebo nějaké jiné fráze nevyvolají odpověď.

Metoda 3: Buďte v komentářích významní

Napište místo toho něco důležitého, protože pokud se ptáte na otázku nebo komentujete se skutečnou váhou, je pravděpodobné, že celebritu vaše zpráva dojme, odpoví vám a možná vás bude dokonce sledovat. Protože většina lidí opravdu ráda komunikuje s fanoušky své práce a jsou připraveni si udělat nějaký čas, aby mohli psát komentáře a odpovídat na ně.

Metoda 4: Označte své přátele

Můžete použít různé způsoby, jak upoutat jejich pozornost, ale jeden, který bych vám doporučil zkusit, je označit celebritu a jejich kamaráda v příspěvku v naději, že vám přítel nakonec odpoví, protože to vaši zprávu posílí. pohled celebrity. Vzhledem k oznámení, které přichází od vašeho přítele a nejen od vás, existuje zvýšená možnost, že jej uvidí. Kromě toho, že to bude vypadat jako spam, nedoporučuji označovat každého, s kým člověk často konverzuje. Snažte se však přidat nějaký kontext. Pokračujte ve čtení o další metodě, jak se naučit, jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu.

Metoda 5: Odesílání přímých zpráv (DM)

Další možností je odeslání přímé zprávy. V tomto případě byste mohli být oddaným následovníkem a zároveň být děsiví nebo jako pronásledovatelé. Jakkoli chtějí hvězdy komunikovat se svými následovníky, mají také hranice, které by měly být dodržovány, a následovník, který je příliš horlivý po následování, může zajít příliš daleko. Zpráva by měla být pečlivě zvážena pro preferovanou celebritu.

  Jak se naučit etickému hackování

Zkoušíte všechny tyto techniky a rady, ale nic nefunguje. Být s tím v takové situaci v pořádku je nejlepší postup. Uvědomte si, že celebrity potřebují odpočinek. Oceňujte skutečnost, že reagují na fanoušky, protože k tomu mají jen krátkou příležitost.

Jak se můžete stát slavným na Instagramu?

Instagram je tedy tím nejlepším místem, pokud se chcete proslavit online. Ve skutečnosti již zmíněná analýza Quintly zjistila, že napříč všemi platformami sociálních médií je míra růstu sledujících kanálu nejvyšší. Kdybych vám řekl, že byste se mohli stát slavnými na Instagramu, nemuseli byste pouze sledovat slavné lidi, které Instagram ovládá. Nyní se také můžete zařadit mezi nejoblíbenější osobu na Instagramu, a to podle níže uvedených tipů

Metoda 1: Definujte svou specializaci

Můžete být docela talentovaní a mít širokou škálu zájmů, včetně těch v literatuře, módě, životním stylu a fitness. Kromě toho můžete používat Instagram k současné produkci obsahu pro každou z těchto kategorií. Pokud však chcete, aby byl váš obsah spolehlivý a identifikovatelný, problém je v tom, že ne každý ve vaší cílové skupině bude sdílet všechny tyto zájmy. A pokud budete i nadále produkovat obsah, který nesouvisí s jejich zájmy, riskujete ztrátu sledujících.

Metoda 2: Vytvořte kotouče s trendy hudbou

Kotouče jsou první věc, která vás napadne, když mluvíme o popularitě na Instagramu. Jednou z věcí, která vás dělá slavným a pomáhá vám být tímto způsobem virální, jsou role Instagramu. Jedna věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že pokud vyrábíte kotouč, určitě se chcete zaměřit na trendy hudbu. Důrazně doporučujeme, abyste vždy, když vytváříte kotouče, používali hudbu z hudební sbírky Instagramu spíše než svou vlastní hudbu, protože jsou již populární. Pokud je tedy použijete, nepochybně zvýšíte pravděpodobnost, že se váš kotouč objeví.

Metoda 3: Post Everyday

Dalším návrhem, který bych rád učinil, je přispívat každý den, spíše než nepřidávat příspěvky vůbec. Zvažte, zda na svém blogu zveřejňovat příspěvky dvakrát až třikrát denně, dva až tři dny v týdnu. Po zbývající dny můžete přispívat jednou denně. Ať už se rozhodnete jakkoli, ujistěte se, že neustále dodržujete svůj harmonogram, abyste udrželi motivaci stávajících podporovatelů a přilákali nové. Faktem je, že důsledné zveřejňování zvýší váš dosah publika, celkový dosah a růst sledujících. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu.

Metoda 4: Použijte hashtagy

Jednou úžasnou funkcí Instagramu je, že můžete pomocí hashtagů oslovit maximální publikum a také označit profily slavných lidí na Instagramu pro uznání od jejich oblíbené celebrity. Pohrajte si s hashtagy; možná jste slyšeli různé názory na optimální strategii hashtagů pro viditelnost. Jiní doporučují používat co nejvíce hashtagů, zatímco jiní mohou doporučovat používat méně hashtagů, aby se předešlo tomu, že budou spamové. Pokuste se do některých svých příspěvků současně zahrnout co nejvíce relevantních hashtagů. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, kolik sledujících vás proslavilo na Instagramu.

  6 nejlepších pluginů pro usnadnění přístupu WordPress v roce 2022

Metoda 5: Udržujte komunikaci se svým publikem

Můžete sledovat určité účty, které nikdy nereagují na vaše poznámky. Možná neváháte je v určitém okamžiku přestat sledovat, i když k nim nechováte žádné nepřátelství. Pokud se ani neobtěžují s vámi komunikovat, vztah ve skutečnosti nepocítíte. Pro influencery je klíčové, aby si kvůli tomu vytvořili trvalé pouto se svými následovníky. Cílem je získat jejich loajalitu, abyste je neztratili jako příznivce. Chcete-li ukázat, že věnujete pozornost poznámkám svých sledujících, věnujte jim nějaký čas odpovědí.

Metoda 6: Buďte opatrní při zařazování výzvy k akci

Mějte na paměti, že Instagram je konverzační platforma spíše než platforma pro vysílání, když zahrnuje výzvu k akci. Po přečtení článku, co chcete, aby vaši následovníci udělali? Podporuje účast a objasňuje, co chcete, aby členové vašeho týmu dělali. Výzva k akci je chytrý tah, který může povzbudit čtenáře k interakci a sdílení vašeho materiálu, čímž se zvýší jeho virální potenciál.

Nakonec je to proces; není pravděpodobné, že zveřejníte jeden obsah, který se stane virálním a proslaví vás na Instagramu. Pokud však budete důsledně jednat a zveřejňovat skvělý obsah, zejména kotouče, uvidíte odměny z dlouhodobého hlediska, bez ohledu na to, co. Ale dejte si pozor, abyste to nepřehnali, abyste své oblíbené hvězdě nepřipadali jako strašidelní.

Nikdy nezneužívejte své přístupy jen proto, že nyní máte nápad, jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu. Udržet si zdravou pověst je důležité, protože to může také vést k tomu, že vás vaše oblíbená celebrita zažaluje. Je zřejmé, že abyste se stali populárními na Instagramu, musíte mít určitý počet sledujících. Nemusíte si ale dělat starosti s tím, kolik sledujících vás na Instagramu proslaví, pokud váš materiál osloví vaše publikum. Udělejte si radost z procesu a pokračujte ve vytváření.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak přimět celebrity, aby vás sledovaly na Instagramu a kolik sledujících vás proslavilo na Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x