Jak propojit video z YouTube se Snapchatem

Odesílání odkazů je základní funkcí mnoha aplikací a platforem pro zasílání zpráv. Pokud chcete ve Snapchatu propojit videa z YouTube, budete potřebovat dvě věci. Stáhněte si nebo aktualizujte své aplikace Snapchat a YouTube. Zde jsou odkazy na Obchod Google Play Snapchat a Youtube, a odkazy na Apple App Store pro Snapchat a Youtuberesp.

Když nainstalujete a aktualizujete aplikace pomocí poskytnutých odkazů, jste připraveni začít propojovat videa YouTube na Snapchat. Všimněte si, že metoda, kterou vám ukážeme, funguje i pro odkazy na jiné webové stránky.

Jak přidat odkazy do snímků

Chcete-li se svým Snapem snadno propojit vše, co chcete, postupujte podle těchto stručných pokynů:

 • Začněte tím, že vyberete video na YouTube a zkopírujete ho (může to být i odkaz z jiného webu). Otevřete aplikaci YT, navštivte video, které chcete propojit, klepněte na Sdílet pod videem a vyberte Kopírovat odkaz.
 • Poté můžete otevřít aplikaci Snapchat na svém zařízení se systémem iOS nebo Android.
 • Udělejte Snap jako obvykle. Rychlým stisknutím kroužku pro zachycení snímku nebo dlouhým stisknutím zobrazíte video. Po dokončení nahrávání klepněte na tlačítko Odkaz napravo od obrazovky.
 • Dále musíte povolit Snapchatu přístup do vaší schránky. Stačí stisknout Povolit.
 • Vložte odkaz na YouTube, který jste dříve zkopírovali. Dlouze stiskněte vyhledávací panel v horní části obrazovky a vyberte Vložit.
 • Nakonec stiskněte tlačítko Attach to Snapchat ve spodní části obrazovky. Dostanete se do okna odkazu na YT. Nyní, když se můžete vrátit zpět, měli byste dole vidět Připojeno.
 • Vraťte se do svého Snapu a ikona Odkaz by se měla rozsvítit nebo zvýraznit. Takto poznáte, že je video YT úspěšně propojeno s vaším Snapem.
 • Stisknutím tlačítka Odeslat vpravo dole můžete snímek sdílet se svými přáteli nebo sledujícími.
 • Opět jsme se zde zaměřili na videa z YouTube, ale postup je stejný pro jakýkoli jiný typ odkazu.

  Jak to vypadá na přijímací straně

  Jakmile odešlete svůj snímek s vloženým odkazem na video YouTube, vaši přátelé nebo sledující k němu budou mít snadný přístup. Buď okamžitě uvidí odkaz ve spodní části vašeho snímku, nebo mohou klepnout na tlačítko Více (ikona 3 teček v pravém horním rohu snímku).

  Pokud žádné takové tlačítko neexistuje, musí provést pohyb prstem nahoru, stejně jako u odkazů v příbězích Instagramu. Tím se odkaz zviditelní a mohou na něj jednoduše klepnout a otevřít váš klip YouTube. Nemůžeme přesně říci, která z těchto možností se objeví na přijímacích obrazovkách, protože to závisí na typu zařízení, které přijímač používá.

  V obou případech by měli snadno získat odkaz a postupovat podle něj, pokud projdou pokyny uvedenými výše.

  Přiložené odkazy

  Takto propojíte video YouTube se Snapchatem. Můžete to udělat na všech kompatibilních chytrých telefonech a tabletech se systémem Android a iOS. Všimněte si, že to lze provést také v příbězích Snapchat – není to omezeno na běžné snímky.

  Důrazně doporučujeme používat tuto funkci často, pokud používáte Snapchat pro podnikání. A naopak, pokud jej používáte pro zábavu, můžete svým přátelům posílat hudbu nebo jakákoli jiná videa z YouTube. Do svého Snapu můžete také přidat tolik nálepek a efektů, jen se ujistěte, že máte ve spodní části dostatek místa.