Jak rozdělit obrazovku na iPhone

iPhone je jedním z nejprodávanějších produktů společnosti Apple Inc. a poskytuje několik praktických funkcí založených na populárním operačním systému iOS. A jednou z nejvíce diskutovaných funkcí je funkce rozdělené obrazovky. Je to nejžádanější funkce v dnešní době na chytrých telefonech, protože lidé mají rádi a chtějí na svých telefonech neustále provádět multitasking. V tomto článku se podíváme na funkci iPhone s rozdělenou obrazovkou a její dostupnost na iPhone. A pokud to lze použít na iPhone, budete vědět, jak rozdělit obrazovku na iPhone X, 11, 12 nebo 13 a jak rozdělit obrazovku na iPhone iOS 14 a 15.

Jak rozdělit obrazovku na iPhone

Vestavěná funkce rozdělené obrazovky zatím není v telefonech iPhone k dispozici, ale můžete obrazovku rozdělit pomocí kterékoli z dostupných aplikací. Přečtěte si tento článek až do konce a zjistěte, jak můžete na obrazovce iPhonu vidět dvě aplikace současně pomocí aplikace.

  22 nejlepších bezplatných online stahovačů videa

Co znamená rozdělená obrazovka na iPhone?

Funkce rozdělené obrazovky rozděluje obrazovku na dvě části, aby bylo možné spouštět dvě aplikace současně, což šetří čas. Tato funkce rozděluje obrazovku telefonu a umožňuje načíst libovolné dvě aplikace pro jejich prohlížení a používání. Funkci rozdělené obrazovky však nemůžete používat v systému iOS, protože pro uživatele v Nastavení systému iOS žádná taková možnost není k dispozici. A pokud stále chcete vědět, jak rozdělit obrazovku na iPhone X, 11, 12 nebo 13, budete si muset nainstalovat aplikaci třetí strany, jako je Split Screen – Dual Window. Pokud se chcete dozvědět více o funkci rozdělené obrazovky poskytované společností Apple pro macOS nebo iPad, můžete navštívit jejich podporu Apple pro rozdělenou obrazovku.

Měla by být mobilní data zapnutá nebo vypnutá pro rozdělenou obrazovku?

Nezáleží na tom, protože mobilní data žádným způsobem neovlivňují fungování funkce rozdělené obrazovky. Pokud však pro použití konkrétní aplikace aktivní v režimu rozdělené obrazovky potřebujete připojení k internetu, musíte mít na svém zařízení zapnutá mobilní data nebo Wi-Fi.

Jak rozdělit obrazovku na iPhone?

Na iPhonu můžete rozdělit obrazovku, ale pomocí aplikace třetí strany. V systému iOS není žádná vestavěná funkce obraz v obraze, která by vám umožnila rozdělit obrazovku vašeho iPhone odtud. Postupujte podle následujících kroků a zjistěte, jak to udělat.

  Jak zahájit videokonferenci Google Meet

1. Otevřete na svém iPhonu aplikaci App Store.

2. Klepněte na ikonu Hledat v pravém dolním rohu.

3. Nyní klepněte na na panelu Hledat.

4. Napište Split Screen – Dual Window do vyhledávacího pole a klepněte na něj ve výsledcích vyhledávání.

5. Nainstalujte si do iPhonu aplikaci Split Screen – Dual Window.

6. Otevřete nainstalovanou aplikaci a spusťte všechny aplikace v oknech prohlížeče aplikace s jejich webovými verzemi.

Jak mohu na svém iPhone používat 2 obrazovky?

Chcete-li používat 2 obrazovky nebo iPhone s rozdělenou obrazovkou, musíte si nainstalovat aplikaci třetí strany a používat ji pomocí kroků uvedených níže:

1. Otevřete aplikaci App Store a klepněte na ikonu Hledat.

2. Klepněte na vyhledávací lištu a zadejte Split Screen – Dual Window. Klepněte na vhodný výsledek hledání.

3. Poté si stáhněte a nainstalujte Split Screen – Dual Window.

4. Nyní spusťte požadované aplikace v oknech prohlížeče aplikací s jejich webovými verzemi.

Jak rozdělit obrazovku na iPhone? Jak rozdělit obrazovku na iPhone X, 11, 12 nebo 13?

Chcete-li použít tuto funkci na některých nejnovějších iPhonech, jako jsou iPhone X, 11, 12 a 13, musíte pro totéž nainstalovat aplikace třetích stran, můžete použít následující metodu:

  Jak spravovat a mazat kontakty na iPhonu nebo iPadu

1. Otevřete na svém iPhonu aplikaci App Store.

2. Klepněte na ikonu Hledat > Panel hledání.

3. Vyhledejte Split Screen – Dual Window a vyberte požadovaný výsledek.

4. Klepnutím na GET nainstalujete aplikaci Split Screen – Dual Window.

5. Tímto způsobem můžete použít všechna okna prohlížeče aplikací s rozdělenou obrazovkou jako jejich webové verze.

Jak multitasking s obrazem v obraze na iPhone iOS 14 a 15?

Multitasking s režimem Picture in Picture na iPhone iOS 14 a 15 znamená rozdělení obrazovky. Postupujte podle následujících kroků a zjistěte, jak rozdělit obrazovku na iPhone iOS 14 a 15:

Poznámka: K této funkci mají přístup pouze nejnovější iPhony s iOS 14 a 15. Kromě toho můžete režim Obraz v obraze používat pouze pro sledování videí nebo při sledování obličeje, protože v režimu Obraz a Obraz nejsou povoleny žádné jiné aplikace.

1. Během času na obličej nebo při přehrávání videa přejeďte prstem nahoru a přetáhněte video nebo čas obličeje v horní části obrazovky.

2. Pokud chcete skrýt video nebo facetime, přetáhněte toto okno doleva.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak rozdělit obrazovku iPhone. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x