etechblog

Jak rychle a snadno vyrobit vánoční přání pomocí Canva

Klíčové věci

  • Použijte šablony Canva k vytvoření jedinečných a personalizovaných vánočních přání. Upgradujte na Canva Pro a získejte další možnosti designu.
  • Přizpůsobte si šablony přidáním vlastních fotografií a změnou formulace. Vyměňte obrázky a změňte barvy, aby byly osobní.
  • Vyberte, zda chcete svou kartu poslat e-mailem, nebo použít tiskové služby Canva. Snadno si stáhněte a připojte kartu k e-mailu nebo vyberte typ papíru a množství pro tisk.

Hledáte způsob, jak vytvořit jedinečná vánoční přání, která ohromí vaši rodinu a přátele? Canva s tím může pomoci, ať už chcete použít šablonu nebo do karty implementovat vlastní fotografie a zprávy. Zde je návod, jak vytvořit perfektní vánoční přání pomocí Canva.

Jak vyrobit vánoční přání pomocí šablony plátna

Začínáme Hlavní stránka Canva, do vyhledávacího pole zadejte Vánoční přání, ujistěte se, že je na kartě zvýrazněno Šablony, a stiskněte Enter. Odtud uvidíte širokou škálu šablon, které můžete použít.

  Jak odstranit pozadí z obrázku a učinit jej průhledným

Pokud má šablona ikonu koruny, je design dostupný pouze pro uživatele Canva Pro. Pokud však vidíte šablonu, která se vám líbí, možná by stálo za to upgradovat na Canva Pro nebo ji alespoň vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze.

Procházejte, dokud nenajdete šablonu, která se vám líbí, klikněte na ni a poté klikněte na Přizpůsobit tuto šablonu. Odtud budete k návrhu karty používat stránku Editoru Canva.

Protože jste hledali karty konkrétně, většina šablon, které vyberete, je již bude mít uvedeny jako funkce pozvánky, což dává kartě přesné rozměry, které byste potřebovali pro tiskové služby.

Práce se šablonami je neuvěřitelně snadná, protože vše, co musíte udělat, je vyměnit základní obrázky za vlastní a změnit znění. Můžete také změnit barvu prvků, aby byly osobnější. Jakmile budete hotovi, můžete buď použít tiskové služby Canva, nebo poslat kartu e-mailem, abyste ušetřili peníze a papír (více o tom později).

  Bezpečnostní hrozby elektronického obchodu a jak chránit svůj obchod

Jak vyrobit vánoční přání od nuly v Canva

Vytvoření vánočního přání od nuly v Canva může být trochu složitější, ale znamená to, že budete mít personalizovanou kartu, kterou můžete sdílet se světem. Na hlavní stránce Canva klikněte na Vytvořit návrh a zadejte Card. Uvidíte mnoho možností rozvržení a velikosti, takže vyberte tu, kterou chcete použít.

Jakmile se otevře Canva’s Editor, uvidíte prázdné plátno. Je jen na vás, jak chcete kartu navrhnout. Můžete otevřít kartu Prvky na levém panelu nástrojů a zadat Vánoce, abyste viděli sváteční možnosti, které můžete přidat na kartu. Kromě toho využijte karty Text a Nahrání k přidání titulků a vlastních fotografií.

Můžete se také podívat na některé aplikace Canva – přidáním Bitmoji nebo použitím TypeCraftu vaše karta jistě vynikne.

Jak se podělit o své domácí vánoční přání

Po vytvoření karty je čas se rozhodnout, zda ji chcete lidem poslat e-mailem, nebo zda byste raději využili tiskových služeb Canva.

  8 nejlepších platforem pro tvůrce a vydavatele digitálních certifikátů pro odměňování studentů a zaměstnanců

Chcete-li jej odeslat e-mailem, klikněte na Sdílet v pravém horním rohu Canva Editoru a poté vyberte Stáhnout. Nastavte své specifikace, jak chcete soubor uložit do počítače, a klikněte na Stáhnout. Odtud připojte soubor k e-mailu a odešlete jej.

Chcete-li vánoční přání vytisknout, klikněte buď na tlačítko Vytisknout pozvánky, pokud je k dispozici, nebo vyberte Sdílet a poté vyberte Tisk na plátno. Odtud vyberte typ papíru, povrchovou úpravu a množství. Jak budete pokračovat v nákupu, požádá vás o vaši adresu a platební údaje.

Uvidíte také prohlášení, které říká, že pokud nejste spokojeni s objednávkou, Canva udělá, co bude v jejích silách, aby to napravila nebo vám objednávku vrátila.

Ať už vytváříte vánoční přání od začátku nebo hledáte pohodlí šablon, Canva má všechny nástroje, které potřebujete ke zjednodušení procesu. Pro další designové snažení a pro přidání osobního nádechu vašim Vánocům pomocí vlastních přání, prozkoumejte kreativní možnosti, které Canva nabízí.

x