Jak sdílet příspěvek na Twitteru na Facebooku

Twitter a Facebook jsou dvě z nejpopulárnějších platforem sociálních médií s miliony uživatelů. Pokud máte blog nebo jste častým uživatelem Twitteru a Facebooku, možná budete chtít příležitostně posílat příspěvky mezi těmito dvěma platformami. Křížové zveřejňování znamená proces zveřejňování příspěvku z jedné platformy sociálních médií na druhou. Mnoho bloggerů a uživatelů sociálních médií rádo posílá příspěvky mezi platformami sociálních médií, aby svými příspěvky oslovilo co nejvíce diváků. Křížové zveřejňování také umožňuje uživateli vyhnout se opětovnému zveřejňování stejného příspěvku na jiné stránce sociálních médií. Usnadňuje zveřejňování videí z Twitteru na Facebooku a může vám pomoci oslovit největší publikum. Funkce sdílení příspěvků na Twitteru na Facebooku však byla zrušena Twitterem a již nemůžete automaticky zveřejňovat tweet na Facebooku. Mnoho platforem sociálních médií vám umožňuje přístup k funkci křížového zveřejňování a Twitter umožňuje funkce křížového zveřejňování, jako je automatické zveřejňování z Facebooku na Twitter. V této příručce budeme diskutovat o metodách sdílení příspěvků na Twitteru na Facebooku z počítače a zařízení Android. Probereme také způsoby sdílení příspěvku z Facebooku na Twitter.

Jak sdílet příspěvek na Twitteru na Facebooku

Pokračujte ve čtení a zjistěte podrobnosti o způsobech sdílení příspěvků na Twitteru na Facebooku.

Mohu sdílet příspěvek na Twitteru na Facebooku?

Twitter dříve umožňoval svým uživatelům posílat příspěvky mezi Twitterem a Facebookem. Od roku 2018 však byla funkce automatického zveřejňování na Facebooku ukončena. Dříve, pokud jste chtěli odeslat tweet na svůj účet na Facebooku, stačilo provést několik jednoduchých kroků, abyste povolili příspěvky na Facebooku z Twitteru. Vzhledem k tomu, že funkce automatického odesílání příspěvků z Twitteru již není k dispozici, uživatelé musí pro odesílání příspěvků z Twitteru na Facebook vyzkoušet jiné metody. V následujících částech jsme sestavili všechny možné metody, které lze použít ke sdílení příspěvku na Twitteru na Facebooku.

  Facebook Places vám pomůže najít něco, co dělat v jakémkoli městě

Jak sdílet tweet na Facebooku ručně z počítače

Protože jsme již zjistili, že možnost automatického odesílání na Twitteru byla deaktivována, budete muset ručně odeslat příspěvek na Twitteru na svůj Facebook. Následují kroky k ručnímu odeslání z Twitteru na Facebook.

1. Otevřete webový prohlížeč a přihlaste se do svého Cvrlikání účet.

2. Přejděte na tweet, který chcete sdílet, a klikněte na ikonu Sdílet.

3. Nyní klikněte na Kopírovat odkaz na Tweet.

4. Na nové kartě otevřete svůj účet na Facebooku.

5. Zde klikněte na pole Co vás napadá.

6. Vložte odkaz na příspěvek na Twitteru do textového pole Vytvořit příspěvek.

7. Nakonec klikněte na Odeslat a odešlete tweety na Facebook.

Toto je nejjednodušší způsob, jak zveřejnit Twitter video na Facebooku, pokud používáte Twitter na svém zařízení Android. Pokračujte ve čtení a najděte způsoby, jak sdílet příspěvky na Twitteru na Facebooku ze svého zařízení Android. Pokračujte ve čtení, abyste našli způsoby, jak automaticky zveřejňovat příspěvky z Facebooku na Twitter.

Jak ručně sdílet tweet na Facebooku z Androidu

Sdílení příspěvku na Twitteru na časové ose Facebooku je snadné a lze jej provést pomocí několika jednoduchých kroků. Pokud však máte zařízení Android, můžete zkopírovat odkaz na příspěvek na Twitteru z aplikace Twitter a zveřejnit jej na Facebooku.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti nastavení a liší se od výrobce k výrobci, zajistěte správná nastavení, než je změníte. Následující metody jsou ze smartphonu Moto G60.

1. Otevřete Twitter z nabídky telefonu.

2. Přejděte na tweet, který chcete zveřejnit na Facebooku, a klepněte na ikonu Sdílet.

3. Zde vyhledejte a klepněte na možnost zdroje zpráv na Facebooku.

  Oprava chyby s vypršením platnosti relace Facebooku na Androidu

4. Nakonec klepněte na POST a sdílejte tweet na svém profilu na Facebooku.

Pomocí výše uvedených kroků můžete také odeslat video z Twitteru na Facebook na zařízení Android.

Jak soukromě sdílet tweet na Facebooku

Pokud chcete soukromě sdílet tweet s jedním ze svých přátel na Facebooku, můžete to udělat tak, že s ním sdílíte odkaz na příspěvek na Twitteru. Níže jsou uvedeny kroky pro soukromé sdílení příspěvku z Twitteru na Facebooku s přítelem z Facebooku.

1. Otevřete webový prohlížeč a přihlaste se ke svému účtu Twitter.

2. Přejděte na příspěvek, který chcete sdílet, a klikněte na ikonu Sdílet.

3. Zde klikněte na Kopírovat odkaz na Tweet.

4. Na nové kartě otevřete svůj účet na Facebooku.

5. Klikněte na ikonu Nová zpráva.

6. Vyhledejte přítele a vložte odkaz Tweet do pole chatu.

7. Stisknutím klávesy Enter odešlete zprávu a zveřejníte tweety na Facebooku soukromě.

Pokud chcete zveřejnit video z Twitteru na Facebooku soukromě s přítelem z Facebooku, můžete to udělat soukromou sdílením odkazu. Přečtěte si další část a zjistěte, zda můžete automaticky zveřejňovat příspěvky z Facebooku na Twitter a najít způsoby sdílení příspěvků z Facebooku na Twitter.

Jak sdílet příspěvek z Facebooku na Twitteru

Své příspěvky na Facebooku můžete také sdílet na Twitteru. Mějte však na paměti, že Twitter má omezení týkající se znaků a slov pro tweet. Zdržte se proto sdílení dlouhých facebookových příspěvků na Twitteru. Nejlepším řešením je sdílet odkaz na příspěvek na Facebooku. K tomu můžete použít následující jednoduché kroky.

1. Přihlaste se do svého Facebook účet.

2. Nyní přejděte na příspěvek na Facebooku, který chcete sdílet na Twitteru.

3. Zde kliknutím na čas a datum příspěvku otevřete jednotlivý příspěvek.

4. Ujistěte se, že je zveřejněné soukromí nastaveno jako veřejné.

5. Nyní zkopírujte odkaz z vyhledávací lišty.

6. Nyní na nové kartě otevřete a přihlaste se ke svému účtu Twitter.

7. Klikněte na Co se děje? textové pole a vložte zkopírovaný odkaz.

  Zámek chatu zabraňuje přístupu k Facebooku, Messengeru a Whatsapp [Android]

8. Nakonec klikněte na Tweet pro sdílení příspěvku na vaší Twitter timeline.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Mohu přispívat na Twitter a Facebook současně?

Ans. Služba křížového odesílání příspěvků na Twitteru pro Facebook byla ukončena od roku 2018. Již tedy nemůžete přispívat na obě platformy současně.

Q2. Mohu přidat svůj účet na Facebooku ke svému účtu Twitter?

A. Ne, svůj účet Facebook již nemůžete přidat ke svému účtu Twitter. Tato funkce je však stále dostupná pro některé platformy, jako je WordPress.

Q3. Jak mohu předávat příspěvky mezi Twitterem a Facebookem?

Ans. Vzhledem k tomu, že možnost automatického sdílení již není k dispozici, můžete zkusit sdílet příspěvky na těchto dvou platformách sdílením odkazu na příspěvek.

Q4. Jak mohu sdílet příspěvek z Facebooku na Twitteru?

Ans. Chcete-li sdílet příspěvek z Facebooku na Twitteru, můžete jednoduše zkopírovat adresu URL příspěvku na Twitter a zveřejnit ji na své časové ose.

Q5. Mohu sdílet tweet s přítelem na Facebooku?

Ans. Ano, můžete zkopírovat odkaz na tweet a vložit jej do schránky a sdílet jej se svým přítelem na Facebooku.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a dokázali jste zjistit, jak sdílet příspěvek na Twitteru na Facebooku. Dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila. Pokud pro nás máte nějaké návrhy, dejte nám vědět v sekci komentářů.

x