etechblog

Jak se objevit offline na jednom serveru v Discordu

Discord je herní aplikace, kterou lze používat ve webovém prohlížeči počítače nebo prostřednictvím aplikace Discord na telefonu nebo PC. Ačkoli má také neherní využití, jako je chatování a interakce ve hře, je to především platforma sociálních her, kterou mohou uživatelé využívat během streamování. Pokud hledáte tipy, jak se stát neviditelným na serveru Discord, jste na správném místě! Přinášíme vám průvodce, jak se dostat přes často kladené dotazy na Discord, například jak se objevit offline na jednom serveru ve službě Discord a připojit se k serveru Discord, aniž by o tom kdokoli věděl. Po přečtení tohoto článku až do konce se jistě naučíte, jak sledovat uživatele Discordu a objevit se offline na konkrétním serveru. Pojďme se ponořit!

Jak se objevit offline na jednom serveru v Discordu

Přečtěte si tento článek až do konce, abyste se naučili kroky demonstrující, jak se objevit offline na jednom serveru ve službě Discord a připojit se k serveru Discord, aniž by to kdokoli podrobně věděl pomocí obrázků pro lepší pochopení.

  Co je šifrovací zadní vrátka?

Najdete někoho na Discordu bez čísla?

Ne. Software Discord funguje odlišně od jiných služeb zasílání zpráv a sociálních sítí. Abyste někoho na Discordu našli, obvykle potřebujete znát jeho uživatelské jméno a číslo štítku.

Každý uživatel discordu má jedinečné ID nebo číslo tagu. Ale pokud chcete najít někoho bez jeho čísla, stačí najít nebo zahájit konverzaci na obrazovce vašeho serveru. Zde můžete vyhledat osobu zadáním jejího uživatelského jména za symbol @. Tím se dostanete na server dané osoby, kde bude uložena vaše historie zpráv, hovory a nahrávky.

Dokážete zjistit, zda je někdo na Discordu neviditelný?

Ano, pokud se někdo rozhodne být neviditelný nebo offline, zobrazí se to vedle jeho uživatelského jména. I když daná osoba může stále používat Discord, když ji vidíte jako Neviditelnou.

Můžete být neviditelní na serveru Discord?

Ano, Discord vám dává možnost stát se neviditelným, když nechcete komunikovat s nikým na serverech. Tato možnost je k dispozici v mobilní aplikaci i ve verzi pro počítače.

Jak zjistit, zda je někdo na Discordu neviditelný?

Discord vám nabízí čtyři možnosti týkající se stavu vaší aktivity. Toto může zobrazit každý, kdo hledá vaše jméno nebo ID štítku.

Jak již bylo zmíněno, pokud je osoba offline, její ikona bude mít místo zeleného kruhu online šedý kruh. Nemůžete si však být jisti, pokud je neuvidíte aktivně mluvit v a hlasový chat. Pro většinu lidí je jediným smyslem vystupování offline, aby ostatní věřili, že jste offline.

Jak se mohu skrýt na Discord serveru?

Nejprve se musíte připojit k serveru. Poté vyberte možnost Neviditelný s šedou tečkou, pokud chcete úplně zmizet ze zobrazení a nikdo na serveru vás nebude moci vidět. Již nebudete považováni za účastníka skupiny. Přesto budete moci prozkoumat Discord a dokonce posílat zprávy svým kamarádům.

  Jak fungují sluchátka pro kostní vedení?

Pokračujte ve čtení a zjistěte, zda se můžete zobrazovat offline na jednom serveru ve službě Discord.

Jak být neviditelný v Discord Voice Chat?

Na serveru Discord můžete být neviditelní pomocí výše uvedené metody, i když to v první řadě technicky maří účel být na hovoru. Pokud jsou ostatní účastníci hovoru také neviditelní, zobrazí se offline.

Zde můžete vidět příklad, kdy je uživatel připojen k hovoru Discord, když je offline.

Jak se objevit offline na Discord Mobile?

Chcete-li vědět, jak se zobrazovat offline na jednom serveru v aplikaci Discord, můžete také snadno přistupovat k funkcím dostupným na ploše v mobilní aplikaci.

1. Otevřete Svár aplikaci a přihlaste se ke svému účtu.

2. Po přihlášení klepněte na záložku Profil > Nastavit stav.

3. Klepnutím na Neviditelný v místní nabídce se zobrazíte offline na Discordu.

Takto vypadáte offline na jednom serveru v Discordu.

Jak se zobrazit offline na jednom serveru v Discord?

Neexistuje způsob, jak upravit svůj stav Discord na serveru nebo pro konkrétního přítele. Jinými slovy, pokud vypadáte neviditelně, děláte to všude. Přestože vývojáři Discordu o tomto tématu diskutovali, dosud nebyly v této záležitosti k dispozici žádné nové aktualizace.

Jak se objevit offline na Discord PC?

Poté, co víte, jak se zobrazovat offline na jednom serveru v nesouladu, zpočátku, když se přihlásíte ke svému účtu, budete zobrazeni jako online. Chcete-li přejít do režimu offline na Discordu, postupujte podle níže uvedených kroků.

1. Přejděte do svého Discord účet ve vašem prohlížeči.

Poznámka: Můžete také použít desktopovou aplikaci Discord, pokud ji máte.

2. Kliknutím na název svého profilu v levém dolním rohu zobrazíte nabídku stavu.

  Jak zjistit, zda někdo odmítá vaše hovory

3. Najeďte myší na ikonu Stav a kliknutím na Neviditelný úplně zmizí. Díky této možnosti vás ostatní již nebudou moci vidět online.

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, zda se skutečně můžete zobrazovat offline na jednom serveru v Discordu.

Jak zneviditelnit text Discord?

Zde představíme spoiler tagy! Můžeš označte konkrétní pasáže ve zprávách nebo celý text jako spoiler pomocí spoiler tagů. Chcete-li označit zprávu jako spoiler, budete muset otevřít chat a provést následující kroky:

1. Zadejte || symbol na začátku a konci textu, který chcete odeslat.

2. Jakmile zprávu odešlete, bude se zdát skrytá, jak je znázorněno níže.

Jak se připojit k Discord serveru, aniž by to někdo věděl?

Není možné se připojit na Discord server, aniž by o tom někdo věděl. Stejné pravidlo platí, když opouštíte server, v celém chatu je ponecháno upozornění, aby bylo vidět, kdo a kdy server opustil. Na stránce Prozkoumat veřejné servery je seznam otevřených serverů Discord, kde můžete zkontrolovat mnoho veřejných serverů, aniž byste se k nim přímo připojovali.

Jak pronásledujete uživatele Discordu?

I když je pronásledování osoby považováno za strašidelné a nemělo by být podporováno na žádné sociální nebo digitální platformě, vždy si můžete zobrazit profil osoby, aniž byste se ji snažili přidat do svého seznamu. Pokud existuje neznámá osoba, kterou chcete vědět více podrobností, můžete provést následující kroky:

1. Ve svém účtu Discord klikněte pravým tlačítkem na ikonu požadovaného uživatele Discord a klikněte na Profil.

2. Zde si můžete uložit POZNÁMKU o osobě pro případ, že byste ji chtěli znovu navštívit nebo jí poslat žádost o přátelství kliknutím na Odeslat žádost o přátelství.

Tímto způsobem můžete sledovat uživatele Discordu.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak se zobrazit offline na jednom serveru na serveru Discord a stát se neviditelným na serveru Discord s podrobnými kroky, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x