Jak se připojit ke schůzce Zoom po telefonu

Online nástroje pro schůzky obvykle pokrývají všechny hlavní používané platformy, tj. platformy pro stolní počítače (Windows, macOS a Linux) a mobilní platformy (iOS a Android). Zoom má aplikace pro stolní počítače, mobilní aplikace a má webovou aplikaci, která komukoli umožňuje hostit schůzku Zoom nebo se k ní připojit z moderního prohlížeče pro stolní počítače.

Zoom obecně spoléhá na svou vlastní aplikaci nebo prohlížeč, ale existuje ještě jedna metoda, kterou se můžete připojit ke schůzce Zoom; vytočit.

Zvětšit schůzku po telefonu

Připojte se ke schůzce Zoom telefonicky

Zoom dává uživatelům možnost připojit se ke schůzce po telefonu. To jim umožňuje vzdát se instalace aplikace Zoom a jednoduše zavolat na telefonní číslo, aby se mohli zúčastnit schůzky. Namísto používání internetu prostřednictvím sítě WiFi nebo sítě 3G či 4G uživatel zavolá do sítě. Metodu dial-in lze použít ze smartphonu a lze ji použít z běžného stolního telefonu nebo pevné linky.

  Jak používat myš s iPadem nebo iPhonem

Nastavte telefonní číslo pro schůzku Zoom

Zoom automaticky nepřiděluje telefonní číslo pro všechny schůzky. Musí být nastaven před zahájením schůzky a musí být sdílen s účastníky. Aby bylo možné nastavit telefonní číslo pro schůzku Zoom, hostitel musí;

Mít profesionální účet Zoom
Přihlaste se k odběru doplňku Audio plán

Připojte se ke schůzce Zoom po telefonu

Aby se uživatel mohl připojit ke schůzce Zoom po telefonu, potřebuje k připojení ke schůzce pouze telefonní číslo a heslo ke schůzce. Nepotřebuje mít profesionální plán.

Vytočte telefonní číslo pro schůzku. Mělo by to být v pozvánce nebo můžete podívej se na to tady.
Ujistěte se, že máte připravené ID schůzky pro schůzku.
Zadejte ID schůzky a zakončete ji symbolem hash/pound.
Zadejte ID účastníka, pokud jej máte. Pokud ne, stiskněte symbol hash/pound pro přeskočení kroku.
Pokud budete vyzváni, zadejte přístupový kód/heslo pro schůzku a poté stiskněte symbol hash/pound.
Počkejte, až vám hostitel povolí účastnit se schůzky.

  Odpovědět nyní přidá relativní časová razítka do vaší doručené pošty v Gmailu [Chrome]

Závěr

Bezplatné plány aplikace Zoom jsou poměrně omezené, ale účastníci schůzky jej nepotřebují, pokud se připojují po telefonu. Hostitelé schůzky se také mohou ke schůzce připojit po telefonu. Jediný rozdíl je, že budou muset zadat další kód, ale zbytek procesu je víceméně stejný. Nevýhodou je, že máte omezené ovládací prvky, tj. můžete se ztlumit a zapnout. Ostatní ovládací prvky (včetně sdílení videa a obrazovky) nebudou k dispozici.