etechblog

Jak si rezervovat skupinovou jízdu pomocí aplikace Uber

Klíčové věci

 • Zarezervujte si skupinovou jízdu až se třemi přáteli na Uber, abyste ušetřili peníze a rozdělili si jízdné. Všichni cestující musí cestovat do stejné destinace.
 • Chcete-li si zarezervovat skupinovou jízdu, otevřete aplikaci Uber, přejděte na kartu Služby, vyberte Skupinovou jízdu, přidejte místa vyzvednutí a odevzdání, pozvěte přátele a potvrďte trasu.
 • Jako organizátor skupinové jízdy máte kontrolu nad trasou, cestujícími a typem vozidla. Skupinové jízdy jsou nákladově efektivní a pomáhají snižovat dopravní zácpy.

I když mnoho lidí zná Uber jako běžnou službu přivolání jízdy pro samostatné jízdy, věděli jste, že Uber můžete také použít k rezervaci skupinové jízdy až se třemi svými přáteli?

To je pravda; Uber můžete využít jako službu spolujízdy a pak si jízdné rozdělit s ostatními cestujícími. To znamená, že skupinové jízdy Uberu fungují pouze v případě, že vy a všichni ostatní cestující plánujete cestovat do stejné destinace. Vše o této funkci se můžete dozvědět níže.

  Jak odstranit nejnavštěvovanější stránky v prohlížeči Google Chrome

Jak si rezervovat skupinový výlet s Uberem

Existuje mnoho scénářů, kdy může být skupinový výlet prospěšný. Možná chcete ušetřit nějaké peníze za benzín, domluvit si skupinový nákup s přáteli nebo dorazit na pracovní akci společně se svými kolegy. Ať už je situace jakákoli, čtěte dále a zjistěte, jak si zarezervovat skupinovou jízdu pomocí aplikace Uber.

 • Otevřete na svém smartphonu aplikaci Uber a ze spodní nabídky přejděte na kartu Služby.
 • Vyberte Skupinová jízda a na následující obrazovce klepněte na Začínáme.
 • Nejprve musíte přidat místo vyzvednutí. Můžete tak učinit nastavením polohy na mapě nebo pomocí své aktuální polohy nebo uložených míst.
 • Dále přidejte konečný cíl nebo místo odevzdání.
 • Nakonec klepněte na Pozvat lidi a získejte odkaz, který můžete sdílet se svými přáteli a připojit se ke skupinové jízdě. Pamatujte, že byste měli pozvat maximálně tři další lidi.
 • Ujistěte se, že každý cestující přidá k trase své místo vyzvednutí nebo adresu.
 • Jakmile se všichni připojí ke skupinové jízdě, vy a ostatní cestující uvidíte přehled trasy.
 • Odtud klepnutím na Potvrdit trasu zobrazíte mapu, ověříte celkovou trasu a zobrazíte různé typy a možnosti jízdy Uberu.
 •   Google Bard vs. ChatGPT: V porovnání s více než 9 výzvami

  Je důležité si uvědomit, že osoba, která zorganizovala skupinový výlet, má oprávnění upravit skupinovou jízdu mnoha způsoby, které ostatní cestující nemohou.

  Pokud jste například organizátor, můžete přizpůsobit celé pořadí trasy, přidávat a odebírat cestující z cesty a měnit jejich místa vyzvednutí. Ostatní cestující budou mít pouze přehled o skupinové jízdě a možnost sami se odstranit. Kromě toho se jako organizátor skupinové jízdy můžete rozhodnout o typu vozidla a zahájit cestu v aplikaci Uber.

  Výhody skupinových jízd Uber

  Skupinové jízdy Uberu mají několik působivých výhod. Za prvé, cestování ve skupině znamená, že můžete ušetřit peníze sdílením jízdného, ​​což je cenově dostupnější varianta. Navíc je to ekonomické ve srovnání s vlastním vozem a řízením sami.

    Jak se proměnit v historickou postavu pomocí stroje času MyHeritage AI

  Ekologičtější možností je také rezervace skupinové jízdy Uberem. Efektivně snižujete počet vozidel na silnici, což může pomoci snížit dopravní zácpy a zlepšit plynulost dopravy.

  Uber je navíc jednou z nejlepších aplikací pro dovolenou bez stresu. V podstatě můžete využít skupinové výlety Uberu k jízdě a setkání s místními přáteli v okolí, místo abyste cestovali sami.

  Cestujte s přáteli pomocí aplikace Uber

  Díky aplikaci Uber a jejím působivým funkcím je nyní snazší než kdy jindy zamířit do sdíleného cíle se skupinou přátel a dorazit společně. A to znamená i úsporu času a peněz.

  Ale kromě zřejmých finančních výhod vám rezervace skupinové jízdy Uber určitě usnadní a zpříjemní život. Stačí pár jednoduchých kroků a budete překvapeni, jak jednoduché je rezervovat si skupinovou jízdu.

  x