Jak skrýt komentáře na Instagramu, abyste se vyhnuli nechtěnému klábosení

Instagram je živé místo pro sdílení obrázků/videí a spojení s přáteli nebo sledujícími. Náhodné komentování příspěvků však často vyvolává zbytečné diskuse a hádky.

S více než dvěma miliardami aktivních uživatelů měsíčně Instagram zasahuje široko daleko, zejména mezi mládež. Je to po Facebooku druhá nejinteraktivnější platforma sociálních médií a mezi influencery je velmi preferovaná pro své introspektivní funkce.

Sociální média jsou vždy výkonným režimem pro zveřejňování osobních myšlenek, obrázků nebo videí pro globální veřejnost. Stejně tak může kdokoli vkládat poznámky jako komentáře💬 k takovým příspěvkům na podporu nebo proti nim. Zde ideální model poskytuje jednotlivci celosvětový dosah pro zdravou diskusi.

Ale někdy se lidé ze všech sil vyjadřují nevkusně👎, což způsobuje nežádoucí žvatlání a názory. Instagram má funkci, která vám umožňuje skrýt možnost komentářů u vašich příspěvků, a tak se můžete vyhnout kontroverzím. Pojďme se do věci ponořit hluboko.

Instagram jako platforma pro připojení

Mezi mnoha síťovými stránkami si Instagram postupně razí cestu k tomu, aby byl preferován jako nejvhodnější místo pro sociální kampaně a kreativní reklamy. Flexibilita s inovacemi ve funkcích💫 je jedním z hlavních důvodů, proč se o ní ve městě mluví.

Tvůrci této aplikace pro sociální média se jedinečně soustředili na její popularizaci jako platformy pro sdílení fotografií📸 a videí ve veřejné doméně. Aplikace jde ruku v ruce globálně, protože lidé považují za zajímavé udělat snímek a okamžitě jej nahrát na příspěvek s označením polohy.

To, čím se liší od ostatních platforem, jsou zajímavé filtry povolené s mobilním fotoaparátem📱. Takže, aniž byste potřebovali nástroj pro úpravu obrázků, můžete přímo pořizovat fotografie/videa ze svého přihlášení Insta a nahrát je do svého zdroje.

Kromě toho, že nabízíte možnost úpravy obrázků, máte možnost sdílet obrázek nebo videa v preferovaných částech příspěvků, kotoučů, příběhů nebo živého obsahu. Příběhy trvají 24 hodin🕛, zatímco ostatní zůstávají, dokud je smažete.

Instagram také spustil Vanish Mode na profilech, který vám umožňuje zasílat zprávy a sdílet obrázky, videa atd. s ostatními. Jakmile však konverzace skončí, celý chat včetně souborů se smaže.

Tyto jednoduché, ale zajímavé funkce, bezchybné rozhraní a snadná dostupnost z něj dělají první volbu pro mladé dospělé, aby se zapojili se svými vrstevníky. Mohou se navzájem sledovat nebo navazovat spojení a komunikovat prostřednictvím osobních textů nebo také komentovat příspěvky.

Toxicita a nežádoucí názory

Rádi komunikujeme s lidmi na našich příspěvcích na sociálních sítích, když ochotně ocení naše úsilí a poskytnou smysluplné recenze. Jakmile se připojíte k Instagramu, rychle získá na síle, když začnete sledovat 👨‍💻 kotouče a příběhy od známých i neznámých.

Je to dokonalé médium k nalezení vašich dlouho ztracených přátel nebo příbuzných a vytvoření mnoha nových spojení a následovníků. Poznáte se tak, že budete zveřejňovat a prohlížet obrázky nebo krátká videa a vyjadřovat své pocity nebo názory tím, že odpovídáte srdíčky nebo komentáři a vytváříte příběhy na Instagramu.

Někteří lidé dávají přednost předvádění veselé povahy a vyhýbají se negativním postojům tím, že buď ignorují to, co se jim nelíbí, nebo odpoví soukromě. Mnoho uživatelů Insta je ale příliš neomalených slov a neváhá psát hrubé a sarkastické texty. To se může stát nepříjemným i nechtěným.

To je důvod, proč lidé, když sdílejí své životy na sociálních sítích, chtějí také zavést určité online soukromí. Můžete se také rozhodnout skrýt své sledující na Instagramu a nedovolit nikomu zobrazit seznam. Tato funkce má za cíl chránit vaše soukromí tím, že nedovolí ostatním vytvářet si představy o tom, co se vám líbí nebo nelíbí.

  8 nejlepších aplikací na hlídání/stravování zvířat v roce 2022

Náhodné interakce s lidmi často vytvářejí třenice kvůli změnám v myšlenkovém procesu každého jednotlivce. To je jeden z negativních aspektů Instagramu. Provokuje uživatele k vytváření zajímavých rolí a příběhů a zároveň zesměšňuje🃏 nebo bezvýznamné vášnivé argumenty u příspěvků ostatních.

Je zajímavé, že lidé mají tendenci více kritizovat než objímat ostatní, někdy v komickém gestu, zatímco jindy v závisti.

Nyní, pokud jsou tyto názory zaslány jako osobní zpráva, je možné na ně odpovědět nebo je ignorovat. Ale jakýkoli komentář přidaný k příspěvku je viditelný ve veřejném diskursu. Slovo v dobré víře je vždy vítáno, zatímco nevhodné výroky způsobují depresi a nespokojenost.

Komentáře blízkých přátel můžete vyřešit. Každé spojení však nemusí být známou osobou a komentáře mohou vznášet i cizí lidé. Zatímco někteří uživatelé ignorují trolly na svých příspěvcích, existuje několik citlivých dalších, které takové nežádoucí konverzace urazí a cítí se utrápené.

Existují lidé, kteří tuto platformu záměrně využívají k tomu, aby nepříznivě komentovali příspěvky ostatních a uváděli je do rozpaků. To podněcuje tvůrce, aby se takových interakcí úplně zdrželi.

Je zřejmé, že nemůžete nařídit každému jednotlivci🧑‍🏫, aby na vaší stránce reagoval konkrétním způsobem. Na druhou stranu, chcete-li zůstat relevantní se svou značkou nebo jen povzbudit svou náladu, nemůžete se vyhnout sdílení příspěvků na Instagramu.

Nabitý program je dalším faktorem, který uživatele vyzve, aby zakázali komentáře u příspěvků. Je to tehdy, když nemohou investovat dostatek času do konverzačních odpovědí na tyto komentáře💬, bez ohledu na to, zda je prohlášení chválí nebo kritizují.

Mají pocit, že neodpovídání na komentář může být sledujícími vnímáno jako neznalost. V konečném důsledku to může poškodit image jejich značky a vést k obchodní ztrátě.

Jedním ze způsobů, jak se takových komentářů zbavit, je jejich úplné zakázání. Prozkoumáme více o postupu, jak skrýt nebo zakázat funkci komentářů u příspěvků na Instagramu. Pojďme si ale nejprve zjistit, jaké další možnosti platforma uživatelům nabízí.

Ano. Nyní si můžete oddechnout a v klidu pokračovat ve čtení!

Obecným účelem Instagramu nebo jakékoli jiné platformy sociálních médií je šířit obsah mezi podobně smýšlející lidi. Algoritmus funguje tak, aby propagoval obsah podle preferencí jednotlivce.

I když existuje několik statistik📈, které fungují v backendu a načítají kategorické příspěvky do vašeho zdroje. Stejně tak vaše příspěvky získávají zhlédnutí z více stran a lidé je mohou sdílet, lajkovat a komentovat.

Většinou se lidem nelíbí nechtěné komentáře k jejich příspěvkům od náhodných profilů. Mnoho uživatelů Instagramu si často stěžuje, že se jedná o spamové profily, které nezvykle hanobí příspěvky ostatních uživatelů, aby vyvolávaly kontroverze.

Zde má Instagram nastavení ochrany soukromí🔏, pomocí kterého můžete ovládat, kdo může komentovat váš příspěvek. Výběrem příslušné možnosti v nastavení vašeho profilu můžete povolit svým sledujícím, které sledujete, nebo oběma, aby komentovali váš příspěvek.

Ve výchozím nastavení platforma umožňuje všem komentovat váš příspěvek, který můžete kdykoli změnit. Pokud víte o jednom nebo několika vinících, kteří se ochotně pokoušejí narušit vaše příspěvky, můžete se alternativně rozhodnout zablokovat komentáře těchto konkrétních uživatelů.

Chcete-li jednotlivcům zablokovat poskytování veřejně viditelných komentářů, postupujte takto. Můžete si také vybrat mezi svými sledujícími, sledujícími, nebo mohou příspěvek komentovat oba.

  Jak přidat zástupce na domovskou stránku Google Chrome

Krok 1. Otevřete svou mobilní aplikaci Instagram a klikněte na ikonu Profil v pravém dolním rohu obrazovky.

Krok 2. Stisknutím tlačítka se třemi složenými čarami vedle tlačítka Vytvořit v pravém horním rohu zvedněte možnosti nabídky.

Krok 3. Vyberte možnost „Nastavení a soukromí“ a otevřete seznam nastavení.

Krok 4. Přejděte o pár řádků dolů🔽 a klepněte na možnost „Komentáře“ v části „Jak s vámi mohou ostatní komunikovat“.

Krok 5. Zde můžete kliknout na možnost „Blokovat komentáře od“ a zablokovat konkrétní profily. Zadejte iniciály do pole hledání🔍, abyste získali profil osoby v seznamu, a klikněte na tlačítko „Blokovat“ vedle něj. Do tohoto seznamu můžete nadále přidávat jména, abyste těmto osobám zablokovali komentování vašeho příspěvku.

Krok 6. Vraťte se zpět do předchozí sekce Kontrola komentářů a zadejte možnost „Povolit komentáře od“. Zde si můžete vybrat libovolnou z možností „Všichni“, „Lidé, které sledujete“, „Vaši sledující“ a „Lidé, které sledujete, a vaši sledující“.

Krok 7. Vraťte se do předchozí sekce a zapněte/vypněte tlačítko před „Povolit komentáře GIF“, abyste povolili nebo vypněte komentáře k vašim obrázkům GIF v příspěvcích a kotoučích.

Vraťte se ke svým zdrojům a začněte přidávat příspěvky. Kdokoli, komu jste zablokovali komentování, se o změnách nedozví, protože jejich komentáře budou viditelné pouze jim.

Kroky k omezení jednotlivce na Instagramu

Jedná se o alternativní metodu blokování🔐 nebo spíše omezování osoby v reakci na vaše příspěvky. Přesně ovládá osobu tím, že ji omezuje v komentování vašich příspěvků, které budou viditelné pro vás i pro tuto osobu.

Hlavním rozdílem mezi omezením a funkcí blokování komentáře je tedy to, že tvůrce příspěvku může zobrazit komentář zveřejněný omezenou osobou👮. Naproti tomu komentář odeslaný zablokovanou osobou bude viditelný pro ni, ale nikoli pro tvůrce příspěvku.

Podobnost mezi těmito dvěma funkcemi spočívá v tom, že zablokovaná nebo omezená osoba se nedozví o tom, že její komentáře jsou řízeny tvůrcem příspěvku.

Krok 1. Otevřete svůj účet Instagram na svém smartphonu a vyhledejte profil osoby pomocí ikony vyhledávání🔍 uvedené ve spodní části.

Krok 2. Otevřete profil osoby a klikněte na tři tečky vpravo nahoře.

Krok 3. Klikněte na možnost „Omezit“ ze zobrazených položek nabídky a opusťte profil.

Nyní můžete přispívat, aniž byste byli obtěžováni nechtěným klábosením.

Vývojáři z Meta nabídli uživatelům Insta významné způsoby, jak se vypořádat s komentáři k příspěvkům v nastavení ochrany osobních údajů. Pokud je tedy původci problémů málo známých profilů👤, můžete je snadno zablokovat. Můžete také omezit komentáře k příspěvkům pouze na své sledující nebo na ty, které sledujete, a to výběrem vhodné možnosti v nastavení ovládání komentářů.

Ale někdy nás naši blízcí také neušetří trollingu na pódiu. Nezajímá je, co říkají a zda se to druhému líbí. V takových případech je zakázání komentářů mnohem vhodnější než povolení komukoli.

Může však existovat mnoho pozitivních aspektů povolení každého názoru na vaší stránce📟, když poznáte druhou stránku věci. Někdy je ale vhodnější vypnout rušení ostatních, zatímco tvoříte své kotouče a příběhy.

Existují různé způsoby, jak můžete ve své mobilní aplikaci Insta zakázat komentáře. Zahrnuje konkrétní kroky k deaktivaci komentářů u živého🎥 obsahu, příběhů nebo kotoučů a také před nebo po zveřejnění na platformě.

Takže jste něco zveřejnili na své stránce na Instagramu a přitahuje to spoustu trollerů a spammerů. Poté můžete místo odstranění příspěvku zakázat funkci komentářů pro daný konkrétní příspěvek.

  9 způsobů, jak opravit chybu 963 obchodu Google Play

Krok 1. Klepnutím na ikonu Instagram na vašem mobilu ji otevřete a klikněte na ikonu profilového obrázku👤 vlevo dole.

Krok 2. Přejděte na příspěvek, který dostává nežádoucí komentáře.

Krok 3. Kliknutím na příspěvek jej otevřete a stiskněte tři tečky uvedené na pravé straně.

Krok 4. Ze zobrazených funkcí klikněte na možnost „Vypnout komentování“.

Můžete zkontrolovat, že pod příspěvkem je zvýrazněno „Komentáře jsou vypnuté“. Všechny předchozí komentáře budou také odstraněny. Dobrá jízda!

Pokud si nepřejete čelit žádným komentářům k vašemu dalšímu příspěvku, pak raději funkci deaktivujte, než ji zveřejníte.

Krok 1. Otevřete aplikaci a kliknutím na ikonu „+“ uprostřed dole vytvořte nový příspěvek.

Krok 2. Vyberte obrázek/video nebo cokoli, co chcete odeslat, a klikněte na tlačítko „Další“ vpravo nahoře.

Krok 3. Upravte příspěvek a v případě potřeby použijte filtry, poté znovu klikněte na tlačítko „Další“.

Krok 4. Klikněte na možnost „Pokročilá nastavení“ ⚙️ a na další stránce zapněte funkci „Vypnout komentáře“.

Krok 5. Vraťte se zpět a kliknutím na tlačítko „Sdílet“ v horní části zveřejněte obsah.

Váš nový příspěvek nebude mít sekci komentářů a můžete jej zkontrolovat s popiskem „Komentáře jsou vypnuté“ pod příspěvkem.

Instagram nabízí specializovaný systém pro kontrolu🕹️, co se může objevit u vašeho příspěvku. Úplně zakázat možnost komentáře u vašeho příspěvku nemusí být možné. Pravděpodobně chcete komunikovat s lidmi o svém příspěvku, ale zároveň cítíte, že váháte s nežádoucími argumenty s negativními přístupy.

Tyto kroky vás povedou ke skrytí komentářů na Instagramu, které obsahují vámi vybraná konkrétní slova nebo fráze.

Krok 1. Přihlaste se do své aplikace Instagram a otevřete sekci profilu vlevo dole.

Krok 2. Klepněte na tři naskládané čáry vpravo nahoře.

Krok 3. Vyberte položku nabídky „Nastavení a soukromí“ a přejděte dolů a klikněte na možnost „Skrytá slova“. Ve výchozím nastavení je možnost „Skrýt komentáře“ zapnuta, aby se odfiltrovaly škodlivé a urážlivé komentáře.

Krok 4. Zapněte také možnost „Pokročilé filtrování komentářů“.

Krok 5. Zapněte možnosti „Skrýt komentáře“🥷 pod hlavičkou „Vlastní slova pro zprávy a komentáře.

Krok 6. Nyní klikněte na možnost „Spravovat vlastní slova a fráze“.

Krok 7. Napište jedno nebo více slov nebo frází oddělených čárkou do volného prostoru na další stránce.

Krok 8. Kliknutím na tlačítko „Přidat“ přidejte slova do filtru.

Vraťte se na domovskou obrazovku a vaše příspěvky budou nyní zobrazovat pouze filtrované komentáře.

Instagram je široce uznávaným médiem pro své vysoce interaktivní rozhraní a snadné vytváření příspěvků, příběhů nebo kotoučů. Má funkce, které vám umožní kontrolovat, jak se bude propagovat image vaší značky👨.

Příspěvky, které zapojují lidi do konverzace, získávají více zobrazení a sledujících. Proto není vždy vhodné úplně vypnout komentáře k příspěvkům Insta a vyhýbat se interakcím, protože můžete prohrát s konkurenty a také snížit zapojení. Případně můžete trollery ignorovat nebo jim odpovědět🗨️ pár slovy, díky čemuž budou slyšet.

Někteří lidé však u příspěvků záměrně uvádějí hanlivé poznámky, aby vyvolali hádky🙅‍♂️. Může to negativně ovlivnit diváky a následovníky. V takových případech je nejvhodnější komentáře od takových lidí zablokovat.

Naopak, pokud váš příspěvek obsahuje něco citlivého, co by podle vás mělo být sdíleno s ostatními, můžete omezit🛂 komentáře na své sledující nebo sledující. Důvěryhodní jednotlivci vám mohou dobře rozumět a v komentářích poskytnout realistické názory.

Přečtěte si také o tom, jak můžete skrýt své příznivce na Instagramu a zachovat soukromí.

Zjistěte vše o Vanish Mode na Instagramu pro bezpečnou a dočasnou konverzaci.