Jak sledovat hashtagy na Instagramu

Hashtagy se obecně používají k nalezení obsahu, který se týká určitého tématu. Fungují stejným způsobem na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Pokud klepnete na hashtag, zobrazí se vám veškerý veřejný obsah, který používá stejný hashtag. Instagram však mění způsob interakce s hashtagy. Na Facebooku a Twitteru jsou v podstatě vyhledávacím nástrojem, ale na Instagramu můžete sledovat hashtagy, jako by to byl účet pro sebe. Když sledujete hashtagy na Instagramu, objeví se ve vašem domovském zdroji a jsou téměř k nerozeznání od účtů, které sledujete.

Sledujte hashtagy na Instagramu

Otevřete Instagram a přejděte na kartu Hledat. Zadejte hashtag, který chcete sledovat. Případně můžete klepnout na hashtag u příspěvku a dostanete se na stejnou obrazovku, ale s již vybraným hashtagem. Klepnutím na tlačítko sledovat začněte sledovat hashtag.

  Jak změnit uspořádání filtrů objednávek na Instagramu

Jakmile začnete hashtag sledovat, objeví se ve vašem domovském zdroji, kdykoli někdo na Instagram nahraje fotku nebo video s tímto konkrétním hashtagem. Neexistuje žádný filtr, který byste na tyto příspěvky mohli použít, takže mohou být z jakékoli země na světě a mohou být v jakémkoli jazyce. Upozorňujeme, že pokud si ke sledování vyberete obzvláště oblíbený hashtag, např. #jídlo, uvidíte ve svém domovském zdroji mnoho příspěvků. Příspěvky ukazují, ze kterého hashtagu jsou a z původního účtu, který fotku sdílel.

Chcete-li přestat sledovat hashtag, jednoduše na něj znovu klepněte ve svém domovském kanálu a klepněte na tlačítko Sledovat v horní části stránky hashtagu. Otevře se nabídka s možností Přestat sledovat.

  Jak vytvořit seznam blízkých přátel na Instagramu

Objevování nového obsahu

To je upřímně docela chytré použití hashtagů. Aplikace a služby sociálních médií je běžně používají jako doplňkovou vyhledávací funkci, ale jen zřídka jako prostředek k objevování nového obsahu a přiznejme si to; sociální média jsou především o obsahu. Pokud uživatelé, zejména ti noví, nemají zajímavé účty ke sledování, mohou sledovat hashtagy na Instagramu a naplnit svůj domovský zdroj.

Značky nemusí být o tuto funkci tak nadšené jako běžní uživatelé. Pokud značka používá populární hashtag, může být utopena se všemi ostatními účty, které jej používají. Místo toho se budou muset spoléhat na reklamu, která je skvělá pro Instagram, ale ne tak skvělá pro menší podniky. Měli bychom zmínit, že by to pro některé účty mohlo znamenat více sledujících. Konečně se vyplatí používat oblíbené hashtagy, pokud máte zajímavé příspěvky. Lidé budou moci vidět váš obsah ve svých zdrojích, aniž by věděli, že existujete, a můžete získat několik nových sledujících.

  Jak nahrát obrázky přímo na Instagram z jakékoli aplikace

x