Jak sloučit soubory PDF ZDARMA?

Chcete si usnadnit správu souborů PDF pomocí slučování? Čtěte dále pro sloučení souborů PDF ZDARMA.

Dnes všichni známe slovo PDF, které znamená Portable Document Format. PDF je formát souboru, který se používá ke spolehlivému přenosu dokumentů. Kvůli univerzální kompatibilitě a formátování však lidé preferují předkládání a výměnu dokumentů v tomto formátu. Tento formát souboru zajišťuje, že váš dokument bude vypadat stejně na všech zařízeních, což je nezbytné pro firemní prezentace.

Sloučení souborů PDF navíc znamená sloučení více souborů PDF do jednoho souboru. Hlavním principem je zpřístupnění správy souborů. Několik nástrojů a softwaru dostupných v současnosti vám však může pomoci sloučit soubory PDF. Tento proces slučování tedy usnadní správu souborů, sdílení a přístup k informacím.

Zde uvidíme, jak vám sloučení souborů PDF může usnadnit práci spolu s několika software, který vám může pomoci během procesu slučování. Pojďme se tedy bez dalšího zdržování ponořit.

Potřebujete sloučit soubory PDF

Sloučení souborů PDF je prvním krokem v jakémkoli řízení podniku. Umožňuje vám integrovat dokumenty do jednoho kompaktního souboru PDF, který lze snadno sdílet, přistupovat k informacím, archivovat nebo odesílat ke kontrole. Existuje několik důvodů, proč byste měli sloučit soubory PDF.

 • Zjednodušuje správu dokumentů – Sloučení do jednoho PDF namísto více samostatných souborů může usnadnit organizaci souborů.
 • Lepší pohodlí – Sloučení může snížit nepořádek a může komprimovat velké soubory na malou velikost, což nakonec usnadní jejich nahrávání a stahování
 • Vyšší efektivita – Sloučení souborů může zlepšit efektivitu a dostupnost tím, že uživatelům umožní prohlížet více dokumentů na jednom místě.
 • Žádné nastavení – Tyto nástroje pro slučování PDF nevyžadují instalaci. Nahrajte všechny soubory PDF, které chcete sloučit do jednoho souboru.

Celkově je tento software cenným nástrojem pro jednotlivce i firmy. Použití tohoto softwaru pro slučování vám může ušetřit čas a námahu. Zabrání tak uživatelům přepínat mezi různými soubory.

Jak snadno kombinovat soubory PDF?

K dispozici je spousta online nástrojů a softwaru, které mohou uživatelům pomoci hladce sloučit soubory PDF. Několik dostupných nástrojů je SmallPDF, PDF Merge, Adobe Acrobat, iLovePDF a tak dále. Uživatelé si musí vybrat jeden software podle svého pohodlí. Zde je přesný postup, který uživatele navede, jak sloučit soubory PDF zdarma pomocí těchto nástrojů.

 • Vyberte si online nástroj, který splňuje vaše požadavky, a přejděte na daný web.
 • Nahrajte dokumenty, které chcete sloučit, výběrem možnosti „Sloučit soubory PDF“.
 • V případě potřeby přeuspořádejte soubory.
 • Klikněte na možnosti „Sloučit“ nebo „Sloučit“.
 • Jakmile proces sloučení skončí, můžete si sloučený soubor PDF stáhnout do svého zařízení.
  Jak najít někoho na OnlyFans e-mailem

Některé nástroje však mohou nabízet jednoduchou možnost přetažení, zatímco jiné mohou vyžadovat, abyste svůj soubor prohledali. Podobně vám některé nástroje mohou umožnit uložit sloučený soubor přímo na váš Disk Google.

Bezplatný online nástroj nebo software může vaši pracovní zátěž zjednodušit a urychlit. Proto je tento slučovací nástroj výhodný pro profesionální i osobní použití.

Sloučit PDF pomocí Adobe Acrobat

Adobe Acrobat je pokročilý nástroj, který uživatelům umožňuje vytvářet, upravovat a manipulovat s dokumenty PDF. Schopnost Adobe Acrobatu vytvářet soubory PDF z různých formátů souborů, včetně dokumentů Word, tabulek Excel a prezentací PowerPoint, je jednou z jeho nejdůležitějších funkcí. To je užitečné zejména pro uživatele, kteří potřebují sdílet dokumenty s jednotlivci, kteří mohou mít jiný software nebo operační systémy.

Adobe Acrobat poskytuje kromě vytváření PDF různé nástroje pro úpravy a manipulaci. Umožňuje uživatelům upravovat text a obrázky, přidávat nebo odebírat stránky a kombinovat více souborů PDF do jednoho dokumentu. Tyto funkce mohou být přínosem pro uživatele, kteří potřebují upravit dokončené dokumenty nebo začlenit více dokumentů do jednoho souboru pro distribuci.

Zde jsou podrobné kroky, které je třeba dodržet:

Nejprve navštivte tento web a získejte přístup k online nástroji pro slučování Adobe Acrobat.

 • Kliknutím na „Vybrat soubory“ nahrajete dokumenty PDF, které chcete sloučit. Soubory můžete vybrat z místního disku nebo je přetáhnout na stránku.
 • Jakmile budou soubory vybrány, budou odeslány do nástroje pro sloučení. Soubory lze přeskupit přetažením a přesunem do požadovaného pořadí.
 • Chcete-li zahájit proces slučování, klikněte na možnost „Sloučit soubory“.
 • Slučovací aplikace sloučí vaše soubory PDF do jednoho dokumentu. V závislosti na rozsahu vašich aktiv to může trvat několik sekund.
 • Sloučený soubor PDF můžete získat po dokončení procesu. Klikněte na „Stáhnout“ pro uložení souboru na místní pevný disk.
 • To je vše! Vaše soubory PDF byly úspěšně sloučeny pomocí online aplikace Adobe Acrobat.

  Prémiové funkce Adobe Acrobat

  Adobe Acrobat usnadňuje kombinování souborů PDF, ale prémiová verze poskytuje přístup k několika dalším funkcím. Zde jsou některé ze základních funkcí, které vám mohou pomoci:

 • Pomocí aplikace Acrobat DC můžete snadno upravovat text a obrázky v souborech PDF. To je zvláště užitečné, pokud potřebujete upravit dokument po jeho finalizaci. Můžete například do smlouvy přidat nové podmínky nebo odstranit chyby ve zprávě před jejím šířením.
 • Acrobat DC také umožňuje přidávat a odebírat stránky z dokumentů PDF. To je užitečné, pokud potřebujete do dokumentu vložit novou stránku nebo pokud chcete před sdílením souboru odstranit citlivé informace.
 • Další užitečnou funkcí je schopnost aplikace Acrobat DC vytvářet interaktivní dokumenty. Pomocí této funkce můžete generovat formuláře PDF, které mohou uživatelé vyplnit bez tisku fyzické kopie a ručního zadávání dat. To je užitečné zejména pro žádosti o zaměstnání a registrační formuláře.
 • Kromě konsolidace souborů PDF vám Acrobat DC umožňuje kombinovat více souborů různých formátů (jako jsou dokumenty aplikace Word, tabulky Excel atd.) do jednoho souboru PDF. To může být užitečné, pokud potřebujete sloučit dokumenty z různých zdrojů do jednoho souboru pro distribuci.
 • Acrobat DC také poskytuje různé funkce zabezpečení, které pomáhají chránit vaše dokumenty PDF. Ke svým souborům můžete přidat hesla pro omezení přístupu a zašifrovat je, abyste zabránili neoprávněnému duplikování nebo úpravám.
 •   5 strašidelných retro počítačových her, které si můžete zahrát tento Halloween

  Alternativy k Adobe Acrobat

  V současné době jsou soubory PDF široce používány pro výměnu dokumentů online. Sloučení mnoha souborů PDF může být obtížné. Naštěstí online řešení pro slučování PDF umožňují uživatelům rychle a snadno sloučit soubory PDF bez stahování nebo instalace softwaru.

  Zde jsme zmínili některé alternativy, které mohou nahradit Adobe Acrobat v procesu slučování PDF. Adobe Acrobat je známý renomovaný software pro slučování PDF; jeho nevýhodou je však vysoká cena předplatného.

  Tyto názvy softwaru jsme vybrali pro jejich funkčnost, pohodlí a popularitu. Pojďme se tedy na tyto nástroje podívat.

  #1. Smallpdf

  Smallpdf je alternativa, kterou stojí za to prozkoumat, pokud hledáte snadno použitelné řešení pro uspořádání vašich PDF do jednoho souboru. Nástroj pro slučování Smallpdf je však neuvěřitelně iniciativní a snadno se používá.

  Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje uživatelům přetahovat soubory PDF, které chtějí sloučit. Kromě toho je webová aplikace softwarem založeným na prohlížeči. Funguje tedy pro všechny operační systémy, včetně Mac, Windows a Linux.

  Smallpdf navíc nabízí širokou škálu dalších nástrojů PDF, včetně nástrojů pro kompresi, převod a úpravy PDF. Nejlepší na tomto sloučení PDF je, že uživatel může používat software bez přihlášení. Navíc budou všechny vaše nahrané soubory smazány do jedné hodiny. Všechny vaše dokumenty a soubory PDF jsou tedy v dobrých rukou.

  #2. iLovePDF

  iLovePDF vám umožňuje rychle vytvářet poutavé soubory PDF. Můžete rychle a hladce sloučit různé soubory do jednoho dokumentu. Jednoduše musíte přejít na webovou stránku a vybrat možnost „Sloučit PDF“. iLovePDF navíc umožňuje uživatelům slučovat soubory z cloudových úložišť, jako jsou Dropbox, Google Drive a OneDrive.

  Platforma je zdarma, i když je k dispozici prémiová verze pro využití dalších funkcí, jako je neomezená velikost souborů a slučování souborů bez připojení k internetu.

    Porozumění řízení podnikových výnosů (RCM)

  Celkově je software pro slučování PDF iLovePDF robustní, snadno použitelný software pro slučování PDF, který šetří čas a námahu. Je skvělý pro osobní i profesionální použití díky jeho přímému Ul, masivní podpoře souborů a robustnímu zabezpečení.

  #3. DocFly

  DocFly zkompiluje vaše více souborů PDF do jednoho snadno spravovatelného souboru. Díky tomu jsou vaše soubory PDF snadno přístupné, rychle sdílené a šikovnější. Uživatelé mohou přetáhnout soubory, které chtějí sloučit, a po dokončení procesu sloučení je mohou uložit do svého počítače. Uživatelé je navíc mohou sdílet prostřednictvím e-mailu nebo služby cloudového úložiště.

  DocFly navíc obsahuje řadu moderních funkcí, které jsou rychlé, spolehlivé a snadno se učí a používají. Uživatelé také mohou do sloučeného PDF přidat heslo, aby bylo bezpečné.

  Na rozdíl od jiných online editorů PDF umožňuje služba DocFly uživatelům spravovat všechny úpravy PDF na jednom místě.

  #4. PDF Candy

  PDF Candy je neuvěřitelný online nástroj pro slučování, který vám pomůže spojit více souborů PDF online snadno, rychle, bez vodoznaků a zdarma. Jeho intuitivní GUI umožňuje uživatelům bezproblémově používat tento software. PDF Candy je způsobilé sloučit až 100 souborů PDF online. Jeho funkce automatického třídění kombinuje vaše soubory ještě rychleji.

  Kromě toho budou vaše nahrané dokumenty pro vaši bezpečnost do dvou hodin smazány. Online editační nástroje PDFCandy jsou navíc založené na cloudu, což uživatelům umožňuje sloučit soubory ve zlomku sekundy.

  #5. PDFChef

  Pokud hledáte spolehlivý nástroj pro úpravu PDF pro stolní počítače, je zde pro vás PDFChef slučující software PDF. Jeho verze pro stolní počítače umožňuje uživatelům bezpečně a bezproblémově zpracovávat jakýkoli úkol související s PDF. V pouhých třech jednoduchých krocích můžete kombinovat soubory PDF během několika minut, bez ohledu na velikost souboru. Kromě toho je PDFChef kompatibilní se všemi prohlížeči a operačními systémy.

  Tento slučovací nástroj má uživatelsky přívětivé rozhraní a nevyžaduje instalaci. V případě zabezpečení PDFChef zajišťuje, že k vašim datům nebudou mít přístup žádné třetí strany. Plně vybavené rozhraní PDFChef umožňuje uživatelům změnit pořadí stránek ve sloučeném PDF před jeho uložením.

  Závěr

  Stručně řečeno, PDF je široce používaný formát souborů, který nabízí kompatibilitu, snadné vytváření, zabezpečení a dostupnost. Slučování PDF je základní funkcí, která uživatelům umožňuje sloučit více dokumentů a souborů do jednoho PDF. Sloučení navíc činí soubor efektivním a pohodlným a snižuje nepořádek a spotřebu úložného prostoru.

  V tomto výše uvedeném článku jsme zmínili online nástroj Adobe Acrobat pro sloučení souborů PDF a některé alternativy se stručnými poznámkami. Pokud potřebujete pomoc s výběrem bezplatného online nástroje pro slučování, můžete si vybrat jeden z výše uvedených.

  Můžete také prozkoumat nejlepší software pro správu dokumentů pro malé a střední podniky.