Jak smazat historii transakcí PhonePe

PhonePe se stal jednou z nejpopulárnějších aplikací pro digitální platby s více než 8 miliony stažení v obchodě Google Play. Také díky více než 200 milionům transakcí za měsíc nedávno pomohl uživatelům provádět bezpečné platby pomocí technologie UPI. Vzhledem k tomu, že uživatelé mají možnost provádět platby, komu chtějí, chtějí někdy z nějakého důvodu také smazat některé historie transakcí. Důvody se mohou lišit od osoby k osobě, ale společným záměrem několika uživatelů je vědět, jak odstranit historii PhonePe některých plateb, které si nepřejí být na seznamu. V tomto článku se tedy seznámíte s tím, jak odstranit historii transakcí PhonePe vybraných položek a mít seznam historie připravený tak, jak chcete.

Jak smazat historii transakcí PhonePe

Transakční historie PhonePe se ukládá, abyste měli přehled o předchozích platbách, což uživatelům pomůže efektivněji spravovat budoucí platby. Může se to zdát užitečné, ale existuje několik uživatelů, kteří se chtějí pro jistotu zbavit některých historií transakcí. Ale co je to vlastně historie transakcí?

  • Historie transakcí v aplikaci PhonePe zobrazuje podrobnosti o převáděných a přijatých částkách s dalšími platebními údaji, jako je dobití mobilního telefonu a různé zaplacené účty, jako jsou účty za elektřinu nebo nákupy.
  • Zobrazuje také neúspěšné platby a podrobnosti o refundaci každé konkrétní transakce.
  Jak používat klepání portů na Linuxu (a proč byste neměli)

Po krátkém úvodu do historie transakcí v aplikaci PhonePe se tedy posuňte dále, abychom věděli, jak odstranit historii transakcí PhonePe. Přečtěte si a postupujte podle následujících kroků, abyste udělali totéž.

1. Nejprve se přihlaste do svého účtu PhonePe pomocí svého telefonního čísla spojeného s vaším bankovním účtem.

2. Klepněte na kartu Historie v pravém dolním rohu, jak je znázorněno níže.

3. Vyberte a klepněte na transakci, kterou chcete ze seznamu odstranit.

4. Klepněte na možnost Contact PhonePe Support, jak je znázorněno níže.

5. Nyní zadejte a vysvětlete důvod smazání historie jako: Chtěl bych smazat tuto historii transakcí, protože…

6. Poté musíte odeslat napsaný text, čímž se vytvoří nový tiket pro uvedený požadavek. Tým podpory PhonePe vás bude kontaktovat do 48 hodin za účelem ověření a potvrzení požadavku. Poté bude požadovaná historie transakcí smazána.

  Jak používat svůj iPhone k zadávání hesel na Apple TV

Tímto způsobem můžete odstranit historii transakcí z aplikace PhonePe. Můžete také smazat více historií transakcí najednou výběrem a odesláním zprávy pro všechny tyto transakce týmu podpory PhonePe.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak přímo smazat historii transakcí PhonePe?

Ans. Ne, historii transakcí PhonePe nemůžete smazat přímo na PhonePe. Podle směrnic RBI nemá nikdo právo přímo smazat jakoukoli historii transakcí na platformě PhonePe. Pro tento požadavek budete muset vygenerovat tiket od týmu podpory PhonePe. Poté bude ověřena a potvrzena pouze vaše žádost pro proces smazání.

Q2. Jak mohu odstranit konkrétní historii transakcí v určitém časovém rámci?

Ans. Na kartě Historie uvidíte nahoře možnosti Měsíc, Kategorie a Filtry, jak je znázorněno níže. Pomocí těchto možností můžete odfiltrovat konkrétní dokončené nebo neúspěšné platby jakéhokoli druhu v určitém časovém rámci.

  5 nejlepších GUI pro MPV na Linuxu

Q3. Jak mohu jen skrýt historii transakcí namísto jejího smazání?

Odpověď: Historii transakcí můžete také skrýt pomocí výše uvedených kroků. Stačí napsat zprávu pro skrytí a také uvést důvod. Nový tiket bude zvednut pro žádost o skrytí a tým podpory PhonePe vás bude brzy kontaktovat.

Q4. Jak vymazat historii PhonePe pro čekající transakce?

Odpověď: Ne, můžete smazat pouze historii dokončených transakcí. Historii konkrétní transakce budete moci smazat pouze po jejím úspěšném dokončení.

***

Nyní jste se naučili, jak odstranit historii transakcí PhonePe. Doufáme, že se vám podařilo vymazat historii PhonePe, jak jste chtěli, pomocí kroků uvedených v tomto článku. Zanechte jakékoli dotazy nebo návrhy v sekci komentářů níže, abychom je věděli.

x