Jak smazat pozastavený Twitter účet

Twitter může být extrémně návykový a jako každá jiná platforma sociálních médií se také vyžívá v negativitě. Pozastavení na Twitteru může být velmi nenáročné a mnoho z vašich zveřejněných tweetů a retweetů může vést k vašemu pozastavení. Twitter se zavázal vytvářet na své platformě bezpečné a zabezpečené místo pro každého. Mají nastavena svá pravidla Twitteru a jejich porušení může způsobit pozastavení vašeho účtu. Pokud máte pozastavený účet a chtěli jste tento účet smazat a založit nový nebo byste možná chtěli obnovit pozastavený účet Twitter, jste na správném místě. V tomto článku se dozvíme, jak smazat pozastavené účty na Twitteru a mnoho dalších věcí, které vám usnadní manipulaci nejen s vašimi, ale i se všemi pozastavenými účty na Twitteru.

Jak smazat pozastavený Twitter účet

Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak zastavit pozastavení úniků na Twitteru nebo obnovit pozastavený účet Twitter a také způsoby, jak podrobně odstranit pozastavený účet Twitter.

Je pozastavený účet Twitter navždy pryč?

Ne, pozastavený účet lze zadržet po několika hodinách. Záleží na typu porušení, ale obvykle to může trvat 48 hodin až 7 dní.

Lze obnovit pozastavené účty Twitter?

Ano, pozastavené účty Twitter můžete velmi snadno obnovit. Za tímto účelem možná budete muset podat odvolání proti pozastavení Twitteru, abyste mohli zrušit pozastavení účtu. Twitter přichází se sadou pravidel, která najdete v Pravidla Twitteru. Projděte si to, abyste věděli, co může způsobit pozastavení vašeho účtu.

Můžete smazat trvale pozastavený účet Twitter?

Ano, trvale pozastavený účet Twitter můžete smazat. Pokud Twitter zaznamená jakékoli podezřelé aktivity nebo porušení smluvních podmínek Twitteru, se kterými jste souhlasili na začátku při otevírání účtu. Tato sociální platforma má právo pozastavit váš účet.

Co se stane, když je váš účet na Twitteru pozastaven?

Účet na Twitteru může být pozastaven z několika různých důvodů. Každý pozastavený účet může záviset na typu porušení. Pokud je to poprvé, Twitter může dočasně nastavit váš účet pouze pro čtení. Pokud byl váš účet pozastaven z důvodu závažných porušení, může Twitter omezit vaše tweety, retweety a další aktivity. Když je váš účet pozastaven, ostatní lidé budou moci nadále pracovat s vaším profilem.

Co se stane s trvale pozastavenými účty Twitter?

Silně urážlivé činy mohou vést k trvalému pozastavení vašeho účtu na Twitteru, což jej dále odstraní z veřejného dohledu a dále nedovolí uživateli vytvářet nové účty.

  Jak používat záložky Twitter k uložení tweetů na později

Proč byl můj účet na Twitteru bezdůvodně trvale pozastaven?

Elon Musk řekl, že účty, které se zabývají předstíráním identity, aniž by jasně specifikovaly parodii, budou trvale pozastaveny. S tím už Twitter zasáhl proti známým twitterovým klikám, které změnily jejich uživatelské jméno na Muskovo.

Uvedli jsme některé možné důvody, proč je váš účet trvale pozastaven.

 • Spam nebo falešné účty: Jednou z nejčastějších příčin pozastavení účtu Twitter je spamový nebo falešný účet. Používání těchto účtů se zlými úmysly udržuje ostatní uživatele Twitteru v bezpečnostním riziku. V některých případech může být z důvodu nedorozumění pozastaven i skutečný účet, ale to lze brzy vyřešit.

 • Urážlivé tweety: V případě urážlivých tweetů, škodlivého chování nebo hrozeb může Twitter dočasně nebo někdy i trvale pozastavit váš účet.

 • Zabezpečení účtu je ohroženo: Pro lepší bezpečnost platformy a jejích uživatelů Twitter sleduje napadené účty.

Jak dlouho trvá pozastavený účet na Twitteru

Pozastavení účtu na Twitteru může trvat 12 hodin až 7 dní. Spoléhá se pouze na povahu provedeného porušení.

Jak dlouho zůstane účet na Twitteru pozastaven

Záleží čistě na typu porušení, k jehož pozastavení došlo.

 • V případě drobného porušení zásad Twitteru to obvykle trvá přibližně 48 hodin.
 • Pokud však váš pozastavený účet závažněji porušuje zásady Twitteru, může odpověď trvat přibližně 12 hodin až 7 dní.
 • Obecně trvá Twitteru nějakou dobu, než zkontroluje váš účet, poskytnutou e-mailovou adresu a telefonní číslo, a proto se doba trvání u různých pozastavených účtů liší.
 • Twitter může trvale pozastavit váš účet, pokud zjistíte závažnější porušení. Čím závažnější je porušení, tím delší doba bude.

Co se stane s trvale pozastavenými účty?

Trvale pozastavené účty jsou nejpřísnějším vynucovacím opatřením. Trvalým pozastavením účtu jej odstraníte z veřejného zobrazení a porušovatel již nebude moci vytvářet nové účty. Když Twitter trvale pozastaví účet, upozorní osobu, že byla pozastavena z důvodu porušení zásad Twitteru, a vysvětlí, které zásady nebo zásady byly porušeny.

Porušovatelé se mohou odvolat proti pozastavení Twitteru, pokud se domnívají, že Twitter udělal chybu. Mohou tak učinit podáním hlášení. Pokud Twitter po odvolání shledá, že pozastavení je platné nebo neplatné, bude pozastaveným účtům zaslána odpověď na odvolání s informacemi o zásadách.

Jak dlouho trvá odvolání proti pozastavení Twitteru

Proces odvolání proti pozastavení Twitteru může trvat 2–4 měsíce. V některých případech jsou odpovědi na schválená odvolání zaslány do 2 týdnů.

Jak dlouho trvá získat zpět pozastavený účet na Twitteru

Kritéria pro získání vašeho pozastaveného účtu Twitter zpět mohou záviset pouze na povaze porušení. V průměru trvá pozastavení Twitteru asi 48 hodin a Twitter mezitím zkontroluje všechny potřebné údaje, které jste zadali pro ověření.

Jak zjistím, zda je můj účet na Twitteru trvale pozastaven

Uživatelé dostanou upozornění, když je účet trvale pozastaven. Jsou informováni o důvodech pozastavení jejich účtu s vysvětlením, které z jejich zásad porušovaly.

Jak mohu zobrazit tweety z pozastaveného účtu

Zobrazení tweetů z pozastaveného účtu Twitter může být obtížné, ale ne nemožné. Uvedli jsme dva způsoby, kterými se musíte řídit, abyste viděli tweety z pozastaveného účtu Twitter.

Metoda 1: Použití Bookmarklet

1. Klepněte na záložku.

2. Zadejte své uživatelské jméno.

Poznámka: Používejte pouze malá písmena bez znaku @.

Umožní vám pouze zobrazit obsah.

Metoda 2: Použití online služeb

Existuje několik online nástrojů, které jsou vytvořeny tak, aby vám umožnily zobrazit pozastavené účty Twitter. A tam máte přístup ke svému pozastavenému účtu Twitter, který vám umožňuje prohlížet tweety.

Jak smažu svůj pozastavený účet Twitter

Poskytli jsme kroky ke smazání pozastaveného účtu Twitter. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak odstranit pozastavený účet Twitter.

Jak smazat pozastavený Twitter účet

Pozastavený účet Twitter můžete trvale smazat, ale před jeho smazáním musíte nejprve zrušit pozastavení účtu. Chcete-li zrušit pozastavení účtu, můžete na Twitteru podat odvolání proti pozastavení. Na základě toho, proč byl váš účet pozastaven, vám provedením správných kroků může pomoci získat účet zpět a nakonec jej smazat.

Metoda 1: Zrušte pozastavení účtu Twitter k odstranění

Musíte zrušit pozastavení svého účtu Twitter. Pozastavení účtu můžete zrušit ověřením. Zde je několik kroků, které vám pomohou:

1. Přihlaste se ke svému účtu Twitter pomocí zařízení Android nebo iOS nebo úředníka Cvrlikání webová stránka

2. Vyberte Více v levém rohu domovské stránky.

3. Vyberte Nastavení a podpora.

4. Přejděte na Nastavení a soukromí.

5. Dále vyhledejte kartu Váš účet.

6. Vyhledejte a klikněte na Deaktivovat svůj účet.

7. Poté klikněte na Deaktivovat.

8. Zadejte své heslo a klikněte na Deaktivovat účet.

Metoda 2: Odešlete žádost týmu podpory Twitter

Twitter vám dává možnost požádat o deaktivaci pozastaveného účtu, což může být velkou pomocí. Chcete-li použít tuto metodu, postupujte podle uvedených kroků.

1. Přejděte na Centrum nápovědy Twitteru.

2. Vyberte možnost Chci deaktivovat nebo zavřít svůj účet.

3. Nakonec vyplňte formulář pro přístup k účtu a klikněte na Odeslat.

Poznámka: Twitter vám během několika dní zašle e-mail s dalšími informacemi o vaší žádosti a vašem řešení.

Jak obnovit trvale pozastavený účet Twitter

Jakmile bude účet trvale pozastaven, nebudete jej moci obnovit. Můžete však podat odvolání nebo vytvořit nový účet pomocí jiného e-mailu.

Jak obnovit pozastavený účet Twitter

Hledáte způsob, jak obnovit pozastavený účet Twitter? Twitter může pozastavit nebo dočasně omezit váš účet, pokud má Twitter podezření, že používáte falešné informace, spamujete, vydáváte se za jiné účty nebo provozujete robota. Přinášíme vám správné způsoby, jak obnovit váš pozastavený účet Twitter. Postupujte podle daných metod k zastavení vyhýbání se pozastavení na Twitteru.

Metoda 1: Ověřte uzamčené nebo omezené účty

Níže jsou uvedeny kroky, které vám pomohou ověřit vaše omezené účty, a tím pomoci obnovit účty.

1. Přihlaste se do Cvrlikání.

Poznámka: Pokud byl váš účet vůbec napaden, navštivte toto Nápověda pro přístup k účtu Twitter stránku k vyplnění formuláře.

2. Klikněte na Start na stránce s nápisem Váš účet byl uzamčen, Ověřte svůj účet nebo Váš účet byl z důvodu bezpečnosti uzamčen.

3. Dále zadejte své telefonní číslo.

Poznámka: Pokud nejste schopni ověřit pomocí telefonního čísla, klikněte na Odeslat e-mail.

4. Poté zadejte potvrzovací kód a klikněte na Odeslat nebo Ověřit.

5. Nakonec změňte své heslo, jakmile bude účet odemčen.

Chcete-li změnit heslo, postupujte takto:

1. Pokud používáte počítač, klikněte na tři tečky na levém dolním panelu nebo na zařízení Android nebo iOS klepněte na navigační nabídku vlevo nahoře.

2. Poté klepněte na Nastavení a podpora.

3. Dále klepněte na Nastavení a soukromí.

4. Nyní vyberte Váš účet.

5. Klepněte na Změnit heslo.

6. Zadejte své aktuální heslo a poté nové heslo. Totéž je také nutné zadat do pole Potvrdit heslo.

7. Klepněte na Aktualizovat heslo a máte hotovo.

Metoda 2: Odvolání proti pozastavenému účtu

Pokud je pozastavení vašeho účtu na Twitteru trvalé a věříte ve svou nevinu, můžete podat odvolání. Chcete-li podat odvolání, postupujte podle uvedených kroků.

1. Nejprve se přihlaste do Cvrlikání.

2. Pokud je k dispozici, klikněte na Pokračovat na Twitter.

3. Pokud je to možné, vraťte zpět retweety.

4. Přejděte na Centrum nápovědy Twitteru ve webovém prohlížeči.

5. Vysvětlete svůj problém ve formuláři Přístup k účtu.

6. Zadejte své osobní údaje.

7. V případě potřeby nahrajte identifikaci.

8. Klikněte na Pokračovat.

Takto můžete na Twitteru zastavit vyhýbání se pozastavení.

Jak se vyhnout trvalému pozastavení účtu Twitter

Před smazáním pozastaveného účtu Twitter jednoduše postupujte podle pokynů poskytovaných službou Twitter. Zde je několik způsobů, jak se vyhnout trvalému pozastavení vašeho účtu Twitter:

 • Nezveřejňujte opakující se obsah: Twitter vidí opakující se obsah jako spam, proto se tomu snažte vyhnout.

 • Vyhněte se phishingu: Vyhněte se zveřejňování odkazů na škodlivý obsah na Twitteru.

 • Buďte na svém účtu aktivní: Twitter dohlíží na účty, které stagnují po dobu 6 měsíců, proto zkuste Twitter občas použít.

 • Sledujte sledující v následujícím poměru: Twitter má právo pozastavit váš účet, pokud sledujete 10 000 účtů za den.

 • Neposílat automatické DM: Odesílání automatických DM lze považovat za spam, takže se tomu vyhněte.

Jak zastavím únik z pozastavení na Twitteru

Twitter má nastaveno několik pravidel, která mají odradit od spamu nebo jinak neetického chování na internetu. Vyhýbání se pozastavení Twitteru můžete zastavit tím, že budete dodržovat pravidla Twitteru a některé dané kroky.

 • Nevytvářejte více účtů.
 • Nezneužívejte populární témata.
 • Nezveřejňujte nenávistný obsah.
 • Nepodporujte sebepoškozování.
 • Nezveřejňujte soukromé informace jiných lidí.
 • Nesdílejte nesouhlasnou nahotu ani podobný obsah.
 • Nevydávejte se za jiné účty.

Toto jsou tedy body, kterými se můžete řídit, abyste zastavili obcházení pozastavení na Twitteru.

***

Pravidla Twitteru se neustále mění, sebemenší akce může způsobit pozastavení vašeho účtu. Doporučujeme našim čtenářům, aby zvážili zálohování svých účtů a vždy si předem přečetli pokyny pro Twitter. Doufáme, že jste se naučili, jak smazat pozastavený Twitter účet. Neváhejte se zeptat na své pochybnosti a přidat návrhy do sekce komentářů níže.

x