etechblog

Jak smazat příspěvek na OfferUp

V dnešní době se nákup a prodej produktů nebo předmětů staly zcela běžnou záležitostí. Mnoho stránek nabízí tuto příležitost masám prodávat a nakupovat položky podle svého rozpočtu. Jedním z takových stránek je OfferUp, který je exkluzivní pro Spojené státy. Pokud již nabídku OfferUp používáte a chcete vědět, jak smazat příspěvek OfferUp a související věci, čtěte tento článek až do konce. Přečtěte si podrobný postup, jak odstranit položku na OfferUp.

Jak smazat příspěvek na OfferUp

Jak už název zní, OfferUp pomáhá lidem velmi snadno prodávat a nakupovat různé položky. Než se dostaneme ke krokům, které vysvětlují, jak můžete požadovaný příspěvek na Offerup smazat, dejte nám o tom podrobnější informace.

Co je OfferUp?

OfferUp je platforma pro lidi, kteří mohou nakupovat věci za rozumné ceny nebo prodávat nechtěné položky ostatním, a přitom pohodlně sedět doma. Ušetří vám čas při hledání dokonalé sedací soupravy pro váš obývací pokoj. Tím, že teď sedíte doma, můžete hledat své vysněné auto a vybrat si, které vám vyhovuje. Je to autentická stránka pro kupující a prodávající.

  Jak skrýt názvy složek aplikací na iPhone nebo iPad

Poznámka: OfferUp je k dispozici pouze v USA.

Jak smažete příspěvek na OfferUp?

Nemůžete smazat příspěvek na OfferUp. Příspěvek můžete pouze archivovat, abyste jej zrušili. Tím zrušíte seznam položky ze stránek historie vyhledávání na webu a v aplikaci OfferUp. Chcete-li archivovat požadovaný příspěvek na OfferUp, postupujte podle následujících kroků.

1. Otevřete na svém mobilním telefonu aplikaci OfferUp.

2. Klepněte na záložku Nabídky ve spodní liště.

3. Přejděte shora do sekce Prodej a klepněte na požadovanou položku ze seznamu.

4. Klepněte na ikonu se třemi tečkami vedle možnosti Upravit.

5. Klepněte na možnost Archivovat.

6. V potvrzovacím vyskakovacím okně klepněte na možnost Archiv. Požadovaný příspěvek bude okamžitě neveřejný.

Jak odstraníte položku na OfferUp na Androidu?

Jak je uvedeno ve výše uvedené odpovědi, nemůžete smazat žádný z příspěvků v aplikaci OfferUp pro Android. Jejich seznam můžete zrušit pouze jejich archivací. Postupujte podle odpovědi těsně nad touto, abyste pochopili, jak archivovat položky na OfferUp, abyste je zrušili ze zdroje a výsledků vyhledávání.

Co je Archiv na OfferUp?

Archivace položky nebo příspěvku na OfferUp znamená, že položku neprodáváte, již prodanou, nebo ji chcete prodat později. Archivace vede k tomu, že položka bude automaticky vyřazena ze seznamu a odstraněna z jakéhokoli výsledku vyhledávání. Příspěvek také nesmaže, ale ponechá jej skrytý ve vašem profilu, který může být později znovu uveden, když jej budete chtít zveřejnit.

  Jak někoho vyhodit z Netflixu

Jak smažu archivovanou nabídku?

Archivovaný příspěvek OfferUp prostě nemůžete smazat. Máte pouze možnost archivovat a zrušit seznam. Po archivaci se příspěvek nezobrazí ve výsledcích vyhledávání. Pokud chcete vědět, jak archivovat příspěvek na OfferUp, přečtěte si a postupujte podle kroků uvedených v odpovědi na otázku výše.

Co se stane, když zrušíte archivaci příspěvku na OfferUp?

Pokud jste zrušili archivaci příspěvku na OfferUp, bude se znovu zobrazovat ve vašem zdroji a bude zobrazen v budoucích výsledcích vyhledávání. Pokud je položka prodána a není archivována, nezobrazí se ve zdroji.

Jak upravím příspěvek na OfferUp?

Chcete-li upravit příspěvek na OfferUp, postupujte takto:

1. Otevřete aplikaci OfferUp.

2. Klepněte na kartu Nabídky.

3. Klepněte na kartu Prodej shora

4. Poté klepněte na požadovanou položku, jak je znázorněno na obrázku.

5. Klepněte na možnost Upravit pod požadovaným příspěvkem.

6. Klepnutím na možnost Uložit po dokončení úprav uložíte provedené změny.

Můžete smazat položku na OfferUp?

Ne, nemůžete vědět, jak smazat příspěvek OfferUp, protože neexistuje žádný vyhrazený způsob, jak to udělat. Pokud jste položku prodali, automaticky se přesune do sekce archivu. Pokud chcete zrušit seznam nebo skrýt jakoukoli položku/příspěvek, archivujte ji na stránce Nabídky. Přečtěte si a postupujte podle kroků uvedených na začátku tohoto článku, abyste věděli, jak skrýt příspěvky na OfferUp.

  Jak nastavit skupiny pomocí Google Assistant

Můžete se nechat podvést na OfferUp?

Ano, vždy existuje možnost, že vás někdo podvede, když se zabýváte prodejem/nákupem online. To se může stát mnoha způsoby. Může se jednat o falešné produkty, zatímco ostatní vás mohou oklamat tím, že vám nezaplatí. Pokud se něco stane, musíte to nahlásit ze stránky podpory OfferUp.

Mám na OfferUp uvést svou adresu?

Ne, OfferUp je veřejná aplikace, kde by se neměly uvádět důležité informace, jako je adresa, bankovní údaje nebo jiné. Pokud se zabýváte prodejem/nákupem, vždy se můžete rozhodnout pro bezpečné místo pro schůzku pro další zpracování ujednání. Uvádění osobních údajů na sociálních sítích může být riskantní věc.

Jak poznáte, že je někdo legitimní na OfferUp?

Pro kontrolu legitimity prodejce/kupujícího si vždy důkladně zkontrolujte jeho profil. Můžete to udělat tak, že zkontrolujete jejich recenze, hodnocení nebo jakékoli odznaky, které by mohli získat. Tímto způsobem můžete vědět, zda nakupujete od nebo prodáváte správné osobě.

Jsou všechny prodeje na OfferUp konečné?

Ano, prodeje na OfferUp jsou konečné, pokud nebo když budou označeny jako prodané. Pokud jste již platbu provedli nebo ji obdrželi, je obchod mezi vámi a příslušnou stranou nepochybně uzavřen.

Existuje další web jako OfferUp?

Ano, mnoho dalších stránek, jako je OfferUp, vám nabízí prodej/nákup produktů online. Jen málo takových možností je eBay, Oodle, LetGo, 5Miles, Etsy, Poshmark atd.

***

Doufáme, že jste se naučili smazat příspěvek OfferUp. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x