Jak smazat účet Rakuten

Rakuten je japonský online marketingový a maloobchodní web, který prodává produkty amerických značek. Je to jeden z nejlepších webů elektronického obchodu v Japonsku a někdy je označován jako Amazon of Japan. Rakuten funguje stejně jako ostatní online nákupní weby a na rozdíl od jiných online obchodů nabízí svým členským zákazníkům každé 3 měsíce za jejich nákupy velký šek nebo cashback. Má také platformu pro streamování filmů, která obsahuje všechna korejská dramata, pořady a filmy. V poslední době jeho růst na dnešním trhu klesá kvůli vzestupu konkurenčních společností jako Amazon, Sephora atd. Pokud jste členem webu Rakuten a přejete si smazat účet Rakuten a zrušit Rakuten TV, pak jste přišli na správné místo! Tento článek vám pomůže se všemi potřebnými řešeními.

Jak smazat účet Rakuten

Pokračujte ve čtení, abyste se podrobně dozvěděli o způsobech, jak smazat svůj účet Rakuten.

Je Rakuten americká společnost?

Ne, Rakuten není americká společnost, ale japonský web pro online nakupování nebo elektronický obchod. Má své hlavní sídlo v Tokiu v Japonsku a nachází se v Rakuten, Ichiban. Přestože se jedná o japonskou společnost elektronického obchodu, prodává většinu produktů patřících americkým značkám, jako jsou Macy’s, Bloomingdales, Walmart atd.

  Jak někoho vyhodit z Netflixu

Co je účet Rakuten?

Stejně jako jiné webové stránky nebo aplikace elektronického obchodu jako Myntra, Amazon, Flipkart atd., Rakuten také potřebuje, aby si uživatelé vytvořili účet, aby jej mohli používat efektivněji. Mohou získat několik slev, nabídek, cash back a další výhody. Účet Rakuten je tedy bezplatný členský účet, který vám ukazuje mnoho výhod a cashback.

Rakuten získává provize z obchodů prodávajících produkty na platformě Rakuten. Na oplátku Rakuten půjčuje část této provize jako cashback nebo peněžní bonus za nákupy zákazníkům se svým bezplatným členským účtem. Členové dostávají na svůj PayPal účet obrovské částky cashback v období každé 3 měsíce.

Je bezpečné propojit kreditní kartu s Rakutenem?

Ano, svou kreditní kartu můžete bezpečně propojit se svým účtem Rakuten. Pokud stále přemýšlíte, zda je bezpečné propojit svou kreditní kartu s Rakutenem, buďte si jisti, že údaje o vaší kartě jsou uchovávány v bezpečném, zabezpečeném a šifrovaném prostředí. Nikdy nebude přístupný cizincům nebo korupci. Ke svému účtu Rakuten můžete propojit jakoukoli kartu, jako jsou kreditní, debetní, American Express karty atd.

Jednou z hlavních výhod nákupu pomocí kreditní karty je, že v obchodě získáte hotovost zpět pouze za nákupy kreditní kartou na Rakutenu. To by odpovědělo na váš dotaz: je bezpečné propojit kreditní kartu s Rakutenem?

Je Rakuten podvodník?

Ne, Rakuten není podvodem žádné jiné platformy elektronického obchodu. Navíc je to jeden z největších online marketingu a maloobchodu. Jinými slovy, webové stránky elektronického obchodu v Japonsku. Říkají tomu také Amazonka Japonska.

Kolik účtů Rakuten můžete mít?

S bankou Rakuten můžete mít propojený pouze 1 účet. Pokud máte více než jeden účet, váš účet bude zablokován nebo odstraněn z webu Rakuten. Vzhledem k tomu, že můžete mít pouze jednu právní identifikaci, nemůžete předstírat nebo vytvořit duplicitní identitu, abyste mohli provozovat více účtů na Rakutenu a porušovat zákony stanovené společností Rakuten.

  Jak přenést data o aktivitě z aplikace Zdraví do nového iPhone

Jak zrušíte Rakuten TV?

Rakuten TV je online platforma pro japonské filmy, pořady a streamování videa. Pokud máte účet na Rakuten TV a přejete si smazat účet Rakuten, můžete postupovat podle níže uvedených kroků.

1. Přejděte do aplikace Rakuten TV.

2. Klepněte na Já.

3. Klepněte na ikonu nastavení.

4. Vyberte Odstranit účet.

5. Klepněte na zde.

6. Klepněte na odkaz Předplatné a nastavení.

7. Klepněte na možnost Odstranit účet v dolní části stránky.

8. Zadejte svůj e-mail a vyberte ODSTRANIT MŮJ ÚČET.

Zde je několik jednoduchých kroků ke zrušení vašeho účtu Rakuten TV. Přečtěte si další informace, jak smazat účet Rakuten.

Jak smažete svůj globální účet Rakuten?

Globální účet Rakuten se liší od účtu Rakuten, protože váš globální účet je propojen se službou Rakuten Global Express, která poskytuje služby online nakupování pro mezinárodní uživatele tím, že propaguje dopravu zdarma do různých zemí. Chcete-li smazat svůj účet Rakuten Global, postupujte podle stejných kroků jako výše:

Jak smazat účet Rakuten?

Účet Rakuten můžete smazat dvěma způsoby, jak je uvedeno níže:

Metoda 1: Prostřednictvím e-mailové žádosti

Měli byste poslat e-mail ze svého registrovaného účtu na Rakuten s žádostí o smazání účtu Rakuten a obnovení všech vašich informací.

Předmětem vašeho e-mailu by měla být žádost o smazání účtu. Váš mail by měl být odeslán na adresu [email protected]

  Jak upravovat příspěvky ve WeChat

Metoda 2: Prostřednictvím stránky centra nápovědy

Pokud chcete svůj účet smazat tak, že je přímo kontaktujete pomocí jejich kontaktního čísla, měli byste provést následující kroky:

1. Přejděte na Rakuten webová stránka.

2. Klepněte na tři vodorovné čáry.

3. Klepněte na možnost Nápověda.

4. Klepněte na tři vodorovné čáry (možnosti Témata nápovědy).

5. V tématech nápovědy vyberte Kontaktujte nás.

6. V rozevíracím seznamu vyberte možnost Je to něco jiného.

7. Napište dopis se žádostí o smazání vašeho účtu a do příslušného pole zadejte své jméno a e-mailovou adresu a klepněte na Odeslat žádost.

Jak obnovíte svůj účet Rakuten?

Pokud již máte účet Rakuten a nějak jste zapomněli podrobnosti o svém účtu, měli byste svůj účet Rakuten obnovit podle následujících kroků:

1. Přejděte na oficiální web společnosti Rakuten.

2. Klepněte na možnost Přihlásit se.

3. Vyberte Zapomenuté heslo.

4. Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klepněte na Obnovit heslo.

5. Zadejte 6místný kód, který musíte obdržet ve svém e-mailu, a klepněte na Ověřit můj účet.

6. Zadejte nové heslo a klepněte na Uložit a přihlásit.

Svůj účet můžete obnovit pomocí následujících jednoduchých kroků.

Proč váš Rakuten Cash Back zmizel?

Existuje několik důvodů souvisejících se zmizením vašeho Rakuten cash back. Některé z důvodů jsou uvedeny níže:

  • Možná jste obdrželi slevové nebo cashback kupóny z jiných zdrojů než z webu Rakuten, které nemusí být platné pro uplatnění při nakupování na Rakutenu.
  • Možná jste zakoupili určité kategorie položek, které nejsou způsobilé pro cashback.
  • Možná jste během zpracování nákupu přešli na jiné webové stránky.

Kromě těchto tří důvodů může existovat mnoho dalších důvodů, ale výše uvedené jsou tři hlavní důvody, které mohou být spojeny s vaším zmizením cashbacku.

***

Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný a poskytl vám potřebné informace o tom, jak smazat účet Rakuten. Pokud máte ještě nějakou další zpětnou vazbu nebo pochybnosti, neváhejte použít sekci komentářů níže. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.