etechblog

Jak smazat účet SHEIN

Shein je čínský online prodejce rychlé módy s důrazem na dámské oblečení, který byl uveden na trh v roce 2008. Shein, který působí pod heslem „každý si může užít krásu módy“, prodává především dámské oblečení a zároveň poskytuje širokou škálu doplňků , boty, dětské oblečení a pánské oblečení za velmi rozumnou cenu. Pokud již jste uživatelem Shein a zajímá vás, zda Shein krade vaše informace? A dostanu svou objednávku, když smažu svůj účet Shein? Pokud hledáte další informace týkající se účtů Shein, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše pochybnosti a dotazy, jako například jak smazat účet Shein a proč nemohu smazat svůj účet Shein.

Jak smazat účet SHEIN

Shein je slavný čínský módní obchod, který má nejnovější módní oblečení pro muže, ženy a děti, ale více inklinuje k dámské módní módě. Pokud jej však již nepoužíváte, je rozumnou volbou účet odstranit. Pokud se vám nedaří odstranit účet, zde je návod, jak můžete odstranit účet Shein v několika jednoduchých krocích.

Krade Shein vaše informace?

U většiny čínských aplikací máme obavy, zda nekradou naše data. Zdá se však, že ze zemí, jako je Jižní Afrika po Spojené království a od Austrálie po Kanadu, mu uživatelé důvěřují, což znamená, že většina zákazníků získá položky, které chtějí, a jejich informace jsou u Sheinu v bezpečí. Ve většině zemí je Shein důvěryhodný jako bezpečný web, protože neukradne vaši identitu ani finanční informace. V roce 2020 však indická vláda zakázala několik čínských aplikací včetně Shein za únik uživatelských dat čínské vládě a jsou považovány za hrozbu pro národní bezpečnost. Takže podle indických úředníků Shein ukradne vaše informace.

  Jak nainstalovat Gnome 40 v Ubuntu 21.04

Dostanu svou objednávku, i když smažu svůj účet Shein?

Obvyklá pochybnost, která přichází k většině lidí, je, zda stále dostanu svou objednávku, když smažu svůj účet Shein. Za prvé, Shein vám nedovolí smazat váš účet Shein, pokud máte nějaké probíhající nebo poprodejní objednávky ze stejného účtu, které ještě nebyly doručeny. A svůj účet můžete smazat pouze v případě, že budou všechny vaše objednávky úspěšně doručeny. Ale pokud byl váš účet smazán s nevyřízenými objednávkami, nemusíte se obávat, že Shein vaši objednávku doručí v plánované datum.

Co se stane, když smažete svůj účet Shein?

Pokud chcete z jakéhokoli důvodu odstranit svůj účet a zajímá vás, co se stane, když smažete svůj účet Shein, pak jakmile svůj účet Shein smažete, zjevně nebudete mít přístup na web Shein a nic si od Shein objednat . Rovněž budou ztraceny všechny informace a materiály ve vašem účtu, jako jsou soubory, fotografie a komunikační protokoly. Také ztratíte veškerou historii objednávek a faktury. Po smazání účtu nebudete mít přístup ke zbývajícím prostředkům, které by mohly být v peněžence vašeho účtu Shein. Samozřejmě budou smazány i údaje o vaší kreditní a debetní kartě.

Proč nemohu smazat svůj účet Shein?

Pokud jste se pokusili smazat svůj účet Shein, protože jej již nepoužíváte a narazili jste na problém v procesu mazání. A vy se ptáte, proč nemohu smazat svůj účet Shein. Pak může existovat několik důvodů, proč vám Shein nedovolí smazat váš účet. Chcete-li smazat svůj účet, musíte vybrat veškerý zbývající zůstatek ze své peněženky Shein na svůj bankovní účet a ujistěte se, že ve vašem účtu neprobíhají žádné procesy. Dalším hlavním důvodem může být, že máte nějaké probíhající nebo poprodejní objednávky, které ještě nebyly doručeny, takže můžete zkusit smazat svůj účet Shein, jakmile budou tyto objednávky doručeny.

  7 aplikací pro veřejnou dopravu, abyste věděli, jak se dostat z bodu A do bodu B

Jak smažu svůj účet Shein?

Shein je čínský prodejce rychlé módy s online přítomností, který byl spuštěn v roce 2008 a specializuje se na prodej extrémně dostupného oblečení pro ženy. Chcete-li však svůj účet z jakéhokoli důvodu smazat, zde je jednoduchý návod, jak účet trvale odstranit.

Metoda 1: Pro uživatele Android a iOS

1. Spusťte aplikaci Shein na svém smartphonu Android nebo iOS.

2. Přihlaste se ke svému účtu Shein pomocí své registrované e-mailové adresy a hesla.

3. Jakmile jste úspěšně přihlášeni, klepněte na možnost Já v pravém dolním rohu obrazovky.

4. Nyní klepněte na ikonu nastavení nebo ozubeného kola pro přístup do nabídky nastavení vašeho účtu.

5. Klepněte na možnost Zabezpečení účtu v nabídce Nastavení.

6. V nabídce Zabezpečení účtu vyberte možnost Odstranit účet.

7. Ujistěte se, že jste vyrovnali všechny nevyřízené objednávky a peněžní poplatky Shein Wallet, abyste smazali svůj účet Shein. Jakmile je vše seřazeny Klepněte na možnost Použít pro smazání účtu.

8. Zaškrtněte políčko, pokud souhlasíte s popisem odstranění. Počkejte tři sekundy a klepnutím na tlačítko Pokračovat konečně smažte svůj účet.

Metoda 2: Pro uživatele počítačů/notebooků

1. Navštivte Verze pro Spojené státy na webových stránkách Shein, protože indická verze Shein byla zakázána indickou vládou, aby byla zajištěna národní bezpečnost.

2. Přihlaste se do svého účtu Shein pomocí své registrované e-mailové adresy a hesla. Nebojte se, můžete se přihlásit pomocí svého účtu Shein, který jste vytvořili na indické verzi Shien.

3. Umístěním ukazatele myši na ikonu profilového obrázku v pravém horním rohu otevřete nabídku nastavení účtů.

  Jak používat prohlížeč Pale Moon na Linuxu

4. V rozevírací nabídce klikněte na možnost Uživatelské jméno.

5. Pro přístup k nastavení účtu klikněte na možnost Spravovat můj účet v nabídce Osobní centrum.

6. Klikněte na poslední možnost Odstranit účet v nabídce Spravovat můj účet.

7. Ujistěte se, že jste vyrovnali všechny nevyřízené objednávky a peněžní poplatky Shein Wallet, abyste smazali svůj účet Shein. Jakmile je vše seřazeno Klikněte na možnost POUŽÍT PRO ODSTRANĚNÍ ÚČTU.

8. Pokud souhlasíte s popisem odstranění, zaškrtněte políčko. Počkejte 3 sekundy a poté klikněte na tlačítko Pokračovat.

Jak smazat účet Shein na počítači?

Čínská módní značka jako Shein byla indickou vládou zakázána, protože byla rozhodnuta poškozovat národní bezpečnost. Pokud se tedy ptáte, web je nyní nefunkční. Pak je zde průvodce, který vysvětluje, jak můžete smazat účet Shein v počítači v několika jednoduchých krocích pro web v USA.

1. Nejprve se přihlaste do Web Shein.

2. Poté kliknutím na ikonu Profile pic otevřete nabídku Nastavení účtů.

3. Zde klikněte na své uživatelské jméno.

4. Pro přístup k nastavení účtu klikněte na možnost Spravovat můj účet v nabídce Osobní centrum.

5. Klikněte na možnost Odstranit účet v nabídce Správa mého účtu.

6. Klikněte na možnost POUŽÍT K ODSTRANĚNÍ ÚČTU.

Poznámka: Ujistěte se, že jste vyrovnali všechny nevyřízené objednávky a peněžní poplatky Shein Wallet.

7. Pokud souhlasíte s popisem odstranění, zaškrtněte políčko. Počkejte 3 sekundy a poté klikněte na tlačítko Pokračovat.

***

S tímto jednoduchým průvodcem doufáme, že nyní víte vše o maloobchodním prodejci čínské módy, který prodává módní módní oblečení za dostupné ceny, známém jako Shein, a doufáme, že jsme úspěšně zodpověděli všechny vaše otázky, jako je smazání účtu Shein. Jsme otevřeni jakékoli zpětné vazbě, dotazům a komentářům z vaší strany k jakémukoli tématu. Nebojte se také navrhnout, na jaké téma by měl být náš příští blog.

x