Jak spárovat tlačítka Echo s vaším Amazon Echo

Tlačítka Echo jsou jednoduchá zařízení Bluetooth, která se připojují k vašim zařízením Echo. Jakmile spárujete tlačítko s Amazon Echo, můžete jej používat s rutinami, hrami a dalšími dovednostmi. Poskytují fyzické rozšíření vaší Echo, aby umožnily další funkce tam, kde váš hlas nemusí být tou nejlepší volbou.

Každé zařízení Echo ve vaší domácnosti můžete spárovat až se čtyřmi tlačítky Echo, což je užitečné, pokud na Echo hrajete nějaké triviální hry. Ale můžete s tím udělat mnohem víc. Vše o tlačítkách je jednoduché, od jejich použití (stačí stisknout tlačítko!) až po spárování zařízení s vaším Echo. A krabice obsahuje vše, co potřebujete, dokonce i baterie. Jakmile máte nainstalované baterie, párování je jednoduchá záležitost.

  Kompletní kontrola orientace vašeho zařízení podle jednotlivých aplikací

Odříznutí tlačítka jednoduchým způsobem

Amazon neuvěřitelně zjednodušil párování. Vložte baterie (které Amazon užitečně obsahuje) do tlačítek Echo a požádejte kteroukoli Echo, aby „nastavila moje tlačítka echo“. Mějte na paměti, že tlačítko budete připojovat k tomuto konkrétnímu echu, takže si budete chtít vybrat takové, které je v dosahu toho, kde plánujete tlačítko použít. Alexa automaticky rozpozná tlačítko a spáruje se. Postupujte podle pokynů.
Pokud to z nějakého důvodu nefunguje, můžete tlačítko Echo vrátit zpět do režimu párování.

Nejprve stiskněte a podržte tlačítko, dokud se nerozsvítí oranžově (asi pět až deset sekund).

Poté znovu použijte hlasový příkaz.

Manuální párování tlačítka

Pokud chcete, můžete místo používání hlasu spárovat tlačítko Echo pomocí aplikace Amazon.

  Nahrajte video z aktuální karty v Chrome pomocí Screencastify

Nejprve otevřete aplikaci Alexa a klepněte na tlačítko hamburger v pravém horním rohu.

Klepněte na možnost „Nastavení“.

Klepněte na „Nastavení zařízení“.

Vyberte zařízení Echo, se kterým chcete tlačítko spárovat, a poté klepněte na „Zařízení Bluetooth“.

Klepněte na tlačítko „Párovat nové zařízení“.

Stiskněte a podržte tlačítko Echo, dokud se světlo nerozsvítí oranžově. Po dokončení párování se tlačítko Echo zbarví modře.

Poté můžete proces opakovat pro všechna další tlačítka, která chcete přidat. Po spárování můžete tlačítko Echo připojit k dovednostem, hrám a rutinám.