Jak stahovat skladby Spotify bez Premium

Aplikace pro streamování hudby online si získaly velkou pozornost díky své flexibilitě, rozmanitosti žánrů písní a neomezeným hodinám streamování hudby. Jednou z takových hojně využívaných aplikací je Spotify. Spotify bylo založeno v roce 2006 a od té doby je s oblibou používáno po celém světě. Spotify je aplikace pro digitální hudbu, podcasty a video streaming dostupná na mobilních zařízeních, systémech, iPodech, iPadech a tabletech. Tato aplikace má rozsáhlou hudební knihovnu s umělci ze všech koutů světa. Spotify je extrémně rozmanité a dokonce přizpůsobuje seznamy skladeb pro své uživatele. Pokud již jste uživatelem Spotify, musíte si být vědomi všech výhod, které přináší. Nicméně, stejně jako každá pozitivní věc má také negativní stránku, Spotify jako bezplatná aplikace má určitá omezení, která lze překonat pouze s prémiovým členstvím. Pokud jste tedy hledali způsob, jak zjistit, jak stahovat skladby Spotify bez Premium, pak jste přistáli na správné stránce. V dnešním tutoriálu probereme nejlepší stahovač hudby Spotify, který můžete použít. Pokud jste tedy připraveni vědět, jak bez obav stahovat skladby na Spotify, začněme hned s naším průvodcem.

Jak stahovat skladby Spotify bez Premium

Pokračujte ve čtení, abyste se podrobně dozvěděli o krocích ke stažení skladeb Spotify bez prémie.

Co je Spotify Free a Spotify Premium?

Spotify je platforma pro streamování hudby, která svým uživatelům nabízí tři různé typy předplatného, ​​včetně Spotify Free, Spotify Premium (9,99 $ měsíčně) a Spotify Family (14,99 $ měsíčně). Placené členství ve Spotify umožňuje uživatelům stahovat až 3 333 skladeb na zařízení, což je možné provádět na 3 různých zařízeních. Stahování hudby Spotify nebo offline hudba však není k dispozici v rámci bezplatného plánu. Níže se podrobně podíváme na rozdíl mezi Spotify Free a Spotify Premium.

 • Spotify Free: Spotify Free nyní umožňuje uživatelům stahovat hudbu. Toto předplatné je podporováno reklamou. Funkce náhodného přehrávání je dostupná pouze na mobilním zařízení. Také kvalita zvuku v rámci tohoto plánu je nízká.

 • Spotify Premium: Spotify Premium umožňuje neomezené streamování skladeb ve vysoké kvalitě se zvukem 320 kb/s. Do 3 zařízení lze stáhnout až 3 333 skladeb. Uživatelé si také mohou v rámci tohoto plánu užívat neomezené přeskakování.

Proč si bezplatní uživatelé Spotify nemohou stahovat hudbu ze Spotify?

Než budete vědět, jak stahovat skladby Spotify bez Premium, je důležité vědět, proč si uživatelé tarifu Spotify Free nemohou stahovat hudbu Spotify. Abychom na tuto otázku odpověděli, je to díky Digital Rights Management, také známému jako DRM, které uživatelům znemožňuje užívat si offline hudbu. Jedná se v podstatě o protipirátskou technologii, kterou většina vlastníků digitálních autorských práv používá k omezení používání digitálních materiálů a jiné práce včetně softwaru, hudby, filmů a dalších. Tuto technologii Spotify používá na všech svých tratích. To ztěžuje stahování hudby z platformy na zařízení bez Premium.

Jak stahovat písničky na Spotify

Aplikace DRM na všech skladbách Spotify téměř znemožňuje stahování hudby ze Spotify na jakékoli zařízení. Také pokud uživatel Spotify Premium zruší své členství na platformě, stažený seznam skladeb nebo skladby se stanou nefunkčními. Existuje však způsob, který vám může pomoci s přístupem k těmto skladbám, není to nikdo jiný než náš průvodce nejlepšími nástroji pro stahování hudby Spotify.

Stahovač hudby Spotify je nástroj, který vám pomůže stahovat a poslouchat hudbu i offline. Je to bezplatná aplikace, která vám pomůže dokonce stáhnout seznamy skladeb z platformy. Tento nástroj je kompatibilní se stolními počítači i mobilními zařízeními.

Funkce Spotify Music Downloader

Než si vyberete perfektní nástroj pro stahování hudby ze Spotify, ujistěte se, že má všechny funkce, které jsou uvedeny níže:

 • Převaděč hudby Spotify by se měl snadno používat a instalovat.
 • Měl by být kompatibilní s většinou vašich zařízení včetně Android nebo iPhone, Windows PC, Mac OS a dalších.
 • Mělo by vám poskytovat hudbu v dobré zvukové kvalitě.
 • Musí nabízet konverze ve více zvukových formátech.
 • Po konverzi by měl také zachovat ID3 tagy a všechna metadata.
 • Měl by mít vestavěný hudební webový přehrávač Spotify.
 • Musí být schopen stáhnout celý seznam skladeb ze Spotify.
 • Rychlost stahování a konverze by měla být rychlá.
 • Měl by to být bezplatný nástroj.

Kroky ke stažení skladeb Spotify bez Premium

Nyní, když jste si vědomi všech možných informací o stahovači hudby pro Spotify a jeho funkcích, je čas vědět, jak jej přesně používat.

1. Nejprve spusťte prohlížeč a stáhněte si hudební konvertor Spotify dle vlastního výběru, v tomto případě stahujeme MuConvert Spotify Music Converter. Klepnutím na tlačítko Vyzkoušejte zdarma jej nainstalujte.

2. Po instalaci spusťte program na svém PC a přihlaste se v něm ke svému účtu Spotify.

3. Nyní můžete přímo procházet různou hudbu a seznamy skladeb v MuConvert Spotify Music Converter.

4. Dále spusťte Nastavení v aplikaci a vyberte vhodný formát, jako je MP3, FLAC, AAC a další.

5. Poté navštivte seznamy skladeb, alba a skladby přímo z aplikace a kliknutím na ikonu Přidat přidejte skladby do seznamu.

6. Dále můžete ze seznamu vybrat skladby, které chcete stáhnout.

7. Poté kliknutím na ikonu Převést začněte stahovat a převádět skladby Spotify do zvoleného formátu.

8. Poté můžete zkontrolovat výstupní složku a najít stažené skladby.

9. Tyto skladby můžete snadno přenést do jakéhokoli zařízení a přehrát je.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak mohu přehrávat hudbu Spotify offline bez prémie?

Ans. Poslouchat hudbu ze Spotify offline je nyní možné s hudebním převodníkem Spotify, který pomáhá stahovat seznamy skladeb a skladby offline v různých formátech.

Q2. Je možné stahovat seznamy skladeb Spotify pomocí nástroje pro stahování Spotify?

Ans. Ano, dávková konverze a stažení celého seznamu skladeb je nyní možné pomocí nástroje Spotify MP3 converter.

Q3. Je možné použít nástroj pro stahování na každém zařízení?

Ans. Ano, většina nástrojů pro stahování hudby Spotify je kompatibilní s více zařízeními včetně Windows, Mac, Android a iPhone.

Q4. Jaké hudební soubory jsou k dispozici ke stažení pomocí hudebního převodníku Spotify?

Ans. Převaděč hudby Spotify umožňuje stahování alb, podcastů a seznamů skladeb pro offline poslech.

Q5. Pomáhá hudební konvertor Spotify zachovat původní kvalitu stažené skladby/playlistu?

Ans. Ano, dobrý stahovač hudby pomáhá zachovat kvalitu stažené skladby. Obvykle tyto nástroje nabízejí kvalitu zvuku 320 kb/s pro bezplatný obsah při zachování 100% původní vysoké kvality zvuku.

***

Doufáme, že jsme byli úspěšní při zodpovězení všech vašich pochybností a dotazů ohledně stahování skladeb Spotify bez Premium, hudebního konvertoru Spotify, jeho funkcí a dalších. Máte-li jakékoli další dotazy k jinému tématu a návrhy, které byste mohli dát, zanechte je v sekci komentářů níže.

  Jak sloučit více účtů Disku Google a Fotky Google