Jak uložit příběh Instagramu s hudbou (3 metody)

I když můžete vytvářet ohromující příběhy Instagramu s fotkami, videi, hudbou, filtry, nálepkami, texty a mnoha dalšími, neumožňuje vám stáhnout příběh s hudbou. Proč se ptáš? Má to většinou co do činění s licencováním hudby a bezplatnou distribucí. Pokud si přesto přejete uložit příběh Instagramu s hudbou, existuje několik jednoduchých způsobů, jak to udělat. Náš průvodce zde vám pomůže stáhnout příběhy Instagramu s hudbou, a to i bez zveřejnění videa. Příběhy Instagramu můžete navíc ukládat s hudbou, aniž byste svůj účet zveřejnili. Takže v této souvislosti pojďme skočit a dozvědět se o různých metodách, jak uložit příběh Instagramu s hudbou ve vaší galerii.

Uložit příběh Instagramu s hudbou (2023)

Kromě příběhů, které jste nedávno zveřejnili, si můžete pomocí našich pokynů stáhnout také staré příběhy Instagramu. Rozbalte tabulku níže a najděte všechny metody.

Stáhněte si své vlastní Instagramové příběhy s hudbou (snadná metoda)

S tímto šikovným trikem si můžete stáhnout Instagram Stories s hudbou do smartphonu bez použití aplikace třetí strany. Nejlepší na tom je, že to funguje bezchybně a bez jakýchkoliv omezení. Kvalita videa také zůstává nedotčena a u této metody jsou podporovány i soukromé účty. V zásadě můžete uložit příběh Instagramu s hudbou, aniž byste jej zveřejňovali. Nyní, když jsme to řekli, přejděme ke krokům.

  9 praktických testů AWS, které vám pomohou složit skutečné zkoušky

1. Nejprve otevřete Instagram a vytvořte příběh s fotkami, videi, nálepkami a vším. Pokud chcete, můžete také přidat hudbu. Teď ten příběh nezveřejňujte. Místo toho klepněte na nabídku se třemi tečkami v pravém horním rohu a vyberte „Uložit“.

2. Jak všichni víme, příběh se uloží do vašeho iPhone nebo zařízení Android, ale bez hudby.

3. Nyní znovu otevřete Instagram a přejeďte prstem doleva pro vstup do sekce Zprávy. Zde otevřete jeden z chatů se svým blízkým přítelem a klepněte na ikonu „fotoaparát“ v levém dolním rohu.

4. Nyní vyberte video, které jste právě stáhli.

5. Nakonec přejeďte prstem nahoru a přidejte hudbu do svého příběhu. Poté se ujistěte, že je v levém dolním rohu vybrána možnost „Ponechat v chatu“. Poté klepněte na „Odeslat“ vpravo dole.

6. Po doručení zprávy klepněte na video a podržte jej. V dolní části se zobrazí řada možností. Zde klepněte na „Více“ a výběrem „Uložit“ stáhněte video do své galerie.

7. To je vše. Úspěšně jste si stáhli Instagram Story s hudbou do smartphonu.

Po zveřejnění příběhu uložte svůj příběh na Instagramu pomocí hudby

V případě, že jste příběh již zveřejnili nebo chcete uložit starý příběh Instagramu s hudbou z archivů, můžete to udělat také. Opět to bude fungovat i pro soukromé účty bez jakéhokoli snížení kvality. Chcete-li zjistit, jak to funguje, postupujte podle následujících kroků:

  A2 Managed WordPress Hosting je pro profesionálního bloggera

1. Otevřete aplikaci Instagram a přejděte do svého profilu. Zde klepněte na nabídku hamburgerů v pravém horním rohu a otevřete „Archiv“. Archiv ukládá všechny vaše minulé příběhy do cloudu.

2. Nyní vyberte příběh, který chcete stáhnout. Poté klepněte na nabídku se třemi tečkami a z vyskakovacího okna vyberte „Uložit video“. Příběh bude uložen do vašeho fotoaparátu, ale bez hudby.

3. Nyní, stejně jako výše uvedený způsob, odešlete příběh (stažené video) jako zprávu jednomu z vašich blízkých lidí v DM a poté přidejte hudbu. Poté povolte v levém dolním rohu možnost „Ponechat v chatu“. Nakonec pošlete video svému příteli.

4. Po doručení zprávy klepněte a podržte video zprávu a ze zobrazených možností vyberte „Další“. Pak pokračujte a uložte příběh Instagramu s hudbou.

Stáhněte si Instagram Stories s hudbou prostřednictvím webových stránek třetích stran

Kromě nativního způsobu můžete Instagram Stories ukládat s hudbou také pomocí online služeb třetích stran. Pamatujte však, že váš účet na Instagramu musí být veřejný, abyste mohli používat kteroukoli ze služeb. Odradil bych uživatele od používání aplikací třetích stran, protože většina z nich nutí uživatele přihlásit se pomocí uživatelského jména a hesla. Své heslo k Instagramu nesmíte zadávat do aplikací třetích stran, abyste ochránili svůj účet před jakoukoli neplechou. To znamená, že se podívejme na dva nástroje, které můžete použít:

  9 nejlepších nástrojů pro převod obrázků na video pro vytváření filmů a animací

StorySaver.net

1. Nejprve přejděte na storysaver.net (návštěva) a zadejte své uživatelské jméno na Instagramu. Poté kliknutím na „Stáhnout“ zde načtěte všechny své příběhy Instagramu.

2. Dále přejděte dolů a najděte všechny nedávné příběhy Instagramu, které jste zveřejnili. Klikněte zde na „Uložit jako video“ a příběh se uloží do vašeho zařízení s hudbou.

3. V případě, že chcete uložit starší příběhy, klikněte na „Zobrazit #Highlights“ a uložte požadovaný příběh.

Snapinsta

Kromě toho můžete pomocí Snapinsta rychle stáhnout příběhy Instagramu s hudbou do galerie telefonu. Opět ale budete muset mít veřejný účet. to znamená, že to funguje takto:

1. Spusťte aplikaci Instagram a otevřete příběh, který chcete uložit s hudbou. Nyní klikněte na nabídku se třemi tečkami a zkopírujte odkaz.

5. Otevřete snapinsta.app (návštěva) ve svém mobilním prohlížeči a přejděte na kartu „Stažení příběhu Instagramu“. Nyní sem vložte odkaz a klikněte na „Stáhnout“.

6. Nakonec pokračujte a stáhněte si příběh s hudbou.

Znovu zveřejněte příběh Instagramu s hudbou na WhatsApp a dalších sociálních sítích

Takto můžete ukládat příběhy Instagramu s hudbou, a to jak pomocí nativních metod, tak metod třetích stran. Většině uživatelů udělá práci první trik, protože nedělá kompromisy na žádné frontě a poskytuje video bez jakéhokoli snížení kvality. Každopádně to je od nás vše. Pokud se potýkáte s problémy s DM na Instagramu, postupujte podle našeho článku a najděte možné řešení. A pokud chcete vypnout navrhované příspěvky na Instagramu, zamiřte do našeho propojeného návodu. Nakonec, pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.