Jak uplatnit přímé digitální nabídky na vašem Xboxu Series X|S

Když je vydána jakákoli nová konzole, je nevyhnutelné, aby byla vydána spousta různých nabídek balíčků pro každou verzi konzole, z nichž každá má svou vlastní sbírku her nebo příslušenství, která vás naláká.

Tradiční hry nebo odměny dodávané s vaší konzolí by přišly fyzicky v krabici nebo alespoň prostřednictvím digitálního kódu, ale hry pro Xbox Series X|S jsou místo toho propojeny s vaší konzolí samotnou. Ale pokud je to tak, jak postupujete při uplatnění své hry? Pojďme to zjistit.

Co je nabídka Digital Direct Xbox?

Stručně řečeno, fyzické nebo digitální herní kódy pro vaše přibalené hry nebo předplatné byly nahrazeny nabídkami Digital Direct propojenými s vaší konzolí Xbox. Místo ověřování digitálního kódu byste měli mít možnost uplatnit svou jedinečnou hru přímo z vaší konzole.

Takže nabídky Digital Direct představují digitální pozornost, která je jedinečná pro váš Xbox při nákupu. Ale i když se tato změna může zdát intuitivní a odstraňuje jakoukoli potřebu vkládat kód, systém není bez problémů.

Kredit obrázku: Xbox

Tímto způsobem může být obtížné vystopovat a uplatnit nabídky Digital Direct na Xbox Series X|S, takže existuje několik aspektů této funkce, o kterých musíte vědět:

  • Nabídky Digital Direct mohou být spojeny s vaší konzolí, ale jakmile jsou nárokovány, jsou specifické pro účet a lze je hrát pouze na účtu, kterým byly uplatněny.
  • Nabídky Digital Direct však lze uplatnit na kterémkoli účtu Xbox, takže můžete hru sdílet s ostatními lidmi, pokud sami nemáte zájem.
  • Nabídky Digital Direct také nemusí být požadovány okamžitě a zůstanou na vašem Xboxu, dokud nabídku neuplatníte pro konkrétní účet Xbox.
  Jak používat vestavěnou funkci geografie v aplikaci Microsoft Excel

I když se výše uvedené body mohou zdát triviální, proces uplatnění vaší nabídky Digital Direct může být docela matoucí, zvláště pokud si chcete nabídku uložit na později. Naštěstí, pokud chcete nabídku okamžitě uplatnit, je proces jednoduchý.

Jak aktivovat vaše digitální přímé nabídky z vašeho Xboxu

Nyní víte, v jaké podobě vaše bezplatná hra nebo nabídka přichází po zakoupení nového balíčku Xbox Series X|S, jste připraveni jej aktivovat a uplatnit. A pokud jste ještě nenastavili svou novou konzoli, je tento proces snadný.

Po prvním zapnutí vašeho nového Xboxu postupujte podle průvodce nastavením a nakonec by se mělo zobrazit oznámení Tento Xbox přichází s oznámením zobrazujícím vaši nabídku Digital Direct. Zde můžete vybrat možnost Nárokovat, Rozhodnout později nebo Uplatnit pro jiný účet. Chcete-li nabídku okamžitě uplatnit pro účet Xbox, ke kterému jste přihlášeni, vyberte možnost Nárokovat ji.

Kredit obrázku: Xbox

Pokud si místo toho chcete nabídku uložit na později, vyberte Rozhodnout později. Pokud však potřebujete převést vlastnictví své nabídky na jiný účet Xbox, měli byste zvolit Uplatnit pro jiný účet a podle pokynů na obrazovce přidat do konzole nový účet Xbox.

  5 nejlepších zkontrolovaných pro rok 2020

Ale když je vybrána možnost Nárokovat, vaše nabídka Digital Direct bude odemčena a dostupná v rámci Moje hry a aplikace na vaší konzoli. Bohužel, pokud chcete změnit svou nabídku nebo pokud jste zvolili Rozhodnout se později nebo Uplatnit pro jiný účet, je tento proces složitější a více se podobá správě předplatného Xbox z vaší konzole.

Co dělat, když jste odmítli svou nabídku Digital Direct

Pokud jste svou nabídku Digital Direct nevyužili okamžitě, můžete být trochu zmateni tím, kam se nabídka poděla a jak ji uplatnit. Ještě horší je, že neexistuje žádné upozornění, které by vás informovalo, kde můžete nabídku později uplatnit.

Naštěstí existuje vyhrazené místo, kde můžete na svém Xboxu uplatnit nabídky Digital Direct, takže se nemusíte bát, že byste někdy o svůj obchod přišli. Pokud se vám nepodařilo uplatnit nebo odmítli uplatnit nabídku Direct Digital pro váš nový Xbox, postupujte takto:

  • Stisknutím tlačítka Xbox na ovladači otevřete nabídku průvodce na zařízení Xbox Series X|S.
  • Zvýrazněte kartu Profil a systém a vyberte Nastavení.

  • V možnostech pro Účet vyberte Zahrnuté s tímto Xboxem.

Kredit obrázku: Xbox

  • Jakmile se znovu objeví zpráva This Xbox is come with message, ujistěte se, že jste na účtu Xbox, pro který chcete nabídku uplatnit, a vyberte možnost Reklamovat.

Vaše nabídka Digital Direct bude poté uplatněna a dostupná, jak již bylo zmíněno dříve, ve vaší knihovně Moje hry a aplikace na vaší konzoli.

  Jak udělat anketu na Snapchatu

I když by uplatnění vaší nabídky Digital Direct mělo být jednou z prvních věcí, které musíte se svým Xbox Series X|S udělat, existuje mnoho důvodů, proč budete chtít s uplatněním nabídky počkat, včetně přesunu na jiný účet. A přestože je skrytá, možnost Součástí tohoto Xboxu zaručuje, že budete mít přístup ke své nabídce.

Nikdy nezmeškejte žádné hry nebo nabídky Xbox s Xbox Series X|S

I když se tento proces může stát větším problémem, než je nutné, systém Digital Direct pro příjem bezplatných herních balíčků s konzolemi Xbox má alespoň způsoby, jak zaručit, že budete mít vždy přístup ke svým nabídkám – i když jsou schované v nastavení.

A vzhledem k tomu, že ceny her rostou každou generací stále výše, může zaručené vykoupení z balíčku her pomoci zmírnit některá zvýšení cen pro platformu Xbox jako celek.

FAQ

Otázka: Jak uplatníte digitální kód na Xbox Series X|S?

Chcete-li uplatnit kód a odemknout obsah na konzoli Xbox Series X|S, načtěte Obchod z konzole. Jakmile se obchod načte, pomocí karet na levé straně přejděte dolů a najděte Uplatnit. Pokud vyberete možnost Uplatnit, budete požádáni o zadání 25místného digitálního kódu. Po zadání kódu vyberte Check code pro uplatnění obsahu.

Otázka: Jak získáváte své věrnostní body na Xbox Series X|S?

Chcete-li uplatnit věrnostní body Microsoft na svém zařízení Xbox Series X|S, otevřete aplikaci Microsoft Rewards na Xboxu v části Moje hry a aplikace. S načtenou aplikací otevřete kartu Uplatnit a vyberte odměnu, za kterou chcete vyměnit své věrnostní body Microsoft. Výběrem možnosti Uplatnit odměnu získáte vybranou výhodu.

Otázka: Končí platnost nabídek a kódů Xbox Digital Direct?

Veškeré nabídky Digital Direct spojené s vaší konzolí Xbox zůstanou ve vaší konzoli, dokud nebudou uplatněny pro účet Xbox. Digitální kódy Xbox používané k uplatnění obsahu pro váš účet Xbox online však mohou vypršet, takže byste se měli vždy snažit uplatnit standardní digitální kódy Xbox co nejdříve.