Jak upravit seznam Up Next při přehrávání hudby v náhodném pořadí v iOS


Naše hudební knihovny se skládají ze dvou typů písní. Písně, které posloucháme znovu a znovu, a písně, které máme rádi, ale neposloucháme je často. Je nepravděpodobné, že tyto skladby smažeme z naší knihovny, protože nikdy nevíte, kdy si je budete chtít poslechnout. Mohlo se to stát. Režim náhodného přehrávání v aplikaci Hudba v systému iOS je dobrý způsob, jak pokračovat v přehrávání hudby, kterou posloucháte. Neomezujete se na malý výběr ze své knihovny a některé z dalších skladeb ve vašem telefonu dostanou příležitost slyšet. Aplikace Hudba v systému iOS vám poskytuje určitou kontrolu nad tím, která skladba se přehraje jako další v režimu náhodného přehrávání. Při přehrávání hudby v náhodném pořadí můžete upravit následující seznam. Zde je návod.

  Jak odesílat obrázky nízké kvality v aplikaci Zprávy v iOS 10

Otevřete na svém iOS zařízení aplikaci Hudba a přehrávejte hudbu v režimu náhodného přehrávání. Jakmile se začne přehrávat první skladba, klepněte na malý panel přehrávače ve spodní části obrazovky.

Na hlavní obrazovce skladby přejděte dolů za ovládací prvky přehrávání a uvidíte seznam všech skladeb zařazených do fronty k přehrání. Tento seznam lze upravovat; jednoduše podržte a přetáhněte jednu skladbu přes druhou.

Tato funkce je přítomna v aplikaci Hudba v systému iOS 10. Je možné, že starší verze systému iOS měly tuto funkci také. Aplikace Hudba je poměrně často předělávána, takže je těžké si být jistý, pokud nepoužíváte starší verzi iOS.

Uspořádání dalšího seznamu, když přehráváte hudbu v náhodném pořadí, do určité míry maří jeho účel. Jde o to, abyste opakovaně neposlouchali své oblíbené skladby znovu a znovu.

  Jak získat kontrolu pravopisu a gramatiky v iOS

Následující seznam je vždy přítomen bez ohledu na to, zda přehráváte skladby v jejich seřazeném pořadí nebo zda máte jednu skladbu neustále přehrávanou ve smyčce. Seznam v podstatě ukazuje, které skladby se přehrají, pokud klepnete na další tlačítko na ovládacích prvcích přehrávače.

x