TikTok

Jak vidět duety na TikTok

Pokud jste uživatelem TikTok a používáte TikTok ke sledování nebo vytváření zábavných videí, musíte si být vědomi funkce duet a steh na TikTok. Tato funkce vám umožňuje reagovat nebo reagovat na jakékoli příspěvky TikTok. Chcete-li získat odpovědi na otázky, například jak vidět duety na TikTok a jak hledat duety na TikToku, zůstaňte naladěni až do konce. Pokud hledáte více informací souvisejících s funkcemi Duet a Stitch TikTok, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy, například můžete zjistit, kdo sdílel váš TikTok nebo jaký je nejjednodušší způsob zobrazení duetů jiného tvůrce .

Jak vidět duety na TikTok

Duety na TikTok můžete vidět tak, že je vyhledáte na kartě Objevit. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Jak se připojit k duetu na TikTok?

TikTok má jedinečnou funkci, která vám umožňuje vytvořit video vedle sebe s jinými videi TikTok vytvořenými jinými uživateli nebo vámi. Můžete jej použít k odpovídání lidem, vtipným rozhovorům s přáteli nebo k prezentaci dvou protichůdných názorů na stejnou událost. Můžete snadno vytvářet duety s TikTok od svých oblíbených celebrit nebo kohokoli, kdo povolil funkci Duet na svém profilu TikTok. Zde je návod, jak se připojit k duetu na TikTok.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci TikTok Android nebo iOS mobilní zařízení.

2. Nyní otevřete požadované video TikTok, se kterým chcete vytvořit duet.

Poznámka: Ujistěte se, že máte veřejný účet TikTok a uživatel, se kterým chcete vytvořit duet, tuto funkci povolil.

  Jak opravit chybu TikTok „Navštěvujete příliš často“ – navrhovaná řešení

3. Klepněte na ikonu Sdílet v pravé liště nabídky.

4. Nyní klepněte na možnost Duet pod nabídkou sdílení, která se objeví ve spodní části obrazovky.

5. Nyní budete přesměrováni na obrazovku nahrávání. Klepnutím na tlačítko nahrávání zahájíte nahrávání videa v duetu s vybraným videem.

6. Po dokončení nahrávání klepněte na ikonu zaškrtnutí nebo Hotovo, jak je znázorněno níže.

7. Pokud chcete, upravte obrázky a videa, které jste zkombinovali, na obrazovce úprav s dostupnými možnostmi úprav.

8. Poté klepněte na Další.

9. Nakonec přidejte požadovaný titulek a klepněte na Odeslat, chcete-li sdílet své obrázky a videa společně na TikTok.

Jak najít další duetové partnery na TikTok?

Existuje tolik uživatelů TikTok, kteří vytvářejí videa na TikTok a mnozí s nimi tvoří duety. Takže pokud vám také docházejí nápady a hledáte videa, se kterými byste mohli vytvořit duet, měli byste postupovat podle této metody, abyste na TikToku našli další duetové partnery.

1. Spusťte aplikaci TikTok v telefonu.

2. Klepněte na záložku Discover ve spodní liště.

3. Klepněte na vyhledávací lištu a vyhledejte Duety. Ve výsledcích vyhledávání vyberte kartu Hashtags a klepněte na první možnost hashtag, abyste viděli obrovské množství duetů vytvořených uživateli na TikTok.

4. Klepnutím na požadované video nahrajete Duet.

Poznámka: Doufejme, že v sekci #duet najdete partnery pro tvorbu videí Duet a můžete vytvořit požadované video Duet a zveřejnit ho na TikTok.

Jak můžete hledat dueta?

Zde na TikToku jsou vytvořeny miliardy duetů. Pokud ale nemáte na mysli konkrétní nápad na video a hledáte video na vytvoření duetu, zde je návod, jak hledat duety na TikToku.

1. Spusťte TikTok a klepněte na záložku Discover ve spodní liště.

2. Klepněte na vyhledávací lištu a vyhledejte Duety.

Poznámka: Ve výsledcích vyhledávání vyberte kartu Hashtags a klepněte na první možnost hashtag, abyste viděli velké množství duetů vytvořených uživateli na TikTok.

3. Poté klepněte na požadované video a nahrajte duet.

Takto můžete hledat partnera pro duety na TikTok.

  Jak používat TikTok: Průvodce pro začátečníky

Jak hledat duety a stehy na TikTok?

Duety a stehy jsou skvělé funkce TikTok. Duety vám umožňují nahrávat video vedle sebe s videem vytvořeným jiným uživatelem na TikTok. A Stitches vám umožní spolupracovat na více videích s vaším videem a znovu vytvořit video TikTok. Nálepky fungují dobře pro reakční videa, ve kterých zanecháte komentář k jinému videu, které jste sledovali. Zde je jednoduchý způsob, jak hledat duety a stehy na TikTok.

1. Otevřete aplikaci TikTok na svém zařízení Android nebo iOS.

2. Klepněte na Objevit > Vyhledávací lišta na liště nabídek ve spodní části obrazovky.

3. Napište Duets nebo Stehy a klepněte na požadovaný výsledek.

4. Nyní klepněte na libovolné video, které chcete přidat do svého videa pomocí funkce Stitch nebo Duet.

5. Poté klepněte na ikonu sdílení > možnost Stitch nebo Duet v nabídce sdílení, jak je znázorněno níže.

Takto můžete vyhledávat a vytvářet stehy nebo duety na TikTok.

Jak můžete vidět všechny duety TikTok?

Na TikTok neexistuje žádný konkrétní způsob nebo funkce, jak zobrazit všechny duety vytvořené v konkrétním videu na TikTok. TikTok vám však umožňuje vyhledávat stehy a duety vytvořené konkrétním uživatelem TikTok. Takže, co můžete udělat, je zkopírovat uživatelské jméno tvůrce, který zveřejnil tento TikTok. Chcete-li zobrazit duety TikTok, postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

1. Spusťte aplikaci TikTok na svém zařízení Android nebo iOS.

2. Klepněte na kartu Discover.

3. Klepněte na vyhledávací lištu a zadejte [email protected][username] jehož duet hledáte.

Ve výsledcích vyhledávání se objeví četné duety videí tohoto tvůrce vytvořených jinými uživateli. Zde můžete vidět všechny duety vytvořené z TikToku.

Vidíte, kdo sdílel váš TikTok?

Ne, nevidíte, kdo sdílel váš TikTok, protože TikTok vám to neumožňuje. Jediné, co můžete udělat, je zkontrolovat popularitu videa TikTok a počet sdílení vašeho videa TikTok.

Jak můžete sledovat video s duety jiných tvůrců?

Zde je návod, jak si můžete prohlédnout duety videí jiných tvůrců na TikTok.

1. Spusťte aplikaci TikTok na svém zařízení Android nebo iOS.

2. Klepněte na kartu Discover.

  Jak někoho označit v TikTok

3. Hledat [email protected][username of the creator] jehož duet hledáte ve vyhledávací liště. Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí několik duetů videí tohoto tvůrce vytvořených jinými uživateli.

Poznámka: Můžete také hledat [email protected][your own username] zobrazit duety jiného tvůrce.

Když s někým duet na TikTok Ví to?

Ne, TikTok neupozorní žádného uživatele, pokud jste nahráli duet s jejich TikTok. Ale pokud hledají [email protected] následované svým vlastním uživatelským jménem, ​​mohou si ve výsledcích vyhledávání prohlédnout všechny duety vytvořené s jejich videi. Takže se dozvědí, kdy s nimi budete duet na TikTok, ale ne prostřednictvím oznámení.

Jak zjistit, zda se někdo pokusil o váš TikTok?

Pokud jste právě zveřejnili video na TikTok, jedním ze způsobů je zkontrolovat všechny duety vytvořené z vašeho videa ostatními uživateli. Je tedy důležité podívat se na duety ve vašem videu, aby se vaše sledovanost na TikTok rozšířila a stala se virální. Zde je návod, jak zjistit, zda někdo duetoval s vaším TikTok.

1. Otevřete aplikaci TikTok a klepněte na kartu Discover ve spodní liště.

2. Klepněte na vyhledávací lištu shora.

3. Poté hledejte [email protected][username] a klepněte na požadované duety vašeho videa vytvořené jinými uživateli.

Takto můžete vidět duety svých videí a reagovat na ně nebo na ně reagovat na TikTok.

Jak můžete zjistit, zda někdo sešíval nebo zkoušel váš TikTok?

Duety a stehy mohou zlepšit interakci s vašimi následovníky. Je tedy důležité zkontrolovat všechny duety a stehy vytvořené s vaším videem ostatními uživateli. Zde je návod, jak zjistit, zda někdo sešíval nebo duetoval váš TikTok.

1. Spusťte aplikaci TikTok na svém zařízení Android nebo iOS.

2. Klepněte na kartu Discover > vyhledávací lišta.

3A. Poté zadejte [email protected][username]. Ve výsledcích vyhledávání uvidíte duety vašeho videa vytvořené jinými uživateli.

3B. Do vyhledávacího pole zadejte [email protected][username]a poté můžete ve výsledcích vyhledávání najít stehy svého videa vytvořené jinými uživateli.

Tímto způsobem můžete vidět všechny duety a stehy svých videí a reagovat na ně nebo na ně reagovat.

***

S tímto jednoduchým průvodcem doufáme, že nyní víte, jak vidět duety na TikTok a jak zobrazit duety jiného tvůrce. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy k tomuto článku nebo návrhy na jakékoli jiné téma, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x