Jak vidět své staré příběhy na Instagramu

Příběhy na Instagramu jsou skvělým způsobem, jak předvést své každodenní události. Musíte natáčet svá videa a fotografie a sdílet je jako svůj příběh, který bude k dispozici těm, kteří vás sledují na Instagramu, nebo těm, které jste vybrali ke sledování. V příbězích Instagramu se můžete vyjádřit pomocí fotek, videí, textu nebo jakýmkoli jiným způsobem. Tyto příběhy trvají pouze 24 hodin a mohou trvat maximálně 15 sekund. Předpokládejme, že se vám některé příběhy líbily a chtěli byste je vidět i po 24 hodinách, ale nevíte, jak na to. Pak vás tento článek provede kroky, jak zobrazit své staré příběhy na Instagramu a vidět příběh na Instagramu po 24 hodinách. Také se naučíte, jak vidět staré příběhy jiných lidí na Instagramu a prohledávat příběhy Instagramu.

Jak vidět své staré příběhy na Instagramu

Své staré příběhy můžete vidět na Instagramu v sekci Archiv příběhů. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Jak můžete vidět příběh na Instagramu po 24 hodinách?

Chcete-li zobrazit příběh na Instagramu po 24 hodinách, postupujte podle níže uvedených kroků, jak zobrazit své staré příběhy na Instagramu:

  Jak hrát Mirror's Edge na Linuxu

Poznámka: Pro oba Android a iOS uživatelé Instagramu.

1. Otevřete na svém smartphonu aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu profilu v pravém dolním rohu.

3. Klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu.

4. Z dostupných možností klepněte na Archivovat.

5. Klepnutím na Archiv příběhů zobrazíte všechny své aktuální a minulé příběhy.

Proč není Story Viewer k dispozici po 24 hodinách?

Příběhy na Instagramu jsou dostupné pouze 24 hodin, stejně jako prohlížeč příběhů. Kvůli nové aktualizaci Instagramu se prohlížeč příběhů otevře pouze na 24 hodin. Poté už nebudete moci zobrazit seznam čtenářů příběhu pod vaším příběhem. Pokud se pokusíte zobrazit prohlížeč příběhu, zobrazí se pouze zpráva, že seznamy diváků nejsou po 24 hodinách k dispozici.

Jak vidíte staré příběhy jiných lidí na Instagramu?

Chcete-li zobrazit staré příběhy jiných lidí na Instagramu, můžete použít následující metody.

Metoda 1: Z příběhu Highlights

Staré příběhy jiných lidí na Instagramu můžete vidět pouze v případě, že si daná osoba uložila svůj příběh jako zvýraznění.

1. Otevřete Instagram a klepněte na ikonu vyhledávání zespodu.

2. Klepněte na vyhledávací lištu. Zadejte uživatelské jméno osoby a přejděte na její profil.

3. Klepněte na zvýraznění pod informacemi o profilu, které chcete sledovat.

Metoda 2: Z příspěvků

Pokud někdo sdílel svůj příspěvek jako příběh, můžete jeho staré příběhy kdykoli sledovat tak, že navštívíte jeho profil. Chcete-li zobrazit něčí příspěvek, postupujte takto.

1. Spusťte Instagram a klepněte na ikonu vyhledávání.

2. Do vyhledávacího pole zadejte uživatelské jméno osoby.

3. Přejděte na požadovaný profil a klepnutím na požadovaný příspěvek jej zobrazte.

Jak vidět své staré příběhy na Instagramu?

Postupujte podle těchto kroků, jak zobrazit své staré příběhy na Instagramu:

1. Otevřete Instagram a přejděte na stránku svého profilu.

  Notific je místo, kde se Material Design setkává s upozorněními na uzamčené obrazovce

2. Klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu.

3. Klepněte na Archiv.

4. Klepnutím na Archiv příběhů zobrazíte všechny své příběhy.

Můžete získat staré příběhy na Instagramu?

Ano, na Instagramu můžete získat staré příběhy.

  • Pokud se jedná o váš příběh, můžete jej sledovat v sekci archivu vašeho účtu.
  • Pokud jste pro příběhy povolili možnost ukládání do galerie, můžete své příběhy sledovat ve své galerii na Instagramu.
  • Příběhy někoho jiného starší než 24 hodin lze zobrazit z zvýraznění příběhu nebo příspěvků, pokud si je daná osoba uložila.

Můžete prohledávat Instagram Stories?

Ano, příběhy Instagramu můžete vyhledávat přímo z profilu dané osoby. K hledání příběhu můžete také použít související hashtagy nebo místa.

Může někdo vidět, kolikrát jste viděli jeho příběh na Instagramu?

Ne, neexistuje způsob, jak zjistit, kolikrát jste viděli něčí příběh na Instagramu. Na Instagramu vidíte pouze to, kdo sledoval vaše příběhy. Můžete vidět, kdo sledoval váš příběh, a celkový počet lidí, kteří sledovali váš příběh, ale nemůžete zobrazit, kolikrát daný člověk příběh sledoval.

Jak vidíte diváky příběhu po 48 hodinách?

Po 48 hodinách nemůžete vidět diváky příběhu. Seznam diváků příběhu se automaticky vymaže po 48 hodinách, a to i v případě, že jste svůj příběh uložili jako zvýraznění. Pokud se po 48 hodinách alespoň pokusíte zobrazit diváky příběhu, zobrazí se pouze zpráva, že seznamy diváků a počty zhlédnutí nejsou po 48 hodinách k dispozici.

Jak vidíte, kdo si po 48 hodinách prohlížel vaše to nejlepší na Instagramu?

Poté, co se naučíte, jak zobrazit své staré příběhy na Instagramu, možná budete chtít vědět, kdo si po 48 hodinách prohlížel vaše zvýraznění. Pokud si chcete zobrazit seznam diváků zvýraznění Instagramu, můžete navštívit sekci svého profilu a klepnutím na zvýraznění zobrazit seznam diváků a počet zhlédnutí. Pokud zveřejněný zvýraznění uplynulo 48 hodin, pak už nemůžete nic dělat. Nebudete moci zobrazit seznam diváků a počet zhlédnutí.

  Jak opravit, že se Instagramu nepodařilo obnovit zdroj

Může někdo vidět, že jste si prohlíželi jejich zvýraznění na Instagramu, pokud nejste přátelé?

Ano, někdo může vidět, že jste si prohlíželi jeho zvýraznění na Instagramu, pokud s ním nejste přátelé. Pokud s danou osobou nejste přátelé, můžete její příběh zobrazit pouze v případě, že je její profil veřejný. Seznam diváků však po 48 hodinách zmizí a vaše jméno se nezobrazí, pokud po 48 hodinách zobrazíte příběh v sekci Nejdůležitější.

Proč nevidíte, kdo viděl váš příběh na Instagramu?

Pokud nevidíte, kdo viděl váš příběh na Instagramu, může to být z několika důvodů:

  • Mohou nastat problémy se sítí.
  • Někdy může být server Instagram mimo provoz nebo probíhá údržba.
  • Může se to stát kvůli nestabilní aplikaci.
  • Pokud se pokoušíte zobrazit diváky svých starých příběhů nebo příběhů, které jsou starší než 24 hodin, nebude to možné (starší verze).
  • Po 48 hodinách v aktualizované verzi nemůžete zobrazit seznam diváků.

***

Doufáme, že vám tento článek pomohl zjistit, jak vidět své staré příběhy na Instagramu a vyhledávat příběhy Instagramu. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x