Jak vydělat peníze prostřednictvím Google Task Mate

Chcete si ve volném čase vydělat nějaké snadné peníze? Máte zájem cestovat a počítat vzrušující místa? Baví vás odpovídat na otázky průzkumu, které vylepšují technologie? Pokud ano, budete milovat Google Task Mate.

V digitální éře není nouze o možnosti postranního shonu a pasivního příjmu, když už jste v zaměstnání. Chytré telefony a tablety také usnadňují pasivní online příjem, protože své úkoly můžete plnit kdekoli s připojením k internetu.

Doménu však obsadily nestandardní firmy a chaotické procesy. Google zde viděl skvělou příležitost a vstoupil do výklenku se svým vlajkovým produktem Task Mate. Čtěte dále a dozvíte se o tomto produktu Google a o tom, jak vydělávat peníze v Task Mate.

Co je Google Task Mate?

Task Mate je platforma pro mikroúlohy od společnosti Google. Platforma vás spojí s firmami, které chtějí outsourcovat úkoly. Tyto úkoly jsou především průzkumy prováděné z domova nebo návštěvou míst. Tento nástroj nabízí flexibilní možnosti výdělku technicky zdatným jednotlivcům a další miliardě uživatelů internetu.

Google Task Mate je založen výhradně na smartphonu a tabletu. Nemusíte kupovat drahé objemné notebooky nebo stolní počítače, abyste mohli dělat své online úkoly. Proto je to ten správný spěch pro ty, kteří cestují a investují čas do chytrých telefonů pro zábavu nebo zábavu. Místo zábavy můžete plnit vzrušující úkoly a vydělávat peníze na cestách.

Dodává se s propracovaným portálem nápovědy a podpory s často kladenými dotazy a kontaktním formulářem, pokud byste potřebovali personalizovanou podporu. Musíte si stáhnout mobilní aplikaci z Google Play jako úkolovník. V době psaní tohoto článku není Task Mate pro uživatele iOS k dispozici. K této platformě se můžete připojit jako žadatel nebo úkolář.

Stáhnout: Google Task Mate pro Android

Žadatel

Jeden může být žadatelem na této platformě prostřednictvím registrace a nechat úkoly vykonávat místní úkoláři. Můžete využít pomoc od úkolovníka a shromáždit místní poznatky, provádět průzkumy a výzkumy, provádět terénní práce, trénovat modely strojového učení a tak dále.

Žadatelé mohou přidělovat taskers projekty z různých domén, včetně inženýrství, průzkumu trhu, FMCG, terénních operací, datových operací a neziskových organizací. Souhrn projektu zobrazuje počet úkolů, umístění a poplatky, které musíte zaplatit po dokončení úkolu.

Tasker

Můžete se také stát taskerem a vydělávat peníze pomocí mobilního telefonu ve svém volném čase. Úkoly mohou zahrnovat získávání místních informací, práci v terénu, fotografování nebo účast v průzkumech.

Chcete-li i nadále dostávat úkoly, musíte se zaměřit na svůj výkon (přesnost a dodržování zásad). Platbu dostanete po schválení úkolu po kontrole, což může trvat týdny, v závislosti na dostupnosti recenzentů.

Regionální dostupnost

Tento produkt Google je aktuálně ve fázi beta. Proto můžete být žadatelem odkudkoli na světě, ale můžete být taskerem, pokud patříte do některé z následujících zemí:

  Jak smazat účet Uber Eats

Úkoly dostupné na Google Task Mate

Aktuálně dostupné úkoly na Google Task Mate jsou rozděleny do 4 sekcí. Podívejme se, jaké úkoly můžete v jednotlivých částech provádět a jak projekty dokončit.

Inženýrské a datové operace

Pokud se zajímáte o inženýrské úlohy a úlohy sběru dat, úlohy v této sekci jsou ideální pro zde. Zde můžete vytvářet datové sady různých obrazových a zvukových souborů, ověřovat výstupy ML, klasifikovat data, překládat a přepisovat jazyky a nápady, označovat data a provádět operace v terénu.

Průzkum trhu a FMCG

Tyto úkoly pomohou FMCG a společnostem zabývajícím se průzkumem trhu získat vhled do místních dat. Zainteresovaní pracovníci mohou sbírat data z terénu, provádět multimediální průzkumy a pracovat na povědomí o značce.

Jeden ukázkový úkol by mohl být o účasti v průzkumu o vašich návycích při sledování televize. Zde musíte odpovědět na několik otázek o vašich televizních zvyklostech a vyfotografovat vaši televizi.

Polní operace

Taskeři se zájmem o terénní operace si mohou vybrat tyto projekty, které zahrnují ověření dat v terénu a vytvoření mobilního workflow pro tým. Jedním z ukázkových úkolů bylo zkontrolovat a ověřit otevírací dobu podniku.

U podobného projektu musíte obchod navštívit osobně a vyfotografovat průčelí obchodu, kde je viditelný název obchodu. Musíte také přidat otevírací dobu po potvrzení od majitele obchodu.

Ne kvůli zisku

Pokud chcete svým úsilím pomoci neziskovým organizacím, můžete provádět úkoly, jako jsou cílené průzkumy, průzkumy trhu a distribuce vzdělávacího obsahu. Jedním z ukázkových projektů v této oblasti bylo pořízení fotografií blízkých farem za účelem sledování dopadu změny klimatu.

Chcete-li provést podobný úkol, musíte si pozorně přečíst obecné pokyny. Dodržujte také pravidla pro pořízení dobré fotografie. Před prací na podobném úkolu si také můžete stáhnout případovou studii, abyste projektu lépe porozuměli.

Úrovně úloh v Task Mate

Chcete-li se stát úspěšným taskerem na Task Mate, musíte soutěžit s ostatními taskery tím, že získáte lepší úrovně než vaši kolegové. Když jste v horních úrovních platformy, získáte větší viditelnost a úkoly. Budete mít také příležitost prohlédnout si práci ostatních úkolářů.

Úroveň vašeho profilu úkolovníka funguje na základě přesnosti a počtu dokončených úkolů. Na vyšších úrovních získáte následující oprávnění:

 • Přístup k úkolům, které dokončili ostatní pracovníci.
 • Pracovníci na vyšší úrovni získají na krátkou dobu přístup k exkluzivním a prémiovým projektům.

Níže naleznete tabulku se souhrnným seznamem všech úrovní úkolovníka Google Task Mate, požadavků k dosažení úrovně a oprávnění, jakmile úrovně dosáhnete:

Úrovně úkolůPožadavkyPrivilegiaBronzVšichni noví spojovateléZískejte základní úkoly podle dostupnosti
Omezený přístup k novým úkolůmSilverSplnilo minimálně 20 úkolů
Průměrná přesnost 3hvězdičkových základních úkolů podobná bronzové úrovni
Zkontrolujte úkoly zadané jinými úkoly
Omezený přístup k novým úkolůmGoldDokončeno minimálně 500 úkolů
Průměrná přesnost 4hvězdičkového Přistupujte k novým úlohám přednostně než úkoly na bronzové a stříbrné úrovni
Vyšší limit úkolů než uživatelé na bronzové a stříbrné úrovniPlatinum Dokončeno minimálně 1 000 úkolů
Průměrná přesnost 5 hvězdiček Získejte přístup k úkolům co nejdříve
Nejvyšší možný limit úkolu na platformě
Odkažte nové uživatele na Task Mate

Dosažení úrovně není na Google Task Mate trvalý stav. Mějte na paměti, že můžete snadno ztratit své úrovně, pokud bude více vašich úkolů často odmítnuto a získáte nižší počáteční hodnocení oproti dodaným projektům.

  Zjistěte, který snímek ve vaší prezentaci v PowerPointu je největší

Skóre přesnosti úkolu

Na základě toho, jak přesně splníte všechny zadané úkoly, vypočítá algoritmus Task Mate vaše skóre přesnosti. Skóre přesnosti je významné pro přechod na vyšší úrovně bronzové úrovně.

Většinou stříbrní a vyšší úkoly a tvůrce projektu denně kontrolují úkoly zadané úkoly bronzové úrovně. Poté recenzenti označí úkoly jako „správné“ nebo „nesprávné“. Více „správných“ úkolů vám přinese lepší skóre přesnosti.

Zde je souhrnná tabulka hodnocení hvězdičkami Google Task Mate a jejich odpovídající skóre přesnosti na procentuální stupnici:

Hodnocení hvězdičkami Odpovídající skóre přesnosti 1 hvězdičkanižší než 70 % 2 hvězdičky 70 % až 79 % 3 hvězdičky 80 % až 89 % 4 hvězdičky 90 % až 98 % 5 hvězdiček 99 % až 100 %

Několik tipů, jak získat vyšší skóre přesnosti na Google Task Mate:

 • Projděte si požadavek projektu několikrát a snažte se přesně porozumět tomu, co žadatel o úkol chce.

 • Neváhejte přeskočit úkoly, které neodpovídají vašim dovednostem a zájmům.
 • Před konečným odesláním několikrát zkontrolujte svůj konečný návrh.
 • Vlastní kontrola úkolů vám pomůže odstranit drobné chyby a překlepy.

Výplaty a výběry

Dostat zaplaceno za plnění mikroúkolů na Task Mate je hračka. Nemusíte procházet složitými procesy, jako je registrace na PayPal a čekání na schválení. Google Task Mate také zjednodušuje zůstatek účtu tím, že jej zobrazuje v místních měnách.

Proto se nemusíte stresovat převáděním cizích měn na místní měny prostřednictvím aplikací třetích stran. Někdy si aplikace třetích stran účtují nemalé poplatky za převod měny a vy tak přicházíte o příjmy.

Rovnováha Task Mate je „Co vidíte, to dostanete“. Před výběrem peněz na místní bankovní účet je však vyžadován minimální zůstatek. Podle zkušeností několika úkolářů je to pro Mexiko a Keňu 10 dolarů. Pokud jste však tasker z Indie, minimální zůstatek pro výběr je 500 INR.

Jak vydělat peníze v Google Task Mate

Vydělávat si na Task Mate nemusí být ekonomické. Ale buďte si jisti, že plněním jednoduchých úkolů v této aplikaci si můžete vydělat nějaké peníze navíc nebo kapesné. Níže naleznete podrobný návod, jak vydělávat peníze:

Instalace aplikace pro mobil/tablet

#1. Přejděte do šuplíku aplikace na tabletu nebo smartphonu Android a vyhledejte aplikaci Google Play.

#2. Otevřete aplikaci Google Play a do pole Hledat aplikace a hry zadejte Task Mate.

#3. Stiskněte ikonu vyhledávání nebo tlačítko Enter na klávesnici a Google Play zobrazí aplikaci Task Mate.

#4. Klikněte na Instalovat a počkejte, až si zařízení stáhne a nainstaluje aplikaci.

#5. Jakmile bude aplikace připravena, uvidíte na Google Play vedle aplikace Task Mate tlačítko Otevřít; Klepnutím na Otevřít otevřete aplikaci.

Nastavení vašeho profilu v aplikaci Task Mate

#1. Po spuštění aplikace byste měli vidět svůj výchozí e-mail Google Play vybraný jako profil a tlačítko Začít.

#2. Pokud jste do zařízení již přidali více než jeden účet Google, můžete přepnout na jiný účet kliknutím na rozbalovací nabídku.

#3. Jakmile budete připraveni, klikněte na Začít a vyberte jazyk. Získáte dvě jazykové možnosti: angličtinu a jeden regionální jazyk.

  Jak označit zprávy jako nepřečtené na Instagramu

#4. Nyní můžete vstoupit do aplikace v závislosti na tom, zda jste novým uživatelem nebo někým doporučeným uživatelem.

#5. V současné době aplikace nepřijímá žádné nové uživatele. Proto musíte získat kód pozvánky nebo doporučení od úkolovníka na úrovni Platinum v Task Mate.

#6. Pokud nemáte doporučující kód, klikněte na Připojit se do seznamu čekatelů a vyberte Přijmout smlouvu.

#7. Dalším krokem je registrace umístění kliknutím na tlačítko Registrovat umístění.

#8. V závislosti na daňových zákonech vaší země budete mít možnost zvolit si daňový systém. Například GSTIN je daňový systém v Indii. Pokud máte GSTIN, vyberte Ano, nebo pokud jej nemáte, vyberte Ne.

#9. Před zobrazením zprávy Jste na čekací listině také získáte možnost vybrat si až tři jazyky.

Připojení místního bankovního účtu

 • Klepněte na nabídku kebabu nebo na Více v pravém horním rohu aplikace.
 • Zobrazí se možnost propojení účtu. Klepněte na to.
 • Zadejte údaje o svém bankovním účtu a odešlete.
 • Po dokončení ověření vás Task Mate upozorní.

Bankovní účet můžete přidat poté, co budete přijati, abyste se stali taskerem.

Hledejte dostupné úkoly

Můžete si zobrazit pouze ukázkové úkoly, abyste si aplikaci vyzkoušeli jako úkolník na čekací listině. Skutečné úkoly jsou podobné vzorovým úkolům. Jediný rozdíl je, že dostanete zaplaceno za skutečné úkoly. Dokončení těchto úkolů však zvýší vaši šanci na přihlášení do aplikace.

Alternativní způsoby, jak vydělat pasivní příjem

Google Task Mate není konec světa pro pasivní příjem. Jak bylo vysvětleno na začátku, existuje mnoho způsobů, jak provozovat vedlejší koncert nebo proces pasivního příjmu. Jednou z takových možností je prodej internetové šířky pásma, kterou nevyužíváte. Toto je populárně známé jako pasivní příjem se sdílením šířky pásma.

Zde jsou platformy, kde můžete prodávat data navíc z vašeho neomezeného internetového balíčku:

 • IPRoyal
 • Honeygain
 • Peer2profit
 • PacketStream

Závěrečná slova

Životní styl digitálních nomádů exponenciálně roste s tím, jak se internet a chytré telefony stávají výkonnějšími a dostupnějšími. Lidé si nyní chtějí užívat života více než jen každodenní práci. Technologicky zdatná mládež dnešního světa proto hledá vzdálenou a flexibilní práci s trochou dobrodružství a výzev.

Google Task Mate je pracovní portál, kde můžete s malým úsilím plnit mikroúkoly a vydělávat si na živobytí. Při práci na Task Mate samozřejmě nemusíte dělat kompromisy ve veškeré zábavě ve svém životě. Můžete postupovat podle výše uvedeného podrobného průvodce a vydělat nějaké rychlé peníze pomocí Task Mate.

Také by vás mohly zajímat affiliate programy pro Pinterest, jak vydělávat peníze připínáním.

x