Jak vyhledat všechny streamovací služby pro film nebo televizní pořad

Je televizní pořad, který chcete sledovat, na Netflix, Hulu, Amazon Prime nebo HBO? A která služba má nejlepší cenu za půjčení digitálního filmu? Níže uvedená řešení na tyto otázky okamžitě odpoví.

Hledejte ze streamovacího boxu vašeho televizoru

Všechny velké moderní boxy pro streamování TV, včetně zařízení Roku, Apple TV, Fire TV a Android TV, mají vestavěné funkce vyhledávání. Prohledávají více aplikací současně a vy můžete zadat název pořadu nebo filmu pomocí dálkového ovladače nebo jej vyslovit nahlas svým hlasem.

Roku: Použijte funkce vyhledávání na domovské obrazovce vašeho Roku a vyhledejte název filmu nebo televizního pořadu. Můžete také stisknout hlasové tlačítko na dálkovém ovladači a vyslovit název filmu nebo televizního pořadu a vyhledat jej. Váš Roku vám ukáže, kde je film nebo televizní pořad dostupný ve více službách, a můžete si vybrat možnost, abyste jej mohli rychle začít sledovat. Roku vám také umožňuje vyhledat jméno herce nebo režiséra.
Apple TV: Apple TV funguje stejně jako zde Roku. Můžeš buď použijte aplikaci Hledat na Apple TV nebo požádejte Siri o název filmu nebo televizního pořadu. Pomocí Siri můžete také vyhledávat podle žánru, herce a dalších podrobností.
Fire TV: Fire TV od Amazonu vám to také umožňuje Vyhledávání pro filmy a televizní pořady, buď pomocí funkce vyhledávání, nebo přes Alexa. Pokud je film nebo televizní pořad dostupný ve více službách, zobrazí se možnost „Další způsoby sledování“, která vám zobrazí další služby nabízející stejný film nebo televizní pořad.
Android TV: Android TV od Google vám také umožňuje vyhledávat v rámci aplikací. Stačí použít vyhledávací pole na domovské obrazovce nebo stisknout tlačítko mikrofonu na dálkovém ovládání a požádat Google Assistant o film nebo televizní pořad, který chcete sledovat. Prohledá několik streamovacích platforem.

  Jak přidat svou polohu do příspěvku na Redditu

Každé z výše uvedených streamovacích boxů je jiné a některé boxy mohou vyhledávat více nebo jiné zdroje než jiné. Pokud nemůžete najít to, co hledáte, můžete zkusit jiné řešení vyhledávání.

Použijte webovou stránku v počítači nebo aplikaci v telefonu

Několik webových stránek a aplikací vám umožňuje vyhledat název televizního pořadu nebo filmu a přesně vám ukázat, kde jsou tato média dostupná pro online streamování. Dokonce vám ukážou, kde je zdarma součástí předplatného a kde je k dispozici k zapůjčení nebo zakoupení, což vám umožní porovnat ceny.

To je zvláště výhodné, pokud používáte streamovací platformu, která nenabízí toto integrované vyhledávání – jako je PlayStation 4, Xbox One, Chromecast nebo chytrá televize – nebo pokud sledujete filmy a televizní pořady na telefonu, tabletu. , nebo počítač.

  Začněte projekty vytvořením osnovy a uspořádáním obsahu

Máme rádi Jen se dívat. Prohledává více než čtyřicet legitimních streamovacích služeb, včetně Netflix, Hulu, Amazon Prime, HBO, YouTube a iTunes. Na rozdíl od některých jiných možností je k dispozici pro ostatní zemětaké – nejen USA.

Přejděte na webovou stránku, vyhledejte film nebo televizní pořad a uvidíte, kde přesně je k dispozici. Je to mnohem rychlejší než hledat několik různých služeb a porovnávat cenu. Pokud hledáte televizní pořad, můžete se dokonce podívat na jednotlivé sezóny nebo epizody a zjistit, kde jsou k dispozici.

Just Watch je k dispozici jako bezplatná aplikace pro iPhone, iPad, a Android, také. Aplikaci si můžete nainstalovat do telefonu a rychle vyhledávat na všech velkých platformách.

  Nejlepší software pro monitorování portů přepínačů, abyste viděli skutečný provoz

V minulosti jsme vyzkoušeli další podobné weby, včetně Mohu to streamovat?. Zdá se však, že Just Watch poskytuje nejlepší a nejaktuálnější vyhledávání ve většině služeb právě teď.

V nouzi však můžete dokonce používat Google. Vyhledejte „sledovat“ následované názvem televizního pořadu nebo filmu a často se vám zobrazí doporučení oficiálních míst, kde jej můžete sledovat online. Just Watch ale vyhledává ve více službách více televizních pořadů a filmů, takže je to lepší volba než Google.

Kredit obrázku: Syafiq Adnan/Shutterstock.com, Roku