etechblog

Jak vypnout mýtné na Mapách Google

Nevýhodou používání velkého mapového papíru v minulosti bylo, že jste si přesně neuvědomovali, kde stojíte. S pomocí Google Maps, které jsou dostupné na noteboocích, chytrých telefonech a dokonce i chytrých hodinkách, je však nyní velmi pohodlné najít, kam chcete jet, a dokonce vidět rozdíl ve vzdálenosti. Všechny tyto technologické pokroky začaly v polovině roku 2000, kdy Google získal společnost s názvem Where2. Záměrem bylo přijít na to, jak to udělat, aby bylo možné vytvářet digitální mapy, takže navigace po směrech je velmi pohodlná. Níže jsme také diskutovali o tom, jak na Mapy Google nedávat žádné mýtné, přečtěte si to. V moderní době každý používá Mapy Google. Mapy Google poskytují kromě tradičních silničních map také letecké a satelitní pohledy na četné oblasti. Pokud cestujete a chcete vědět, jak vypnout mýtné na Mapách Google a vyhnout se zpoplatněným silnicím na Mapách Google prostřednictvím telefonů Android a iPhone, jste kryti. Začněme!

Jak vypnout mýtné na Mapách Google

Můžeme si přát vyhnout se placení vládního mýtného z mnoha důvodů; vždyť každý chce cestovat a užít si výlet, aniž by musel utrácet peníze navíc za mýtné. Kromě toho je vynikající pro uživatele, kteří neustále hledají alternativní cesty. Mapy Google budou i nadále poskytovat bezplatné i zpoplatněné trasy, kdekoli to bude praktické. Jak vypnout mýtné na Mapách Google se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli více podrobně, ale pojďme se nejprve dozvědět, co je to daň z mýta.

  Otevře se Jak zabránit Superhuman (a dalším aplikacím) ve sledování vašeho e-mailu

Co je Toll Tax?

Mýtné je poplatek, který musí motoristé platit za použití mezistátních rychlostních silnic, tunelů, mostů a dalších federálních, státních a místních dálnic. Národní dálniční úřad Indie má na starosti tyto „zpoplatněné dálnice“, jak se jim říká.

Údržba a výstavba silnic jsou financovány z mýtného. V důsledku toho používá daň z mýta k úhradě nově vybudovaných zpoplatněných silnic. Kromě toho se platí údržba zpoplatněné silnice. Jedním druhem nepřímé daně je daň z mýta (vybíraná ze služeb). V důsledku toho za to nikdo není účtován (jejich příjem, kapitálové zisky, výnosy atd.). Velikost a nosná hmotnost vozidel ovlivňuje sazby daně z mýta pro různá vozidla.

I když bývaly doby, kdy bylo placení mýtného nutností, pokud jste cestovali po silnici do jiného státu a nedalo se to obejít. Díky nejmodernější technologii Map Google si však nyní můžete vybrat trasu, kterou se nechcete vydat, podle níže uvedených kroků, jak v Mapách vypnout mýtné.

Co je to mýtné na Mapách Google?

Na iOS a Androidu mají Mapy Google novou funkci, která vypočítá cenu mýtného na vybrané trase. Uživatelé v Indii, Japonsku, Indonésii a USA mají nyní přístup k nové funkci v Mapách, která zobrazuje mýtné na určité trase. Před odjezdem se v aplikaci zobrazí předpokládaná cena mýtného do vaší polohy.

  Užitečné skripty pro správu serveru WebSphere Application Server

Pokud často cestujete po silnici, byla by to užitečná funkce, kde si můžete předem prověřit ceny mýtného na Mapách Google. Můžete také získat možnost zvolit si alternativní trasu, pokud se chcete vyhnout zpoplatněným silnicím na Mapách nebo platit co nejmenší počet mýtného. Každý chce ušetřit a my na tom nevidíme nic špatného, ​​vy? Pokračujte ve čtení níže, abyste věděli, jak vypnout mýtné v Mapách Google.

Jak vypnout mýtné na Mapách Google?

Níže uvádíme podrobné vysvětlení, jak pro vaše pohodlí vypnout mýtné v Mapách Google.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Mapy Google Android nebo iOS přístroj.

2. Klepněte na vyhledávací lištu a zadejte požadované umístění.

3. Poté klepněte na možnost Trasy ve spodní části obrazovky.

4. Vyberte počáteční místo a klepněte na ikonu se třemi tečkami.

5. Poté klepněte na Možnosti trasy.

6. Klepněte na Vyhnout se zpoplatněným komunikacím > Hotovo.

Nyní se tak můžete snadno vyhnout zpoplatněným silnicím na Mapách Google. Někdy ušetříte, jak jen to jde. Opakujte tyto kroky, dokud neuvidíte kartu Možnosti trasy, pokud chcete, aby si Mapy pamatovaly, že vás neprovedou mýtným, když budete hledat svou následující polohu. V případě potřeby zapněte možnost Zapamatovat si nastavení. Většina lidí také používá mýtné Google Maps iPhone ke snížení svých výdajů.

Nyní můžete zahájit navigaci. Na mapu se můžete vrátit jednoduchým klepnutím na šipku v levém horním rohu obrazovky. Tlačítko Start je ve spodní části obrazovky; klepnutím na něj spustíte cestu. Mapy si nyní zapamatují, že mají zobrazovat pouze bezplatné trasy vpřed. Pokud se rozhodnete změnit názor, vraťte se do nabídky Možnosti trasy a přepněte.

  19 Nejlepší Screen Recorder pro Mac

Nyní je v případě uživatelů iOS celý proces stejný. Můžete také použít Vyhněte se zpoplatnění Google Maps iPhone přesně podle výše uvedených kroků.

Jak v Mapách Google zakázat žádné mýtné?

Vždy máte možnost zcela deaktivovat zobrazování tras se zpoplatněnými silnicemi. Mapy Google mají spoustu užitečných funkcí, včetně adresy vašeho domova a pracoviště, které lze uložit pro snadné cestování do těchto míst az nich, a pokyny vás mohou varovat před blížícími se zatáčkami a výjezdy z dálnic. Tuto funkci můžete maximálně využít, pokud v aplikaci Mapy Google pro Android nebo iPhone víte, jak zpoplatnit nebo se mu vyhnout. Chcete-li se na své trase na mapě vyhnout placeným silnicím, můžete postupovat podle výše uvedených kroků.

Oproti desktopové verzi má mobilní aplikace Mapy Google mírně odlišné pokyny, jak se vyhnout mýtnému. Většina lidí shledá mobilní verzi jako nejpraktičtější volbu, protože nevyžaduje tiskárnu ani nic jiného hacky.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak v Mapách Google vypnout mýtné a vyhnout se zpoplatněným silnicím. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x