Instagram

Jak vypnout oznámení Instagram Live

iOS i Android umožňují uživatelům libovolně povolit nebo zakázat upozornění z aplikace. Pro každou aplikaci je k dispozici vyhrazený vypínač, který uživatelům umožňuje selektivně povolit nebo zakázat upozornění pro aplikace. I když můžete zakázat upozornění pro některé aplikace a povolit je pro jiné, nikdy nemáte možnost vybrat si, která upozornění vám může aplikace posílat. Pokud jste například na svém telefonu povolili upozornění na hru, dostanete z ní každé jednotlivé upozornění, včetně nových výzev, žádostí o přátelství, nabídek s vypršením platnosti atd. Instagram se však neliší, aplikace je jedinečná v tom, že vám poskytuje neuvěřitelná míra kontroly nad tím, na jaké aktivity vám chodí upozornění a proto si můžete upozornění Instagram Live vypnout.

  Jak nahrát obrázky přímo na Instagram z jakékoli aplikace

Oznámení Instagram Live

Otevřete na svém iPhonu nebo telefonu Android aplikaci Instagram. Klepněte na kartu profilu a na kartě profilu klepněte na tlačítko ozubeného kola. Tím se dostanete do nastavení Instagramu. Na obrazovce Nastavení přejděte dolů do části Oznámení a klepněte na Oznámení push. Zjistíte, že tato obrazovka je obzvláště dlouhá a s možností přizpůsobení pro každý typ aktivity na Instagramu. Přejděte dolů do sekce Živá videa. Chcete-li vypnout živá oznámení Instagramu, vyberte možnost „Vypnuto“.

Jakmile tuto možnost vypnete, budou deaktivována pouze oznámení, která vám sdělí, že účet, který sledujete, je aktivní. Každé další oznámení, které jste povolili, bude do vašeho zařízení nadále přicházet.

  Jak vytvořit anketu příběhu Instagramu

Když už jste u toho, můžete si projít zbývající možnosti na této obrazovce a deaktivovat každé jednotlivé upozornění Instagramu, které vás obtěžuje. Tato nastavení jsou specifická pro zařízení, takže pokud používáte Instagram na více než jednom zařízení, budete muset změnit nastavení na každém z nich.

Zdá se, že to má jeden nedostatek; nemůžete se selektivně přihlásit k odběru živých oznámení Instagramu pro určité účty. Pokud vypnete upozornění na příběhy, stále máte možnost povolit upozornění na příběh nebo příspěvek pro vybrané účty. Stejná možnost není k dispozici pro živá videa Instagramu. Můžete se zkusit přihlásit k odběru oznámení pro účet a možná budou obsahovat oznámení, kdy bude účet aktivní, ale to je vysoce nepravděpodobné.

  Jak kontrolovat, kdo může komentovat vaše příspěvky na Instagramu

Zde stojí za to ocenit jednu věc a to, jak velkou kontrolu dává Instagram svým uživatelům nad jejich upozorněními. Těžko byste hledali aplikaci, která poskytuje tolik kontroly. I když jste uživatelem telefonu Android s rootovaným telefonem, nemůžete získat tuto úroveň kontroly nad svými upozorněními z jediné aplikace.

x