Jak vypnout vibrace na vašem iPhone

I když se nemusíte bát zvuků upozornění, když přepnete iPhone do Tichého režimu, bude stále vibrovat, kdykoli dostanete upozornění. A to není šálek čaje pro každého. Ukážeme vám, jak zcela vypnout vibrace pro určité aplikace a konkrétní upozornění.

Jak vypnout vibrace pro hovory a upozornění na iPhone

Pokud nechcete, aby váš iPhone při příchozích hovorech nebo upozorněních vibroval, můžete tuto funkci deaktivovat pomocí následujících kroků:

 • Přejděte na svém iPhonu do aplikace Nastavení a vyberte Zvuk a haptika.
 • Klepněte na Haptika v části Vyzváněcí tóny a upozornění.
 • Vyberte možnost Nehrát v tichém režimu nebo Nikdy nepřehrávat v závislosti na vašich preferencích. Pokud například nemáte rádi vibrace při používání tichého režimu vašeho iPhone, zvolte Nehrát v tichém režimu.
 • Vraťte se do předchozí nabídky a vyberte jeden z typů upozornění, například Vyzváněcí tón, Nová pošta, Výchozí upozornění atd. Klepněte nahoře na Haptika a vyberte Žádné.
 •   7 nejlepších hostingových služeb Craftopia pro hraní bez zpoždění

  Jak vypnout všechny vibrace na iPhone

  Zatímco výše uvedená metoda deaktivuje většinu vibrací, váš iPhone bude stále vibrovat, pokud obdržíte nouzové upozornění. Pokud chcete na svém iPhonu vypnout všechny vibrace, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení Usnadnění vašeho iPhonu. Vše, co musíte udělat, je přejít do Nastavení > Zpřístupnění > Dotyk. Nyní přejděte dolů a vypněte přepínač vedle Vibrace.

  Možná jste si všimli, jak váš iPhone mírně vibruje, kdykoli provádíte akce, jako je přepínání přepínače nebo dlouhé stisknutí tlačítka v Ovládacím centru vašeho iPhone nebo když píšete na klávesnici vašeho iPhone. Ty se nazývají System Haptics a Keyboard Feedback. Když na svém iPhonu vypnete všechny vibrace, deaktivujete také tyto funkce.

    Jak vložit více obrázků do jednoho příspěvku na Instagramu

  Můžete je však zakázat, aniž by to ovlivnilo všechny vaše aplikace. Přejděte do Nastavení > Zvuk a haptika a přepněte přepínač vedle položky Haptika systému.

  Podobně klepněte na Odezva klávesnice a vypněte přepínač vedle položky Haptika.

  Jak vypnout vibrace pro určité aplikace

  Namísto vypínání vibrací u přijatých textových zpráv nebo u všech aplikací můžete často chtít, aby váš iPhone přestal vibrovat pokaždé, když dostanete oznámení z aplikace pro zasílání zpráv nebo sociálních médií třetí strany, jako je WhatsApp. Jediným způsobem, jak vypnout vibrace pro konkrétní aplikace, je upravit nastavení oznámení aplikace. Zde je to, co musíte udělat:

 • Přejděte do Nastavení a přejděte na Oznámení.
 • Vyberte aplikaci, pro kterou chcete vibrace vypnout.
 • Vypněte přepínač vedle položky Zvuky.
 •   Co to je, jak to funguje a výukové zdroje

  I když váš iPhone již nebude vibrovat, když obdržíte oznámení z aplikace, má to háček: už neuslyšíte ping, když dostanete oznámení, i když máte zapnuté vyzvánění. Je to proto, že tato metoda v podstatě zastaví zvuková upozornění. Pokud tedy nechcete na svém iPhonu ztišit oznámení, v současné době neexistuje způsob, jak vypnout vibrace pro konkrétní aplikace, aniž byste obětovali zvuková upozornění.