Jak vypnout viděno na Instagramu

Instagram, který v roce 2010 založili Kevin Systrom a Mike Krieger ve Spojených státech, je sociální síť pro sdílení fotografií a videí. Facebook Inc. nakonec koupil Instagram, který je nyní známý jako Meta Platforms. Uživatelé aplikace mohou nahrávat média, která mohou být změněna pomocí filtrů a uspořádána pomocí hashtagů a geotaggingu. Příspěvky vidí veřejnost nebo sledující, kteří již byli schváleni. Uživatelé si také mohou prohlížet populární materiály, jako jsou fotografie, sledovat ostatní uživatele, aby přidali svůj obsah do osobního zdroje, prozkoumávat obsah ostatních uživatelů podle značky a umístění a procházet obsah ostatních uživatelů podle umístění a značky. V komunikaci rychlých zpráv jsou potvrzení o přečtení důležitá. Slouží jako signál odesílateli, že jste si přečetli a rozpoznali jejich zprávy. Aby se však potvrzení o přečtení předešlo, mnoho uživatelů se rozhodlo tuto funkci vypnout nebo číst své přímé zprávy offline. Pokud hledáte tipy, jak vidět zprávy, aniž byste byli viděni, tento článek je pro vás! Přinášíme vám užitečného průvodce, který vám pomůže zjistit, jak vypnout viděný na Instagramu, vypnout potvrzení o přečtení na Instagramu a proč se zpráva doručuje, ale nevidí.

Table of Contents

Jak vypnout viděno na Instagramu

Jednou z nejlepších funkcí Instagramu je možnost tajně poslat někomu fotku, video nebo text prostřednictvím DM nebo nástroje pro přímé zasílání zpráv. Tímto způsobem můžete komunikovat se svými kamarády na platformě. Pomocí toho můžete dokonce reagovat na příběhy lidí. Odpověď, kterou odešlete, se dostane do pole Přímá zpráva. Můžete vést diskusi s kýmkoli, koho sledujete a kdo vás sleduje na Instagramu pomocí funkce DM. Vaše zpráva se objeví v požadavcích na zprávy cílové osoby, i když se rozhodnou vás nesledovat.

Vždy je však můžete kontaktovat a provést následující akce:

  • Textové zprávy v prostém textu
  • Posílejte obrázky nebo videa

  • Sdílejte mizející fotografie nebo videa, která pořídíte pomocí aplikace Instagram
  • Odešlete články nebo videa ze svého kanálu novinek
  • Přeneste hashtagy a umístění

Vše můžete splnit pomocí přímých zpráv, jak si můžete přečíst výše. Nyní se podívejme, zda můžete opravdu vypnout viděnou na Instagramu.

Můžete vypnout viděnou možnost na Instagramu?

Ne, možnost vidět nelze vypnout Instagram. Potvrzení o přečtení na Instagramu nelze vypnout. Druhá osoba bude vědět, že čtete přímou zprávu nebo žádost o zprávu, kdykoli se tak rozhodnete. Nepřímé čtení komunikace je jediný způsob, jak to udělat, aniž byste si přečetli účtenky, například prostřednictvím panelu oznámení.

Můžete si přečíst zprávu na Instagramu, aniž byste ji viděli vidět?

Ne, nemůžete si přečíst zprávu na Instagramu, aniž by neříkala vidět. Odesílatel se dozví, že jste si přečetli přímou zprávu nebo žádost o zprávu. I když se můžete na chaty a zprávy dívat anonymně. Zprávu lze přečíst bez stisknutí na panelu oznámení. K tomu byste však již měli mít povolená upozornění DM pro aplikaci Instagram v telefonu.

Jak můžete vidět zprávy, aniž byste byli viděni?

Zprávy můžete vidět nepřímo prostřednictvím oznamovacího panelu, aniž byste byli viděni. Nepřímé čtení zpráv lze provést pouze tímto způsobem. Pokud neotevřete doručenou poštu, aplikace Instagram neukáže, že jste si zobrazili přímou zprávu.

Můžete vypnout potvrzení o přečtení na Instagramu?

Ne, na Instagramu nelze vypnout potvrzení o přečtení. Aplikace Insta však nemůže odesílateli zobrazit potvrzení o zobrazení, pokud čtete texty pouze z oznamovacího panelu.

Můžete vypnout potvrzení o přečtení pro jednu osobu?

Ne, nemůžete selektivně vypnout potvrzení o přečtení pro jednu osobu na Instagramu. Potvrzení o přečtení na Instagramu nelze vůbec vypnout. Odesílatel, ať už jeden nebo více, se dozví, když si zprávu přečtete.

Proč je zpráva doručena, ale není vidět?

Aby se zpráva zobrazila, musí příjemce přímo otevřít DM. Pokud vaše zpráva není přečtena, protože vás nikdo nevidí, byla buď přečtena ze seznamu chatu, nebo nebyla přečtena vůbec. V posledním upgradu Instagramu na přímé zasílání zpráv byl pod vaši zprávu přidán indikátor SEEN, který vám dává vědět, že ji někdo viděl. to je důvod, proč byla zpráva doručena, ale nebyla vidět.

Jak můžete číst své zprávy, aniž byste byli viděni na Messengeru?

Nemůžete číst své zprávy, aniž byste byli viděni v Messengeru. Chcete-li si zprávy přečíst, aniž byste je viděli v Messengeru, budete si je muset přečíst nepřímo. Když obdržíte zprávu z chatu Messenger, budete si muset zapnout režim Letadlo, abyste si ji mohli prohlédnout soukromě. Z důvodu chybějícího připojení k internetu již Messenger nemůže zpracovat skutečnost, že jste si zprávu přečetli.

Jak můžete vidět své textové zprávy BF?

Bez přístupu k jeho účtu nebo telefonu nemůžete vidět texty svého BF. Můžete však vyzkoušet níže uvedená řešení:

  • Textové zprávy jiných osob můžete vidět pouze v případě, že znáte přihlašovací údaje k jejich účtu, tj. uživatelské jméno a heslo.
  • Můžete také získat jejich osobní telefon a zobrazit textové zprávy.

Jak můžete vidět, komu váš manžel píše SMS?

Bez přístupu k jeho účtu nebo telefonu nemůžete vidět, s kým si váš manžel píše. Můžete získat jejich osobní telefon nebo zjistit přihlašovací údaje k jejich účtu a zobrazit tyto textové zprávy.

Jak poznáte, že váš přítel něco skrývá ve svém telefonu?

Pokud váš přítel něco skrývá na svém telefonu, poznáte podle toho, že máte přístup k jeho přihlašovacím údajům k telefonu nebo sociální síti.

Jak můžete vidět, co váš manžel dělá na svém telefonu?

Můžete vidět, co váš manžel dělá na svém telefonu, pokud znáte přihlašovací údaje:

  • Jeho mobilní telefon
  • Účty na sociálních sítích

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, proč je zpráva doručena, ale není vidět, a jestli se můžete naučit, jak vypnout viditelnost na Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x