Jak vytvářet a používat vlastní nálepky ve Snapchatu

Snapchat má řadu funkcí a příběhových her pro přizpůsobení vašich příběhů. Zatímco většina z nás zná filtry Snapchat a čočky AR, jednou z funkcí, která je často přehlížena, jsou nálepky. Ve skutečnosti vám společnost dokonce nabízí možnost vytvářet vlastní samolepky. Dnes se tedy podíváme na to, jak si můžete na Snapchatu vytvářet a používat vlastní nálepky.

Vytvářejte a používejte vlastní nálepky ve Snapchatu (2022)

Vytvářejte vlastní nálepky Snapchat

1. V uživatelském rozhraní pro vytváření příspěvků na Snapchatu otevřete obrázek, ze kterého chcete udělat nálepku, pomocí ikony galerie. Poté klepněte na ikonu nůžek na pravém panelu nástrojů. Nyní uvidíte možnost vytvořit novou nálepku. Můžete ručně nakreslit ohraničení pro nálepku na obrázku nebo použít nástroj obdélník nebo elipsa k provedení výběru.

  Jak používat Snap Camera s Google Meet

2. Po výběru části obrázku, kterou chcete jako nálepku, klepněte na žluté „Hotovo“ pro uložení nálepky. Nyní můžete svou nálepku umístit kamkoli ve svém příběhu Snapchat.

Používejte vlastní nálepky Snapchat

1. Chcete-li získat přístup k nálepce, kterou jste vytvořili, klepněte na ikonu nálepky v rozhraní vytváření příběhu Snapchat a přepněte na kartu nůžky. Zde uvidíte všechny samolepky, které jste dosud vytvořili.

2. Vyberte nálepku, kterou chcete v příspěvku použít, a přetažením ji přemístěte. Chcete-li odstranit nálepku z příběhu, stiskněte a podržte nálepku a přetáhněte ji na ikonu koše, která se zobrazí dole.

3. Máte také možnost posílat nálepky v přímých zprávách. Nálepky se však v chatech odesílají jako obrázky. Pokud ji odešlete do chatu, vaše nálepka se pravděpodobně rozpixeluje.

  Přidejte do svých fotografií a videí animované vzory GIF

Smažte svou nálepku Snapchat

Chcete-li trvale odstranit vytvořenou nálepku Snapchat, klepněte na ikonu nálepky a dlouze stiskněte nálepku, kterou jste vytvořili. Z výzvy, která se nyní zobrazí, zvolte „Odstranit“ a je to. Snapchat nyní odstraní nálepku z vaší sbírky. Chcete-li odstranit více nálepek v aplikaci, můžete tyto kroky zopakovat.

Vytvořte si vlastní personalizované nálepky na Snapchatu

Takže si můžete vytvořit vlastní nálepky na Snapchatu. Pomocí nálepek si můžete své příběhy přizpůsobit a přizpůsobit. Kromě spousty personalizovaných nálepek můžete na Snapchatu také vytvářet ankety, aby se vaše sledující zapojili. Další takové tipy najdete v našem článku o nejlepších tipech a tricích Snapchat.

x