Jak vytvářet ankety ve skupinových chatech iMessage na iPhone a iPad

Výchozí aplikace Zprávy na iOS je poměrně bohatá na funkce. Podporuje odpovědi na zprávy, můžete označovat lidi a samozřejmě je to šifrované. Jednou z věcí, která uživatelům iMessage chybí, je však možnost vytvářet ankety. Naštěstí integrace App Store v rámci iMessage znamená, že téměř na všechno existuje aplikace. Pokud tedy chcete vytvořit anketu ve skupinovém chatu iMessage, zde je návod, jak na to.

Vytváření anket ve skupinových chatech iMessage na iPhonu a iPadu (2022)

iMessage přichází s integrovaným obchodem App Store, který vám umožní stahovat aplikace, ke kterým máte přístup a můžete je používat přímo z vlákna konverzace. V této příručce budu používat aplikaci pro vytváření anket k vytváření anket ve skupinových chatech iMessage. Ačkoli existuje několik aplikací, které vám umožňují přidat funkci hlasování do aplikace pro zasílání zpráv na vašem zařízení iOS, zjistil jsem, že „Ankety pro iMessage“ jsou uživatelsky přívětivější a spolehlivější. Na konci tohoto článku jsme také zmínili některé další aplikace, které můžete použít k vytváření anket iMessage.

  Jak třídit podle data v aplikaci Microsoft Excel

Níže uvedený obsah můžete použít k navigaci a skoku vpřed na jakoukoli sekci, která vás zajímá.

Vytvářejte ankety ve skupinových chatech iMessage

  • Chcete-li začít, otevřete na svém iPhonu nebo iPadu aplikaci Apple Messages a poté přejděte do skupinového chatu.

  • Nyní klepněte na ikonu „App Store“ v zásuvce aplikace iMessage a poté klepněte na malou ikonu lupy umístěnou vedle vaší profilové fotografie.

  • Dále do vyhledávacího pole zadejte Ankety pro iMessage a stáhněte si aplikaci stejně jako kteroukoli jinou aplikaci.

  • Dále se vraťte do skupinového chatu. Poté přejeďte prstem doleva zprava na zásuvce aplikace a vyhledejte Ankety pro iMessage a poté klepněte na její ikonu.

  • Dále klepněte na Začít. Poté zadejte název ankety a stiskněte Další.

  • Nyní přidejte alespoň dvě možnosti. Po každé možnosti budete muset klepnout na Hotovo.

  • Dále klepněte na ikonu Nastavení v pravém dolním rohu obrazovky a upravte nastavení hlasování. Můžete například povolit/zakázat všem kontrolovat, kdo hlasoval pro jednotlivé možnosti, a povolit/zakázat ostatním přidávat možnosti do hlasování.

  • Jakmile dokonale přizpůsobíte svůj průzkum iMessage, klepněte na tlačítko Zpět (malá šipka) v levém horním rohu obrazovky. Nakonec stiskněte Odeslat anketu a máte hotovo!
  Jak ovládat svůj Xbox One pomocí Google Assistant

Stáhněte si průzkumy pro iMessage (zdarma)

Další pozoruhodné aplikace pro průzkum iMessage, které můžete vyzkoušet

Ankety pro iMessage nejsou jedinou aplikací, kterou můžete použít k vytváření průzkumů iMessage. Je to však náš výběr, protože má spoustu funkcí, aktualizací v reálném čase a je zdarma k použití. To znamená, že pokud se chcete podívat na další možnosti vytváření anket na skupinovém chatu pro iPhone, zde jsou některé z dalších aplikací, které můžete vyzkoušet.

1. TinyPoll

Pokud potřebujete větší flexibilitu při vytváření a provádění změn v anketách, TinyPoll by pro vás mohl být preferovanou možností. Aplikace vám umožňuje snadno vytvořit anketu iMessage a také ji vyladit tolikrát, kolikrát budete chtít. A co víc, nabízí také lepší způsob, jak mít přehled o hlasování. Mějte na paměti, že freemium verze aplikace vám umožňuje vytvořit pouze jednu anketu za den (pouze 3 možnosti na anketu). Pokud chcete vytvářet neomezené hlasování (až 5 možností na průzkum), budete si muset předplatit profesionální verzi (1,99 $/rok).

Instalace: (zdarma, plná verze je k dispozici za 1,99 $/rok)

  Jak vytvořit GIF z televizní show

2. Ankety – Vytvořte Ankety v iMessage

„Ankety“ je docela jednoduchá a snadno použitelná aplikace iMessage, která vám umožňuje vytvářet ankety ve skupinových chatech iMessage s požadovanou flexibilitou. V závislosti na vašich potřebách si můžete upravit anketu a odeslat ji do skupinového chatu. Je pozoruhodné, že aplikace nabízí úhlednou prezentaci výsledku hlasování, takže můžete snadno zjistit, odkud vítr vane. I když je tato aplikace iMessage k dispozici zdarma, budete muset upgradovat na prémiovou verzi (0,99 $/rok), abyste mohli vytvářet neomezené hlasování.

Instalace: (zdarma, plná verze je k dispozici za 0,99 $/rok)

Používejte ankety v iMessage na iOS a iPadOS

To je hotovo! Takže až se příště nebudete moci rozhodnout pro téma nebo si budete přát zapojit všechny do návrhu, nezapomeňte uvést anketu do praxe. Tyto aplikace iMessage jsou jednoduché a fungují spolehlivě jako nativní funkce. Bylo by však skvělé mít v aplikaci pro zasílání zpráv v systému iOS 16 vestavěnou funkci hlasování? Jaký na to máte názor? Podělte se s námi o své myšlenky. A pokud chcete odemknout plný potenciál iMessage, podívejte se na tyto nejlepší tipy pro iMessage, hry iMessage a skvělé balíčky nálepek, které okoření zasílání zpráv.

x