Jak vytvořit anketu příběhu Instagramu

Instagram nyní obsahuje ankety. Aplikace vydává nové nové nálepky téměř každý týden a rozhodně, když je svátek nebo vyjde nový, přehnaně medializovaný film. Tyto ankety jsou typem interaktivní nálepky, kterou můžete přidat do svých příběhů. Ke každému obrázku ve svém příběhu můžete přidat jinou anketu. Jsou to jednoduché průzkumy, které vám umožní položit otázku, která může mít pouze dvě možnosti. Zde je návod, jak vytvořit anketu Instagram Story.

Vytvořte anketu příběhu Instagramu

Otevřete aplikaci Instagram a klepněte na tlačítko fotoaparátu vlevo nahoře. Vyfoťte cokoliv. Pokud se anketa, kterou chcete provést, týká konkrétního objektu, je nejlepší jej vyfotografovat. Zřejmým příkladem a pravděpodobně něco, co se s touto funkcí stane, je situace, kdy jste na nákupech a potřebujete se rozhodnout mezi dvěma položkami.

  Jak zakázat sdílení příběhů na Instagramu pro váš účet

Jakmile fotku pořídíte, máte možnost ji upravit. Zde přidáte anketu. Klepněte na tlačítko nálepek a v knihovně nálepek klepněte na položku Anketa.

Napište otázku, a pokud jí vyhovuje výchozí nastavení Ano/Ne, klepněte na ‚Hotovo‘ vpravo nahoře. Pokud chcete pro svůj průzkum použít vlastní odpovědi, klepněte do pole Ano/Ne a přidejte vlastní odpověď. Až budete hotovi, klepněte na ‚Hotovo‘ vpravo nahoře.

Tento obrázek s anketou můžete poslat do svého příběhu, do skupiny nebo několika konkrétním přátelům. Budou moci o příběhu hlasovat jednou a zdá se, že hlasování nelze později změnit. Můžete také hlasovat, ale nelze to vzít zpět. V anketě není žádný časovač, ale protože vyprší platnost příběhu na Instagramu po 24 hodinách, vyprší platnost ankety s ním.

  Jak posílat sebezničující fotografie na Instagram

Jako osoba, která sdílela příběh a provedla anketu, můžete vidět, kdo v anketě hlasoval a jakou možnost si ze dvou uvedených možností vybral.

Více poutavých příběhů

Díky průzkumům jsou příběhy Instagramu interaktivní a poutavější. Jedna věc je sledovat živé vysílání ze svého oblíbeného účtu a zanechávat komentáře, ale toto je úplně jiný typ interakce.

Značky, velké i malé, toho budou chtít využít, ale má to své stinné stránky. Stačí se zeptat lidí, kteří provozují instagramový účet Bethesdy. Společnost se zeptala svých následovníků, zda si stáhli „bezplatnou“ hru The Elder Scrolls: Legends, která není úplně zdarma. Je pouze zdarma ke stažení. Možná hledali jednoznačné Ano, ale ukázalo se, že většina následovníků hru vůbec nehrála.

  Jak odpovědět na příběh Instagramu s fotografiemi a textem