etechblog

Jak vytvořit anonymní účet na Instagramu

Instagram je jednou z nejpoužívanějších platforem sociálních médií po celém světě. Několik uživatelů tráví spoustu času procházením a sledováním kotoučů na Instagramu, ale někteří z nás se také obávají o bezpečnost našich soukromých nahraných dat, jako jsou příspěvky, obrázky a příběhy. Řešením vašeho problému je použití anonymního účtu Instagram nebo falešného účtu Instagram. Mnoho uživatelů používá tyto falešné účty k ochraně svého soukromí. Také, pokud chcete vědět, jak rozšířit anonymní instagramový účet, zůstaňte naladěni až do konce! Přinášíme vám užitečného průvodce, který vás naučí, jak vytvořit a používat účet vypalovačky Instagramu.

Jak vytvořit anonymní účet na Instagramu

Anonymní účet si můžete vytvořit přepnutím na soukromý účet nebo vytvořením falešného účtu na Instagramu. Pokračujte ve čtení dále, abyste našli kroky vysvětlující totéž podrobně s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Co znamená Anonymous na Instagramu?

Anonymní znamená osobu nebo věc, jejíž jméno není známo nebo zveřejněno. Podobně jako u anonymního účtu na Instagramu jsou účty propojené s žádnými osobními údaji, jako je e-mail a číslo mobilního telefonu, známé jako anonymní účty. Tyto účty neobsahují žádné informace související s jejich vlastníkem a k vytvoření těchto účtů se používá číslo vypalovačky nebo falešný e-mail.

Je možné mít anonymní účet na Instagramu?

Ano, je možné mít anonymní instagramový účet. Mnoho uživatelů, kteří se obávají o bezpečnost svých dat, si zakládá anonymní účet na Instagramu. Existuje mnoho způsobů, jak si vytvořit anonymní účet na Instagramu, jak se o nich dozvíte dále v tomto článku.

  Jak získat přístup k webu Microsoft Teams SharePoint pro tým

Můžete zobrazit anonymní účet Instagram?

Ne. Anonymní účty jsou většinou soukromé, což znamená, že údaje vlastníka účtu, jako je jméno, e-mail nebo profilový obrázek, nejsou veřejně zobrazeny. Můžete zobrazit uživatelské jméno anonymního účtu Instagram, který je také primárně falešný. Je tedy nemožné získat jakékoli informace o anonymním účtu Instagram.

Můžete zobrazit Insta Story anonymně?

Možná ano, příběh Insta si můžete prohlédnout anonymně, aniž byste o tom dali uživateli vědět. Níže jsou uvedeny způsoby, jak anonymně zobrazit něčí příběh:

  • Použijte anonymní instagramový účet.
  • Instagram automaticky předem nahraje několik příběhů, aby bylo možné rychle sledovat příběh, i když nemáte spolehlivé Wi-Fi nebo datové připojení. Na svém mobilu můžete zapnout režim Letadlo a zobrazit si předinstalovaný příběh na Instagramu, aniž byste na tento příběh upozornili plakát. Nezapomeňte také, že můžete sledovat pouze několik předinstalovaných příběhů, ne všechny.

  • Můžete použít aplikaci nebo web třetí strany, například InstaStories. Tato stránka funguje pouze pro veřejné účty, ke kterým v tuto chvíli nějak nelze přistupovat.

Můžete mít anonymní účet na Instagramu?

Ano, můžete si vytvořit a vlastnit anonymní instagramový účet.

Jak vytvořit anonymní účet na Instagramu?

Pokud jste někdo, kdo používá Instagram a také se zajímáte o bezpečnost dat, pak je použití anonymního účtu Instagram tou nejlepší volbou. Některé ze způsobů, jak vytvořit anonymní účet Instagram, jsou uvedeny níže:

Metoda 1: Zapněte režim soukromého účtu

Instagram má funkci přepnutí vašeho účtu na soukromý. Pokud je váš účet soukromý, všechny příspěvky, příběhy a aktualizace, které nahrajete na svůj Instagramový účet, uvidí pouze vaši sledující. Tato metoda nezpůsobuje problémy s vytvořením anonymního účtu a zobrazuje vaše nahraná data uživatelům, které schválíte. Chcete-li, aby byl váš účet Instagram soukromý, postupujte podle těchto pokynů:

1. Otevřete Instagram na svém zařízení a klepněte na ikonu profilu v pravém dolním rohu obrazovky.

2. Poté klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu.

3. Klepněte na možnost Nastavení.

4. Poté klepněte na možnost Soukromí.

5. Zapněte přepínač pro možnost Soukromý účet.

6. Poté potvrďte klepnutím na možnost Přepnout na soukromé.

Metoda 2: Vytvořte falešný účet Instagram

Falešné účty Instagramu jsou také Finsta a běžně je používá jakýkoli uživatel k používání Instagramu, aniž by přemýšlel o ochraně osobních údajů bezpečně. Kroky k vytvoření falešného nebo anonymního účtu Instagram jsou:

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu profilu > ikona hamburger.

3. Klepněte na Nastavení.

4. Potáhněte dolů a klepněte na Přidat nebo přepnout účty.

5. Klepněte na Přidat účet, jak je znázorněno.

6. Klepněte na Vytvořit nový účet.

7. Zadejte uživatelské jméno a klepněte na Další.

8. Poté zadejte heslo a klepněte na Další.

9. Klepněte na Přidat nový telefon nebo e-mail.

10. Nyní zadejte své ID telefonu nebo e-mailu a klepněte na Další.

Poznámka: Jako kontaktní informace použijte fiktivní e-mailovou adresu a telefonní číslo. Jinak vaše informace z vašeho předchozího účtu Instagram obnoví.

11. Úspěšně dokončete vytvoření účtu podle pokynů na obrazovce.

Po vytvoření falešného účtu se ujistěte, že tento účet nepropojujete s žádným jiným sociálním médiem nebo se seznamem kontaktů v telefonu. Tím zabráníte tomu, aby vás uživatelé s vaším účtem na Facebooku a mobilním číslem našli na Instagramu.

Jak si vypěstovat anonymní instagramový účet?

Je nutné, aby anonymní instagramové účty měly nějaké sledující, aby byly účty méně podezřelé. Některé body, které je třeba mít na paměti, abyste mohli organicky růst anonymního účtu Instagram, jsou:

  • Zveřejňujte více a podle algoritmu Instagramu se příspěvky, které vypadají, že pocházejí od přátel nebo rodiny, zobrazují v horní části zdroje a nahrávají vysoce kvalitní obsah.

  • Pravidelně zveřejňujte kotouče, příběhy a příspěvky, abyste udrželi zájem svých sledujících.

Takto si můžete vypěstovat anonymní instagramový účet.

Jak se nazývá tajný účet na Instagramu?

Tajný instagramový účet je také známý jako falešný instagramový účet, který je krátce známý jako Finsta.

Můžete použít falešné jméno na Instagramu?

Ano, na Instagramu můžete použít falešné uživatelské jméno, protože Instagram neprovádí žádné kontroly vašeho uživatelského jména. Instagram má také funkci pro změnu uživatelských jmen.

Lze vysledovat falešný instagramový účet?

Ano. Falešné účty jsou obvykle registrovány prostřednictvím fiktivních e-mailů a mobilních čísel. Se spoustou dostupných nástrojů a technologií je obtížné, ale možné vysledovat falešný instagramový účet. Chcete-li se o tom dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce Jak zjistit, kdo si vytvořil falešný účet na Instagramu.

Jak si vytvoříte účet Instagram Burner?

Účet vypalovačky Instagramu je stejný jako falešný účet Instagram, Finsta a anonymní účet Instagram. Kroky k vytvoření účtů pro vypalovačku Instagramu jsou:

1. Otevřete aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu profilu > ikonu hamburgeru > Nastavení.

3. Potáhněte dolů a klepněte na Přidat nebo přepnout účty.

4. Klepněte na Přidat účet > Vytvořit nový účet.

5. Zadejte požadované uživatelské jméno a heslo a klepněte na Další.

6. Klepněte na Přidat nový telefon nebo e-mail.

7. Nyní zadejte svůj fiktivní telefon a e-mailové ID.

8. Podle pokynů na obrazovce vytvořte účet vypalovačky Instagramu.

***

Doufáme, že tato příručka byla užitečná a že jste byli schopni pochopit, jak anonymní instagramový účet funguje a jak vytvořit falešný instagramový účet. Také, pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je s námi sdílet. Také nám dejte vědět, co se chcete dále dozvědět v sekci komentářů níže.

  Upravte zaostření po pořízení fotografie na vašem iPhone
x