etechblog

Jak vytvořit krásnou vstupní stránku ve WordPressu?

Než se pustíme do toho, jak ji vytvořit, pojďme se seznámit s tím, co je vstupní stránka a proč ji potřebujete.

Co je to vstupní stránka?

Jak název napovídá, vstupní stránka přesměruje uživatele na konkrétní webovou stránku za účelem speciální akce. Může se jednat o zachycení potenciálních zákazníků, prodej, oznámení o produktu atd.

Uživatele můžete přesměrovat na svou vstupní stránku z různých zdrojů, jako jsou reklamy na Facebooku, e-maily a příspěvky na sociálních sítích, abychom jmenovali alespoň některé.

Vstupní stránky jsou vynikající vyhlídkou na generování potenciálních zákazníků pro rozšíření vašeho seznamu adresátů nebo zvýšení prodeje.

Nemůžeš se tam zastavit; technicky můžete vstupní stránku použít pro cokoli, co přitahuje uživatele k vyšší návštěvnosti a podnikání.

Proč vstupní stránka?

Pojďme prozkoumat některé z jeho výhod.

Generujte relevantní data a statistiky

Přemýšleli jste někdy o tom, která konkrétní kampaň nebo kanál vám pomůže získat více potenciálních zákazníků? Faktem je, že sledování chování vstupních stránek prostřednictvím různých kampaní může být velmi užitečné, protože byste získali správný přehled o své cílové skupině.

Tento náhled vám může velmi dobře pomoci zjistit celkovou efektivitu a výsledky.

Zvýšit seznam e-mailů

Vstupní stránky se přednostně používají jako prostředek generování potenciálních zákazníků, což znamená, že vaše firma by v ideálním případě získala e-mail nebo telefonní číslo, které můžete proměnit v potenciální potenciální zákazníky.

Vstupní stránka musí obsahovat formulář, který požaduje informace o uživateli, což lze velmi dobře použít jako způsob, jak rozšířit váš seznam e-mailů.

Pomocí tohoto seznamu e-mailů můžete posílat různé propagační akce, informační bulletiny a propagační prodejní nabídky, které zase pomohou vaší firmě zůstat na špici.

Povědomí o značce

Vstupní stránky mohou být skvělé pro zvýšení povědomí o vaší značce. To pomůže uživatelům navázat kontakt s vaší značkou, a tak s větší pravděpodobností poznají vaši firmu.

Při navrhování vstupní stránky pro vaši firmu tedy mějte na paměti, že vzhled a chování stránky jsou jedinečné, aby si je zákazníci snadno zapamatovali. Nezapomeňte na svou vstupní stránku umístit logo své značky.

Důvěryhodnost

Vstupní stránky jsou určeny k práci na konkrétním cíli. Prvky vstupní stránky můžete optimalizovat tak, abyste mohli co nejvíce provést akci pro tento konkrétní úkol. Uživatelé tak pochopí, že dokážete rozpoznat jejich problémy, a tím jim pomoci při řešení jejich problémů.

Na vstupní stránku můžete také přidat posudky různých lidí pro konkrétní službu nebo produkt.

Doufám, že získáte představu o výhodách vstupních stránek a o tom, jak byste mohli využít výhody s nimi spojené.

Jak vytvořit fantastickou vstupní stránku?

Díky následujícím některým z nejlepších pluginů WordPress, které vám pomohou rychle vytvořit vstupní stránku.

OptimizePress

Jste digitální marketér nebo majitel firmy, který touží po nástroji pro tvorbu vstupní stránky zaměřené na konverze?

  Najděte svůj telefon zakřičením Marco & It Will Answer Polo [Paid]

OptimizePress může být pro vás tou nejlepší volbou!

Nabízí více než 40 šablon pro vstupní stránky, které jsou optimalizovány pro konverzi. Pomocí editoru OptimizeBuilder si jej můžete zcela přizpůsobit a změnit jeho vzhled a dojem na základě vaší značky a nabídky služeb. Jedná se o intuitivní editor typu drag-and-drop, který umožňuje rychle upravovat barvu, velikost, písmo, text atd. na vstupních stránkách.

Další skvělá věc na jeho šablonách je, že reagují na mobily a vypadají skvěle na více zařízeních, aby přivítaly více návštěvníků. Jsou vyvinuty tak, aby vykazovaly vysokou rychlost načítání stránky a jsou již testovány na výkon.

Zvyšte míru konverze svých vstupních stránek pomocí dvoufázových přihlašovacích formulářů. Všechny funkce, které OptimizePress poskytuje, jsou v souladu s GDPR. Je to první tvůrce stránek WordPress, který se přímo integruje s Unsplash, takže máte přístup k více než 1 milionu bezplatných obrázků.

Plány OptimizePress začínají od 99 $/rok za 1 web a zahrnují 30denní záruku vrácení peněz.

Ať se vám daří, architekte

Prezentujte své nabídky esteticky a rozšiřte svůj e-mailový seznam vytvářením vstupních stránek optimalizovaných pro vyšší konverzi Thrive Architect.

K vytvoření a návrhu vstupních stránek nemusíte být technologický expert ani vyžadovat žádné znalosti kódování. Jeho působivý editor, kterému říkají „klikněte a upravte“, dokáže změny okamžitě odrážet. Poskytují také 269 krásných šablon, které si můžete přizpůsobit.

Místo pluginů používejte jejich předpřipravené prvky, jako jsou odpočítávací časovače, reference, tlačítka atd. Jeho tvůrce stránek obsahuje zajímavé prvky, jako jsou flexibilní rozvržení sloupců, efekty při najetí na pozornost, kombinace obrázků a textů, 700 písem na výběr, rozvržení v plné šířce a další.

Můžete si okamžitě prohlédnout náhled stránky na různých velikostech obrazovky a zkontrolovat, jak vypadá, a přepínat viditelnost jejích prvků. Kromě prvků získáte spoustu stavebních bloků, jako je text, nadpis, sekce pozadí, komentáře na Facebooku, tweety, sociální sdílení, oddělovač, vlastní nabídka, ukazatel průběhu, počítadlo naplnění, ikony sítnice, hodnocení hvězdičkami, vkládání videí a mnoho dalších .

A/B testy můžete spravovat a spouštět přímo na vstupních stránkách z řídicího panelu. Získejte členství Thrive Membership za 19 $ měsíčně a získejte přístup ke všem funkcím nebo licenci od 67 $ na 1 rok.

Elementor

Elementor je jedním z předních webů, na které se obchodníci obracejí kvůli vytváření skvělých a neomezených vstupních stránek. Vytvořte pro své vstupní stránky jakýkoli design, který si dokážete představit, rychle a snadno s naprostou svobodou návrhu.

Můžete si vybrat z více než 100 profesionálních šablon, nebo si jednu vytvořit úplně od začátku, abyste předvedli svou kreativitu. Poskytuje více než 20 stavebních bloků, včetně jedinečných, jako jsou Mapy Google, kolotoč obrázků, pole ikon, akordeon, SoundCloud, krátký kód atd.

S Elementorem můžete vytvářet různé vstupní stránky, včetně stránek pro prodej, zachycování potenciálních zákazníků, splash, squeeze stránek atd. Propojte jej s dalšími marketingovými nástroji pro SEO, e-mailový marketing, A/B testování, nahrávání zvuku, videa atd.

Můžete použít jeho bezplatnou verzi nebo jít na plán Pro začínající na 49 $ / rok za 1 web.

  6 nejlepších bezplatných serverů Syslog k experimentování v roce 2020

PluginOps

Vytvářejte responzivní vstupní stránky pomocí využití PluginOps. Tento plugin je založen čistě na CSS nebo HTML a je navržen speciálně tak, aby vám pomohl vytvořit vstupní stránky, včetně úvodních stránek, přihlašovacích stránek atd.

Přesuňte každý prvek a widget nebo změňte pořadí řádků přetažením prvků pomocí jejich vizuálního editoru. Robustní nástroj zajišťuje špičkový výkon vašich vstupních stránek a pokud se něco pokazí, můžete to hned upravit, což se může okamžitě projevit.

Poskytují předem navržené a přizpůsobitelné šablony a bezplatné widgety. Je kompatibilní s tématy WordPress a již jich otestovali více než 50. Umožňuje vám zahrnout formuláře předplatitelů nebo jiné formuláře pomocí krátkého kódu.

PluginOps podporuje úpravy z telefonu, aby byl návrh pohodlný a pomohl vám vytvořit vstupní stránky z více variant zařízení. Své vstupní stránky můžete také optimalizovat SEO opravou názvů stránek, obrázků miniatur, meta klíčových slov a značek.

Brizy

S Brizyvytváření úžasně vypadajících vstupních stránek je snadné a rychlé, bez potřeby návrhářských nebo vývojářských dovedností.

Brizy vás nezmate spoustou možností pro jeden prvek. Místo toho přímo ukazuje, co je potřeba pro prvek, který budete upravovat. Vytvářejte návrhy během okamžiku pomocí inovativního editoru a vyberte si z desítek předem připravených návrhů a 150 bloků.

Získáte více než 4 000 ikon pro verze Glyph a Outline a pomocí vyhledávání klíčových slov a filtrování přes různé kategorie najdete přesně tu, kterou potřebujete. Okamžitě můžete přepnout do mobilního zobrazení, abyste viděli změny, aby byly vstupní stránky optimalizované pro mobily.

Ovládejte snímky bez námahy jejich nahráním, změnou velikosti, přiblížením a zaostřením během několika sekund. Brizy zálohuje všechna vaše data v cloudu a každou změnu, kterou provedete, lze také automaticky uložit, takže se můžete kdykoli vrátit a upravit ji.

Divi

Výkonný tvůrce stránek WordPress – Divi je jedním z nejlepších dostupných na trhu s vynikajícím a intuitivním vizuálním editorem. Ať už jste začátečník nebo profesionál v oblasti designu, nabízí vám více než 40 úžasných designových prvků pro efektivní vytváření úžasných vstupních stránek.

Umožňuje vám přidat vlastní CSS a kombinovat je s vizuálními návrhy Divi. Ovládejte vzhled svých vstupních stránek prostřednictvím responzivního a in-line úpravy textu Divi. Můžete spravovat a ukládat neomezené množství vlastních stránek a znovu je používat, kdykoli je budete potřebovat.

Vytvářejte úžasné efekty hoveru s Divi a přeměňujte moduly na interaktivní a zábavné prvky. Můžete si přizpůsobit všechny základní textové prvky, jako jsou blokové uvozovky, seznamy, kotvící odkazy a další. Dodejte svému webu nádech osobního kontaktu vytvořením dynamického přechodu mezi bloky obsahu pomocí oddělovačů tvaru.

Přidejte jedinečné efekty pomocí editoru ohraničení, abyste mohli ovládat barvu, velikost, styl a zaoblené rohy. Použijte jeho pokročilý editor kódu pro zvýraznění syntaxe, výběr barev, hlášení chyb, automatické dokončování, hledání a nahrazování, hledání, výběr z více řádků atd. Můžete najít spoustu filtrů a efektů, vržených stínů, stínů textu a animací. učinit vstupní stránky zajímavými.

Divi poskytuje výkonné rozdělené testování, aby zjistilo, který obsah a design mohou fungovat lépe. Poskytuje také užitečné informace, které vám pomohou vybrat z těchto dvou lepší verzi a zvýšit tak úspěšnost vaší vstupní stránky. Jeho cena začíná na 89 USD za 1 rok, nebo si jej můžete užívat po celý život zaplacením jednorázového poplatku 249 USD.

  Samostatné aplikace Dokumenty a Tabulky Google jsou nyní k dispozici v Obchodě Play

Kyslík

Užijte si rozsáhlou kontrolu a flexibilitu vytváření vstupních stránek Kyslík. Jeho vizuální editor je výkonný a může snadno přetáhnout okraje prvků návrhu, použít prostory a uspořádat je tak, jak chcete.

Je přívětivý pro vývojáře se základními prvky HTML a umožňuje živé psaní JS, CSS a PHP. Užijte si pokročilé funkce, jako jsou adaptabilní stavební prvky a dynamická data prostřednictvím smyček a opakovačů.

Jeho základní cena začíná na 99 USD, jednorázový poplatek a zahrnuje 60denní záruku vrácení peněz.

Hledáte nástroj pro vytváření vstupních stránek pro WordPress, který je vhodný pro začátečníky a je nejjednodušší?

WPOnepager může pomoct!

Pomůže vám vytvořit různé vstupní stránky pro firmy, služby, produkty, aplikace, události a obnovit vstupní stránky. Nabízí 100+ skvěle navržených prémiových bloků a šablon. Přidávejte bloky pouhým kliknutím a udělejte to tak, aby vyhovovalo SEO a reagovalo na mobilní zařízení.

Poskytuje také úžasné animační efekty, které zaujmou oční bulvy, snímky pro posouvání a krásnou typografii pro každý blok, takže se lidé při čtení vašich vstupních stránek cítí pohodlně. Veškerou svou práci můžete uložit do své knihovny a kdykoli ji otevřít, znovu použít nebo upravit na různých stránkách.

Můžete také zkontrolovat odezvu svých vstupních stránek na tabletu, mobilu a PC. WPOnepager podporuje více jazyků, takže můžete sloužit globálnímu publiku.

Jeho cena začíná od 39 USD/rok za 1 web a 99 USD za celý život, včetně 7denní záruky vrácení peněz.

SiteOrigin

Tvůrce stránek od SiteOrigin je jedním z nejpopulárnějších pluginů WordPress s více než 1 milionem nainstalovaných. Funguje s téměř jakýmkoliv typem motivu a stránku můžete vytvořit bez kódování.

Některé z funkcí:

  • Živý editor – podívejte se, jak to vypadá, aniž byste museli ukládat/obnovovat svou stránku
  • K dispozici v 17 jazycích
  • Kontrola verzí – nebojte se, pokud s novou změnou něco pokazíte. Vždy se můžete vrátit zpět nebo vpřed jedním kliknutím.
  • Vlastní CSS – potřebujete trochu přidat CSS? Žádný problém.

A co je nejdůležitější, je to ZDARMA.

Beaver Builder

Bobr je jedním z vysoce chválených tvůrců stránek WordPress, který funguje bezchybně s Rámec Genesis.

Beaver je přívětivý pro vývojáře, optimalizovaný pro SEO, citlivý a podporuje WooCommerce. Může spolupracovat s jakýmkoliv tématem WordPress.

Beaveru důvěřuje více než 275 000 stránek. Můžete vytvořit buď vstupní stránku od začátku, nebo si vybrat z více než 30 šablon.

Bobr dostal lite verzi s omezenou funkčností ZDARMA, tak to vyzkoušejte a uvidíte, jak to půjde.

Qards

Qards od Designmodo je fantastický plugin pro vytvoření pozoruhodné vstupní stránky ve stylu karty nebo prezentace. Propagační web, startup, článek nebo fotografický příběh můžete vytvořit během několika minut. Qards je plně citlivý a podporuje in-line editaci.

Nejen vstupní stránka, ale můžete vytvořit kompletní web s Qards bez kódování.

Dříve bylo vytváření vstupních stránek drahým procesem, ale s výše uvedeným pluginem můžete rychle vytvořit použitelnou vstupní stránku za dostupnou cenu. Některé z nich jsou ZDARMA.

x