Jak vytvořit web z telefonu

Mnoho lidí připojených k internetu má pouze chytrý telefon bez osobního počítače. Zatímco některé knihovny a internetové kavárny nabízejí bezplatný přístup k počítači, je to jednodušší, když máte kdykoli přístup k nástrojům, které potřebujete. Pokud si chcete založit web, služby, o kterých zde budeme hovořit, mají plně funkční mobilní webové aplikace, které vám umožní vytvářet, publikovat a upravovat vaše stránky kompletně z vašeho telefonu.

Dobré na tom, že to všechno děláte online, je, že vaše práce se ukládá se službou, kterou používáte, takže pokud potřebujete provést podrobnější změny na veřejném počítači, můžete se přihlásit ke svému účtu a pokračovat v práci.

Table of Contents

Do toho tati

GoDaddy’s tvůrce webových stránek pracuje přímo z jejich webových stránek. Mají k dispozici mnoho motivů – jejichž každou část můžete volně upravovat – a mají náhledy pro mobilní a stolní verze webu. Neočekávejte úplné přizpůsobení nebo výjimečný mobilní zážitek, ale je docela snadné, aby vaše stránky vypadaly tak, jak chcete, pomocí několika úprav.

  Jak najít a stáhnout nejlepší ciferníky Apple Watch

U každého prvku můžete upravit styl, přidat na každou stránku nové sekce a nastavit více stránek s panelem nabídek nahoře.

Mají dokonce docela základní řešení blogu pro snadnou aktualizaci obsahu, které lze umístit na samostatnou stránku.

WordPress

WordPress je králem online blogů, ideální pro weby, které potřebují pravidelně aktualizovaný obsah, a mají také mobilní editor. Výchozí motiv je základní a čistý, ale lze jej přizpůsobit nebo nahradit jakýmkoli jiným tématem WordPress. Správa stránek je snadná a editor příspěvků je docela vhodný pro mobilní aplikaci.

Publikování vašich stránek je také snadné; měli jsme základní blog nastavený a spuštěný za méně než deset minut.

  Jak zarovnat text po odrážce v PowerPointu

Nabízejí základní bezplatný hosting a bezplatnou doménu .wordpress.com. Bezplatný web bude pod značkou WordPress. Platba za plán odstraní tuto značku a získáte prémiovou doménu.

Weebly

Weeblyho mobilní editor používá nativní aplikaci, kterou si můžete stáhnout z App nebo Google Play Store, což znamená, že můžete upravovat svůj web, i když jste offline, a poté publikovat změny, až budete opět online. Zaměřují se na eCommerce a jsou zdarma pro základní weby, ale vyžadují, abyste platili měsíčně, pokud chcete prodávat produkty na svých webových stránkách.

Fotografický kredit: Kostěnko Maxim/Shutterstock