Jak Web Unlocker zmocňuje vaši cestu extrakce dat

Web unlockers jsou pokročilé webové škrabky, které jsou účinné při shromažďování dat z různých webů a přicházejí s moderními funkcemi, které vám pomohou zlepšit vaše podnikání.

Obchodní data jsou důležitým vstupem pro nalezení cenných poznatků a příležitostí k růstu.

Extrahování dat z webu je nezbytné pro efektivní marketing, čehož můžete dosáhnout s webovými odblokovači. A pokud provádíte seškrabování webu ručně, spotřebovalo by to spoustu času a zdrojů.

Použití webového odblokovávače může nejen zlepšit efektivitu, produktivitu a přesnost, ale také nasměrovat vaši firmu k úspěchu automatizací úloh extrakce dat.

V tomto článku budu diskutovat o důležitosti web scraping a o tom, jak web unlocker pomáhá při efektivní extrakci dat.

Co je to Web Scraping?

Web scraping je jednoduchý a výkonný proces automatického shromažďování strukturovaných dat z webových stránek. Na rozdíl od ručního extrahování dat tím, že strávíte více času, web scraping využívá chytré automatizační techniky ke sběru milionů, dokonce miliard dat z webu.

Většina dat, která získáte z internetu, je ve formátu HTML nestrukturovaným způsobem. Prostřednictvím webového scrapingu můžete extrahovat data a poté je převést na strukturovaná data uložená v databázi nebo tabulce. To bude dále využito v různých aplikacích k pochopení strategie a vytvoření vlastní.

Mnoho firem a jednotlivců používá web scraping k získávání informací veřejně dostupných na webových stránkách, aby bylo možné získat přehled a činit inteligentní rozhodnutí. Některé z hlavních případů použití web scrapingu zahrnují analýzu konkurentů, cenové zpravodajství a sledování, průzkum trhu, sledování zpráv a generování potenciálních zákazníků.

Výzvy webového škrábání

Přestože je web scraping důležitou technologií při získávání a shromažďování konkrétních dat, má určité problémy.

roboti

Webové stránky si mohou vybrat, zda povolí roboty web scapers pro účely škrábání nebo ne. Existuje mnoho webů, které neumožňují proces škrábání webu, protože roboti většinou vyčerpávají zdroje serveru, zatímco škrábou data z webu. Nepřímo tedy ovlivňuje výkon webu.

Časté strukturální změny

Pro udržení dobrého pokroku v UI/UX a přidání dalších funkcí procházejí weby pravidelně strukturálními změnami. Webové škrabky jsou napsány specificky s ohledem na prvky kódu webové stránky v době nastavení. Časté změny věci komplikují a dělají škrabkám trochu těžké časy.

Ačkoli každá strukturální změna nemá vliv na nastavení, některé mohou vést ke ztrátě dat. Pro webové škrabky je také obtížné udržovat kartu změn, aby zůstaly aktivní, když uživatel extrahuje data.

Captchas

Primárním cílem captchas je rozlišovat mezi lidmi a roboty zobrazením nějakého druhu logických problémů. Základním úkolem je tedy zabránit nežádoucímu spamu. V přítomnosti captcha nebudou základní skripty používané scrapery fungovat.

Zákaz

Když webový škrabací bot odešle paralelní požadavky vícekrát nebo nepřirozeně odešle vysoký počet požadavků, existuje šance, že robot překročí tenkou hranici mezi neetickým a etickým škrábáním webu a bude označen. Web scraper musí být dostatečně chytrý, aby na takové problémy narazil tím, že zůstane na správné straně pravidel scrapingu a dosáhne toho, co chtějí.

  Jak nainstalovat Node.js na Ubuntu, CentOS?

Seškrabování dat v reálném čase

Seškrabování dat v reálném čase je pro mnoho podniků důležité, aby získaly zásadní informace a mohly se lépe rozhodovat. Od kolísání cen akcií až po měnící se ceny produktů vám seškrabování dat pomáhá získat kapitál pro vaše podnikání.

Získávání velkých datových sad je režie a rozhodování na základě těchto dat může být výzvou. Webové škrabky v reálném čase tedy používají REST API ke sledování dostupných dynamických dat a jejich seškrabování. Stále však zůstává výzvou. Neopatrné sešrotování dat může způsobit poškození webu a internetu a negativně ovlivnit vaše podnikání.

Honeypot pasti

Majitelé webových stránek umísťují na stránky past na analyzátory. Pasti mohou být odkazy, které analyzátory vidí, ale běžní lidé ne. Když se analyzátor dostane do pasti, webová stránka použije informace, které obdrží, k zablokování škrabacích robotů.

Požadavky na přihlášení

Někdy je potřeba se na stránku přihlásit, abyste získali informace. Jakmile odešlete své přihlašovací údaje, prohlížeč přidá hodnotu cookie k vašim požadavkům, které běží na jiném webu. Díky tomu může web vědět, že jste stejná osoba, která se dříve přihlásila, a může vás zablokovat.

Jak může Web Unlocker pomoci?

Web unlocker je pokročilá verze webové škrabky. Pomáhá digitálním obchodníkům, datovým analytikům a internetovým výzkumníkům přistupovat k webovým stránkám (dokonce i blokovaným) za účelem jejich výzkumu. Odemyká vám celý internet, obchází bloky, banes, captcha a omezení a zároveň automatizuje proces odstraňování webu.

Přístup k veřejným údajům je legální podle různých pravidel. A web unlocker byl vyvinut jako řešení pro odblokování škrabací cesty. S webovým odemykačem stačí odesílat požadavky, aniž byste se museli starat o nějaké pasti nebo bloky.

Web unlocker umožňuje následující:

 • K obejití systémů detekce botů automaticky používá rezidenční IP adresu nebo proxy datového centra
 • Umožňuje vám vypadat jako běžný uživatel webových stránek
 • Řeší problémy s přihlášením
 • Přistupuje k lokalizovanému obsahu po celém světě
 • Zachrání vás před pastmi
 • Spravuje správu rotace IP v celém cyklu
 • Přizpůsobuje otisk prstu v reálném čase
 • Odemyká a řeší problémy související s captcha
 • Přistupuje na weby s geografickým omezením pro extrakci dat
 • Nastaví se tak, aby zůstal nezjištěn
 • Algoritmy strojového učení Web Unlocker usnadňují extrakci dat
 • Umožní vám používat funkci scraping API.
 • Pomocí rozšiřujícího se úložiště souborů cookie procházení, emulovaných zařízení a požadavků záhlaví HTTP můžete zůstat nezjistitelní
 • Můžete provádět neomezené požadavky na získání potřebných dat

Jak funguje Web Unlocker?

Pro extrakci požadovaných dat je nutné je specifikovat tak, aby web unlocker extrahoval data přesně a rychle.

Pokud například chcete seznam odšťavňovačů dostupných na nákupním webu, nikoli recenze zákazníků, můžete zadat požadavek na získání pouze seznamu odšťavňovačů.

Když webový odemykač odstraní web, nejprve jsou poskytnuty adresy URL. Načítá HTML kódy pro podobné weby. Pokročilý škrabák může dokonce extrahovat všechny prvky Javascript a CSS. Dále škrabka převede data v HTML kódu do jednoduchého a srozumitelného formátu.

Zdroj: Quora

Většinou je výstupní formát ve formě souboru CSV nebo tabulky Excel. Data lze ukládat i v jiných formátech, včetně souboru JSON.

  15 nejlepších nástrojů a zdrojů, jak se stát profesionálním spisovatelem

Web scraping se skládá ze dvou částí:

 • Prohledávač je algoritmus umělé inteligence, který prochází internet a hledá konkrétní informace požadované odkazy na webu.
 • Škrabka je specifický nástroj určený ke shromažďování dat z webu. Návrh se liší s ohledem na složitost a rozsah vašeho projektu.

Tímto způsobem dokáže přesně a rychle extrahovat data.

Význam Web Unlocker

Bez ohledu na to, zda jste v podnikání nováček nebo rozvíjející se podnikání, extrakce dat vám pomůže zvýšit růst vašeho podnikání 10x. Existuje mnoho důvodů, proč vývojáři, analytici a obchodníci milují používání webového odemykače před samostatně spravovanými proxy servery a zpracováním captcha, pokud jde o funkce a možnosti. Pojďme zjistit, jak web scraping s odblokováním webu prospívá podnikům.

Zjednodušení extrakce dat

S moderními technologiemi, jako jsou web unlockers, můžete zjednodušit proces extrakce dat. Umožňuje komukoli snadno extrahovat data ve velkém měřítku. Kromě toho máte přístup k robotům, kteří vám umožní shromažďovat data v jakémkoli měřítku.

Inovace rychlostí blesku

Procházení a škrábání umožňuje podnikům rychleji inovovat a vytvářet nové produkty. Mnoho společností roste díky shromažďování a využívání dat z více zdrojů. Pomocí web scrapingu můžete zlepšit svou hodnotovou nabídku. Kromě toho vám pomáhá testovat a realizovat nové nápady s extrahovanými daty z webových stránek.

Vedoucí generace

S pomocí webového odblokovávače můžete bez námahy přistupovat k obchodním datům konkurence. To vám také pomůže vytvořit automatizované prodejní stroje. Můžete vyhledávat a agregovat data v závislosti na kvalitě a úrovni přesnosti, kterou potřebujete. Jakmile budete mít požadovaná data, můžete generovat potenciální zákazníky a udržovat růst.

Marketingová automatizace

Data scraping je přímo spojen s marketingovou automatizací. Řekněme, že na Instagramu objevíte profil svého konkurenta s více než 18 tisíci sledujícími. Pokud je však váš produkt lepší a uživatelé se o něm dozvědí, mohou snadno přejít. K tomu potřebujete lepší marketing.

Chcete-li tak učinit, můžete seškrábat data obsahující seznam sledujících a sledovat je a DM. Můžete to udělat také na Twitteru, Facebooku atd. Kromě toho můžete totéž udělat pro webové stránky konkurence. To vám pomůže rychleji růst na trhu, vědět, co váš zákazník potřebuje, a dát mu přesně to, co chce.

Sledování značky

Základním krokem, který většina zákazníků dodržuje, je kontrola recenzí před nákupem. Firmy musí doporučovat produkty podle svých potřeb a přesvědčit je, že dělají správnou volbu. S odblokováním webu můžete porozumět svým zákazníkům a nabízet lepší nabídky.

Kromě toho můžete sledovat sociální sítě a kombinovat je s analýzou sentimentu, abyste mohli rychle reagovat a odměňovat uživatele.

Analýza trhu

Kvalita před kvantitou je to, na čem v dnešním konkurenčním světě nejvíce záleží. Místo velkých objemů dat potřebujete chytrá data.

Pokud například prodáváte náhradní díly pro stroje, musíte specifikovat účel nákupu dílů. Zde stačí shromáždit data z konkrétních webových stránek, které také takové náhradní díly distribuují.

Nyní je řada na vás, abyste zlepšili prodej pomocí dat, která jste extrahovali. To vám pomůže docela dobře analyzovat trh a zvýšit své prodeje.

Pracuje se strojovým učením a hlubokým učením

Potřebujete velký objem dat, abyste své stroje naučili sestavit model podle zadání. Data jsou vaším primárním vstupem, když chcete, aby vaši úlohu provedl váš stroj.

  Jak blokovat e-maily na Gmailu

Ať už chcete předpovídat akciový trh nebo strategii prodeje produktů své konkurence, extrahování dat z webových stránek pomocí ML a DL a uvedení důvodu je dobrým krokem k úspěchu.

SEO

SEO experti používají různé nástroje k nalezení správného klíčového slova pro obsah. S extrakcí dat pomocí nástroje pro odblokování webu je to jednodušší. SEO experti provádějí extrakci dat o SEO úsilí vašeho konkurenta, aby věděli, jak si vede jejich obsah. To vám také pomůže pochopit, jaké změny musíte provést, abyste zlepšili své SEO.

End-to-End testování

Pokud jste vývojář, extrakce dat z různých zdrojů pomáhá zlepšit vaše testovací úsilí a šetří čas v procesech, které nepřinášejí výsledky.

Web Unlockers

Zde jsou některé z nejlepších webových odblokovačů, které můžete použít a začít extrahovat požadovaná data.

#1. Jasná data

Bright Data nabízí nástroj pro odblokování webu, který vám umožní překonat bloky webových stránek v reálném čase. Automatizovaný webový odblokovač řeší uživatelské agenty prohlížeče, řešení captcha a soubory cookie. Důsledně také stahuje data z cílových webových stránek pomocí rotace IP adres.

Chcete-li použít tento webový odblokovač:

 • Stačí vybrat web, který chcete odemknout
 • Proveďte přímou žádost o proxy spolu s adresou URL webu a
 • Získejte data, která hledáte

S nástrojem Bright Data Web Unlocker už nebudete znovu zablokováni. Automaticky vyvíjí nové metody, aby byly webové stránky neustále otevřené pro extrakci dat. Spravuje také míru využití IP, takže nikdy nepožadujete žádné množství dat z jedné IP. Kromě toho emuluje zařízení, která chtějí servery vidět.

Získáte automatickou emulaci uživatele. To zahrnuje klikání na cílené odkazy na domovské stránce, pohyby lidské myši a další. Web Unlocker zajišťuje, že cílový web uvidí, že přicházíte z oblíbeného webu. Navíc identifikuje honeypoty a vyhne se pasti.

#2. Oxylab

Získejte bezblokové seškrabování dat ve velkém s Oxylab’s Web Unblocker a přistupujte k veřejným datům z obtížných webů tím, že zaplatíte pouze za úspěšnou extrakci dat. Získáte správu proxy serverů řízenou ML, otisky prstů dynamického prohlížeče, funkci automatického opakování a rozpoznávání odezvy založené na ML.

Oxylabs zajišťuje, že vaše IP adresa nebude již nikdy zablokována pomocí řešení proxy s umělou inteligencí. S vysokou úspěšností obchází systémy proti botům a šetří zdroje. Jeho dynamické otisky prstů vám umožňují prohlížet obsah jako skutečný uživatel.

Web Unblocker společnosti Oxylab za vás vybere ty správné soubory cookie, záhlaví, vykreslování JavaScriptu a další, abyste mohli mít spolehlivé výsledky a procházení jako u lidí a nikdy nečelili problémům souvisejícím s captcha. Bez ohledu na vaši polohu máte přístup k lokalizovanému obsahu z libovolného místa na zemi.

Najdete zde více než 102 milionů eticky generovaných proxy poolů. Umožňuje vám shromažďovat veřejná data bez jakýchkoli potíží. Navíc získáte ovládání relace, pohodlný řídicí panel, snadné škálování, vykreslování JavaScriptu a další.

Závěr

Web scraping je pro podniky přínosem ke shromažďování důležitých obchodních dat a jejich využití ke zlepšení jejich podnikání. Ruční škrábání webu je únavné a časově náročné, a proto moderní organizace používají nástroje pro škrábání webu k automatizaci úloh extrakce dat.

Nástroje pro škrábání webu však také přicházejí s určitými výzvami, protože technologie postupuje a webové stránky zjišťují, jak detekovat a blokovat méně výkonné škrabky na webu. K tomu může pomoci web unlocker, protože je to pokročilá forma webového škrabáku, který může obejít omezení, bloky a banes. Pomůže zvýšit efektivitu a efektivitu procesů škrábání webu.

Pokud tedy hledáte výkonný nástroj pro škrábání webu, zvažte použití nástroje na odblokování webu. Výše uvedené jsou některé z nejlepších dostupných odblokovačů webu na trhu, které si můžete vybrat na základě svých obchodních požadavků.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší škrabky pro sociální média, abyste získali cenná data.