Jak zablokovat všechny zmínky o volbách v USA v roce 2016 na vašem Twitteru [Chrome]


Prezidentské volby v USA v roce 2016 byly velmi vyhrocené. Někteří z kandidátů, kteří aktuálně kandidují, jsou často středem jednoho nebo druhého kontroverzního prohlášení. Řekli bychom více, ale 20. řada South Park to pravděpodobně řekne lépe. Zdá se, že vše, co souvisí s těmito volbami, se promění v hlasitou vášnivou hádku, která vás zákonitě ztratí, přátelé. Pokud vás už nebaví neustálý proud lidí a zpravodajských médií diskutujících o nadcházejících volbách v USA, pak Make Twitter Great Again je rozšíření pro Chrome, které byste si měli vyzkoušet. Skryje všechny volební tweety v USA z roku 2016 z vaší časové osy. Tweety se stále objevují, ale celý text je nahrazen zástupnou větou „Tento text je o volbách v USA 2016“.

  Odesílejte svůj kanál YouTube, Twitter a Reddit do Chromecastu [Android]

Nainstalujte si rozšíření pro Chrome a vedle panelu URL se přidá malé tlačítko. Klepnutím na něj zkontrolujte, zda je rozšíření povoleno.

Vše, co nyní musíte udělat, je obnovit svůj Twitter feed a všechny titulky nebo tweety, které se týkají voleb v USA v roce 2016, budou pryč.

Rozšíření neodstraní obrázky, ale všechny titulky, které vágně odkazují na někoho souvisejícího s volbami, jsou skryté. Make Twitter Great Again se nezaměřuje pouze na politické záležitosti nebo příběhy, které jsou konkrétně klasifikovány jako politické. Pokud je na vaší časové ose tweet o jednom z kandidátů, kteří kandidují, který vypadl ze závodu nebo by to mohli být kolegové z kandidátky atd., text tweetu bude skrytý. Nezáleží na tom, zda se tweet týká zdraví uvedených kandidátů, daňových přiznání nebo jejich vlasů.

  Jak přidat nálepky na fotografie na Twitteru pro iOS a Android

Samozřejmě, pokud si chcete tweet přečíst jakýmkoli způsobem, můžete na něj klepnout a odhalit skutečný text. Je to mnohem jednodušší než deaktivovat rozšíření, když si chcete přečíst nejnovější vývoj ohledně voleb. Zprávy, které nejsou politické, se budou na vaší časové ose nadále objevovat jako obvykle.

V současné době hledáme něco podobného pro Firefox.

Nainstalujte si Make Twitter Great Again z Internetového obchodu Chrome

x