Jak zakázat a deaktivovat iMessage na iPhone nebo iPad

Apple iMessage je jednou z nejpopulárnějších platforem pro zasílání zpráv a je to pro Apple skvělý způsob, jak uzamknout lidi do svého ekosystému. Přestože je iMessage skvělá, může se stát, že ji budete muset deaktivovat nebo úplně deaktivovat.

Některé z těchto případů mohou být způsobeny staromódním řešením problémů (nebo jste možná opravdu přešli na Android) Ať už jsou vaše důvody jakékoli, budete muset nejen vypnout iMessage na svém iPhonu nebo iPadu, ale potenciálně říct Apple, aby odstranil číslo z iMessage také na straně serveru.

Zní to děsivě, že? Nebojte se, jsme tu, abychom vám pomohli.

  Jak přizpůsobit navigační podokno v aplikaci Outlook

Jak deaktivovat iMessage na vašem iPhone nebo iPad

Zakázání iMessage na vašem iPhonu nebo iPadu je často prvním krokem, který musíte udělat, pokud máte problémy s odesíláním nebo přijímáním zpráv. Jednoduché vypnutí a opětovné zapnutí může často probudit iMessage, a i když si to možná nechceme přiznat, letitý návrh něco vypnout a znovu zapnout funguje častěji než ne.

Chcete-li iMessage zakázat, přejděte do aplikace Nastavení a klepněte na „Zprávy“.

Dokončete proces vypnutí iMessage přepnutím přepínače. Pokud jej potřebujete znovu zapnout, můžete to udělat také zde.

Jak deaktivovat iMessage

Pokud přecházíte od iPhonu a chcete s iMessage úplně skončit, deaktivace vašeho telefonního čísla a jeho centrální odstranění ze služby iMessage je způsob, jak jít. Chcete-li toho dosáhnout, navštivte selfsolve.apple.com/deregister-imessage a po výběru země zadejte své telefonní číslo. Proces zahájíte stisknutím „Odeslat kód“.

  Rychlá odpověď na zprávy Skype z vyskakovacího okna [Jailbreak]

Apple vám pošle potvrzovací kód prostřednictvím SMS, a jakmile dorazí, vložte jej do pole „Potvrzení kódu“ a poté stiskněte „Odeslat“.

Po dokončení všech těchto kroků již vaše telefonní číslo nebude přidruženo k iMessage. SMS nebudou ovlivněny a budou nadále fungovat jako obvykle.