Jak zakořenit mezinárodní Samsung Galaxy S5 (SM-G900F)

Nejnovější vlajková loď společnosti Samsung ve své řadě Galaxy S, S5, je jedním z nejžhavějších smartphonů oznámených v tomto roce. Pokud jste připraveni koupit si telefon, jakmile se během několika týdnů dostane na pulty mnoha trhů, ale nejste si jisti, zda provést skok nebo ne kvůli obavám, že budete mít k zařízení root přístup, nemusíte si dělat starosti! XDA Senior Recognized Developer Chainfire to udělal znovu a zakořenil mezinárodní variantu Galaxy S5 ještě před jejím vydáním, stejně jako to udělal několikrát v minulosti s předchozími vlajkovými telefony. V následujícím textu vás provedeme procesem rootování S5 (SM-G900F) pomocí jeho osvědčené metody CF-Auto-Root.

  Jak uskutečňovat hlasové hovory a videohovory na Skype

Každý, kdo již CF-Auto-Root používal, by neměl mít problém s rootováním telefonu touto metodou, protože všechny kroky jsou naprosto stejné. Pro ty, co to neznáte, rootování pomocí CF-Auto-Root zahrnuje flashování souboru do vašeho telefonu přes Odin, který zase nabootuje telefon s vlastní obnovou pro flash SuperSU a poté automaticky obnoví obnovu akcií do vašeho telefonu, čímž zajistí, že zůstane co nejblíž. skladovat ve všech ostatních ohledech, jak je to jen možné, i po zakořenění.

Upozornění: Postupujte podle tohoto návodu zcela na vlastní riziko. wdzwdz nenese odpovědnost, pokud se váš telefon během procesu zablokuje.

Upozornění: Soubory uvedené v této příručce jsou určeny POUZE pro rootování mezinárodní varianty Galaxy S5, tj. SM-G900F. NEPOKOUŠEJTE se tímto souborem rootovat žádnou jinou variantu zařízení (ani žádné jiné zařízení). (Číslo modelu telefonu můžete zkontrolovat v Nastavení > O zařízení > Číslo modelu.)

  Identifikujte spoustu různých typů souborů, aniž byste je otevírali pomocí TrID

Důležité: Rootování touto metodou ZVÝŠÍ počítadlo flash a spustí příznak záruky KNOX společnosti Samsung, takže vaše záruka bude neplatná.

Požadavky

Postup

Extrahujte obsah staženého archivu CF-Auto-Root do složky v počítači.
Spusťte ODIN z extrahovaných souborů.
Klikněte na tlačítko PDA v Odinu a vyberte soubor s názvem CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar. Ujistěte se, že vše ostatní necháte přesně tak, jak je
Přepněte telefon do režimu stahování tak, že jej vypnete a poté stisknete současně tlačítka pro snížení hlasitosti, Home a Power. Pokud budete vyzváni ke stisknutí tlačítka pro vstup do režimu stahování při spouštění, udělejte to.
Připojte telefon k počítači přes USB. Jedna z krabic v horní části by se měla rozsvítit.
Klikněte na tlačítko Start v Odinu a jen se usaďte a relaxujte, zatímco váš telefon bude rootován. Jen se ujistěte, že během procesu NEODPOJÍTE telefon od počítače.

  Váš další SSD může být pomalejší (díky QLC Flash)

To by mělo stačit – po restartu bude vaše zařízení zakořeněné, zatímco vše ostatní (včetně vašeho obnovení) by mělo být na skladě.

[via XDA-Developers]