Jak zažádat o Apple Card

Apple oznámil svou vlastní kreditní kartu na začátku roku 2019. Nyní je Apple Card dostupná pro rostoucí počet lidí. Zde je návod, jak zažádat o získání titanové kreditní karty společnosti Apple.

Společnost ze Silicon Valley začala zavádět možnost přihlásit se k Apple Card na začátku srpna 2019. Vzhledem k tomu, že počáteční zavedení je pouze v USA, možná nebudete mít nárok na žádost, dokud se Apple nerozšíří do vašeho regionu.

Vzhledem k tomu, že Apple Card je primárně umístěn na iPhonu, Apple vyžaduje, aby telefon používal iOS 12.4 nebo novější. Tato verze operačního systému a vše, co přijde po ní, zahrnuje podporu pro Apple Card.

Požádejte o Apple Card

Až budete připraveni požádat o Apple Card, otevřete aplikaci „Wallet“. Pokud aplikaci na svém iPhonu nemůžete najít, přejeďte po domovské obrazovce dolů a vyhledejte ji pomocí reflektoru.

Dále klepněte na ikonu „+“ v pravém horním rohu displeje.

Další obrazovka vysvětluje, že přidání karet do Apple Pay vám umožní nakupovat pomocí telefonu a na webu. Vyberte „Pokračovat“ pro posun vpřed.

Pokud máte nárok požádat o Apple Card, zobrazí se vám možnost pro kreditní kartu. Proces spustíte výběrem „Apple Card“.

Aplikace Wallet nyní vysvětluje, jaké funkce Apple Card nabízí, a informace o úrokové sazbě karty od 12,99 procenta do 23,99 procenta. Doporučujeme, abyste si přečetli sazby a podmínky Apple Card a poté klepli na „Pokračovat“.

Nyní musíte ověřit některé informace o identitě. Nejprve se ujistěte, že máte správné jméno, datum narození a telefonní číslo. Pokračujte výběrem „Další“.

Za druhé, potvrďte svou adresu bydliště. Tyto informace jsou potřebné pro fakturační důvody a pro vaši kreditní zprávu. Klepněte na „Další“.

Poté zadejte poslední čtyři číslice svého čísla sociálního zabezpečení a poté vyberte „Další“.

Nakonec zadejte svůj roční příjem a poté vyberte „Další“. Tyto informace pomohou bance určit výši úvěru, který vám poskytne.

Než Goldman Sachs spustí váš kredit, Apple vám poskytne podmínky pro kartu, její zásady ochrany osobních údajů, softwarové smlouvy a další. Doporučujeme, abyste si je přečetli a poté vybrali „Souhlasím“, pokud souhlasíte s právními dokumenty.

Nyní budete muset ověřit svou totožnost pomocí řidičského průkazu nebo státem vydaného průkazu totožnosti s fotografií. Klepněte na „Pokračovat“ a poté podle pokynů na obrazovce vyfoťte přední a zadní stranu vašeho ID.

Goldman Sachs ověří všechny vaše informace a bude provedena kontrola kreditu. Po dokončení aplikace Peněženka uvede, zda jste byli schváleni nebo ne. Pokud ano, zobrazí se vám kreditní limit a RPSN na základě vaší kreditní zprávy.

Doporučujeme vám přečíst si podmínky Goldman Sachs. Poté klepněte na „Přijmout Apple Card“ a odsouhlaste sazby a podmínky. Pokud chcete úvěrovou linku odmítnout, vyberte „Ne, děkuji“.

Aplikace Wallet se nyní zeptá, zda chcete Apple Card nastavit jako výchozí způsob platby pro Apple Pay. Můžete buď vybrat „Použít jako výchozí kartu“, chcete-li ji používat všude, nebo „Nastavit jako výchozí později v peněžence“, chcete-li pokračovat v používání ostatních karet.

Po přidání karty do Peněženky klepněte na „Pokračovat“.

Objednejte si titanovou Apple Card

Poté, co vám bude schválena karta Apple a bude přidána do vaší peněženky, budete dotázáni, zda chcete fyzickou kartu. Použití titanové kreditní karty vám vrátí pouze jedno procento z nákupů, ale je dobré ji mít pro případ, že by firma neakceptovala mobilní způsoby platby.

Stiskněte „Pokračovat“ pro posun vpřed nebo „Ne, děkuji“, chcete-li zůstat u možnosti pouze digitální.

Pokud je vaše dodací adresa správná, vyberte „Potvrdit“. Titanová karta by vám pak měla být zaslána poštou zhruba do týdne.

A to je vše! Nyní můžete vidět Apple Card v aplikaci Wallet. Pokud ji vyberete, zobrazí se vám celkový zůstatek, množství dostupného kreditu, zprávy o vaší týdenní aktivitě a budoucí platby.