Jak získat aplikaci iOS 7 Photo Booth na iPhone nebo iPod touch

Nemusí to být nejoblíbenější aplikace pro iPad, ale Photo Booth má stále značné množství fanoušků. Mnoho editorů fotografií a aplikací pro výměnu fotoaparátu se pokusilo napodobit Photo Booth na jiných platformách, ale použití skutečného obchodu má vždy určité kouzlo. Vzhledem k tomu, že Apple nenabízí Photo Booth pro iPhone, vývojáři přicházeli s porty a alternativami pro menší obrazovky. Na iOS 7 přináší Photo Booth (iOS 7) tuto klasickou aplikaci pro iPad do zařízení iPhone a iPod touch s nejnovější verzí firmwaru iOS. Port nabízený vylepšením je trochu příliš jednoduchý, ale slouží účelu, pro který byl navržen. Získáte všechny oblíbené efekty fotoaparátu a také sadu komplexních možností sdílení.

Photo Booth (iOS 7) se zobrazuje jako samostatná ikona na iPhone Springboard. V aplikaci Nastavení akcií ani v samotném Photo Booth nejsou žádné možnosti konfigurace. Uživatelé jsou připraveni začít fotografovat, jakmile poprvé spustí novou aplikaci. V nabídce je celkem osm kamerových efektů v reálném čase. Ve výchozím nastavení je přední fotoaparát aktivní ve Photo Booth, ale můžete přepnout na jiný objektiv klepnutím na kteroukoli dlaždici efektu a poté klepnutím na ikonu fotoaparátu ve spodní liště.

Dostupné efekty ve Photo Booth jsou následující.

Sevření
Kaleidoskop
Termokamera
Točit
Zrcadlo
Protáhnout se
Světelný tunel
Rentgen

Jedna z dlaždic také ukazuje normální pohled na scénu před vámi. Všechna okna náhledu se aktualizují v reálném čase a libovolný efekt lze vybrat klepnutím na odpovídající dlaždici.

Obrazovka snímání, kterou nabízí Photo Booth (iOS 7), se docela podobá aplikaci Fotoaparát. Spodní polovina obrazovky zobrazuje sbírku fotografií, které byly dříve pořízeny pomocí aplikace. Na této obrazovce není mnoho dalších možností, jedinými tlačítky jsou fotografování, zpět a přepínání objektivu. V galerii Photo Booth jsou další tlačítka pro sdílení obrázků a jejich mazání. Vyladění využívá standardní nabídku sdílení iOS 7 s možnostmi včetně SMS, e-mailu, Twitteru a Facebooku.

Photo Booth (iOS 7) je bezplatné vylepšení a funguje docela dobře na všech zařízeních iDevices. Někteří uživatelé si však stěžovali na několik problémů se zhroucením během instalace tweaku. Vyzkoušejte to tím, že zamíříte do úložiště BigBoss v obchodě Cydia.