etechblog

Jak získat Dynamic Island na jakémkoli iPhone (bez útěku z vězení)

Dynamic Island je hlavní funkcí řady iPhone 14 Pro. Nový pohled společnosti Apple na zářez pro iPhone mění notoricky známý zářez v užitečnou funkci. Je smutné, že je exkluzivní pro iPhone 14 Pro a 14 Pro Max, ale říká se, že se dostane na všechny modely s řadou iPhone 15. I když jsme viděli několik vylepšení útěku z vězení, které přináší funkci Dynamic Island do iPhonů se zářezem, není možné, aby každý útočil na svá zařízení. Vývojář iOS Matteo Zappia však přišel s novou aplikací, která pro získání funkcí Dynamic Island nevyžaduje útěk z vězení vašich iPhonů. Tato aplikace s přezdívkou „DynamicCow“ může přinést pilulku Dynamic Island do jakéhokoli iPhonu, který již má zářez. A v této příručce se podíváme na to, jak nainstalovat aplikaci DynamicCow.

Získejte funkce Dynamic Island na jakémkoli iPhonu (2023)

Chcete-li nainstalovat aplikaci DynamicCow a přenést funkci Dynamic Island do vašeho iPhone s vrubem, budete muset nainstalovat AltStore na váš iPhone bez jailbreaku. Nejprve vysvětlíme, jak tato aplikace funguje, a poté přejdeme k procesu instalace krok za krokem.

DynamicCow: Jak aplikace funguje?

Aplikace DynamicCow využívá chybu „MacDirtyCow“ (CVE-2022-46689) na zařízeních se systémem iOS 15 – iOS 16.1.2 a macOS 13.0.1, což umožňuje komukoli upravovat všechny soubory, které může číst aplikace v sandboxu. Naštěstí jsou tyto změny dočasné, protože zapisujete do mezipaměti dat v paměti RAM.

  Jak odstranit všechny retweety na Twitteru

Jakkoli to zní vzrušující, proces není tak jednoduchý jako stažení aplikace z App Store. Budete muset připojit svůj iPhone k počítači Mac nebo Windows PC, abyste si stáhli AltStore pro boční načítání aplikace DynamicCow. Pokud však chcete zažít ty skvělé funkce a animace Dynamic Island na telefonech řady iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13 nebo iPhone 14, stojí to za ty potíže. Kromě toho je možné získat Dynamic Island pouze na iPhonech se systémem iOS 16.0 – iOS 16.1.2, protože společnost Apple opravila chybu MacDirtyCow na iOS 16.2.

V současné době je aplikace v experimentální fázi a vývojář ano slíbil aby se v budoucnu dále zlepšoval. Takže doporučujeme vyzkoušet to na vlastní nebezpečí. Pokud jste uživatelem iPhone 11, buďte připraveni vidět velký červený pruh kolem zářezu, který blokuje čas, ikony a procento baterie. Vývojář aplikace DynamicCow zatím nenašel řešení tohoto problému.

Předpoklady pro instalaci DynamicCow

Když jsou základy z cesty, zde jsou předpoklady pro instalaci aplikace DynamicCow a získání Dynamic Island na vašem iPhone:

  • Nejprve potřebujete iPhone se systémem iOS 16.0 – iOS 16.1.2. Pokud chcete v telefonu používat funkce Dynamic Island, nestahujte nejnovější aktualizaci iOS 16.2.
  • K instalaci AltStore na váš iPhone budete potřebovat Mac nebo Windows PC. Ano, můžete si nainstalovat iTunes na Windows a nahrát AltStore na váš iPhone.
  • Nakonec potřebujete bleskový kabel pro připojení vašeho iPhone k počítači Mac nebo Windows.

Jak nainstalovat AltStore na váš iPhone

Nejprve se podíváme na to, jak si můžete stáhnout a nainstalovat aplikaci AltStore na váš iPhone, která je nezbytná pro fungování aplikace Dynamic Island. Postup je následující:

  Mohu sledovat Netflix Japan v Americe?

Poznámka: Proces jsme předvedli na Macu, ale můžete jej navštívit tento odkaz a podívejte se na pokyny pro Windows.

1. Stáhněte si AltServer do svého Macu návštěvou tento odkaz právě tady.

2. Po stažení spusťte AltServer a poté spusťte aplikaci Mail na Macu.

3. V aplikaci Mail přejděte na „Mail -> Preferences“ z lišty nabídky nahoře. Poté vyberte možnost „Spravovat pluginy“ na kartě „Obecné“ a povolte možnost „AltPlugin.Mailbundle“. Klikněte na možnost „Použít a restartovat poštu“.

4. Dále připojte svůj iPhone k MacBooku nebo zařízení Mac.

5. Současně odemkněte svůj iPhone a klikněte na „Důvěřovat“, když se na vašem iPhone objeví vyskakovací okno „Důvěřovat tomuto počítači“.

6. Nyní otevřete „Finder“ na Macu, vyberte svůj iPhone z levého postranního panelu a poté v pravém podokně povolte možnost „Zobrazit tento iPhone, když je na Wi-Fi“.

7. Dále přejděte na lištu nabídky vašeho Macu v horní části obrazovky a klikněte na ikonu AltServer. Poté klikněte na „Install AltStore“ (používá se k instalaci aplikace Dynamic Island) a vyberte připojený iPhone.

8. Zadejte své Apple ID a heslo a během několika sekund obdržíte upozornění „AltStore byl úspěšně nainstalován do vašeho zařízení“.

9. Poté se vraťte do svého iPhone a přejděte na „Nastavení -> Obecné -> Správa VPN a zařízení“ a poté klepněte na „Důvěřovat [Your email ID]“.

10. Dále přejděte na „Nastavení -> Soukromí a zabezpečení“ a přejděte dolů a vyhledejte Režim vývojáře. Zde povolte na svém iPhone režim vývojáře.

Sideload DynamicCow App na vašem iPhone

Nyní jste úspěšně nainstalovali AltStore na váš iPhone. To znamená, že je nyní čas načíst aplikaci DynamicCow a získat funkci Dynamic Island na vašem iPhone. Postupujte takto:

  Jak používat funkci citace v Dokumentech, Tabulkách a Prezentacích Google

1. Otevřete na svém iPhonu AltStore a přihlaste se pomocí svého Apple ID.

2. Dále navštivte Stránka GitHub pro DynamicCow na vašem iPhone. Poté přejděte dolů do sekce „Releases“ a stáhněte si nejnovější soubor „.ipa“ pro DynamicCow.

3. Poté otevřete AltStore a přejděte na kartu „Moje aplikace“. Zde klepněte na ikonu „+“ a vyberte DynamicCow.ipa pro instalaci aplikace.

4. Po instalaci otevřete aplikaci DynamicCow a vyberte si mezi rozložením iPhone 14 Pro a iPhone 14 Max v závislosti na modelu vašeho iPhone a velikosti obrazovky. Poté klepněte na tlačítko Povolit. Pokud vlastníte jiný iPhone než Pro, doporučujeme vám zvolit iPhone 14 Pro Dynamic Island.

5. A voila! Váš iPhone s vrubem má nyní uživatelské rozhraní Dynamic Island a funkce jako nový iPhone 14 Pro a 14 Pro Max.

Dynamic Island na iPhone 12 Pro

Poznámka: Nezapomeňte vypnout Dynamic Island před odinstalováním aplikace DynamicCow nebo AltStore z vašeho iPhone. V opačném případě budete muset aplikaci znovu nainstalovat nebo úplně aktualizovat svůj iPhone, abyste se jí zbavili.

Dynamic Island: Proměňte jakýkoli iPhone na iPhone 14 Pro

Nyní, když jste se naučili, jak získat funkci Dynamic Island na jakémkoli iPhone, je čas tuto funkci vyzkoušet. Seznam aplikací podporovaných Dynamic Island si můžete prohlédnout v našem článku. Případně si s novou funkcí začnete pohrávat tím, že si nainstalujete nějaké skvělé aplikace pro použití s ​​Dynamic Island. Souhlasím s tím, že uživatelské rozhraní Dynamic Island, které získáte pomocí aplikace DynamicCow, není tak esteticky příjemné jako na řadě iPhone 14 Pro a nativní zářez brání ikonám času a mobilního signálu, ale stojí za to si novou funkci vyzkoušet, aniž byste utráceli. 1 000 $.

x