Jak získat největší objednávku DoorDash

DoorDash je jedna z největších online objednávek potravin na vyžádání ze San Francisca, Kalifornie, Spojené státy americké. Propojí vás se všemi restauracemi ve vašem okolí, takže si můžete objednat jídlo z vašich oblíbených restaurací online. Pokud jste Dasher z DoorDash a chcete vědět, jak získat největší objednávku DoorDash, pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se to naučili. Dozvíte se také, jak získat více objednávek DoorDash s vysokou Dasher Pay. Začněme!

Jak získat největší objednávku DoorDash

Pokud chcete získat největší zakázku DoorDash, musíte se stát top Dasher. A abyste se stali špičkovým Dasherem, musíte jako Dasher splnit určitá kritéria na platformě DoorDash. Proberme to podrobněji.

Proč nedostávám objednávky na DoorDash?

Nejčastější důvody, proč nedostáváte objednávky na DoorDash, jsou následující:

  • Špatné připojení k síti může způsobit, že nebudete přijímat žádné objednávky.
  • Když budete odhlášeni ze svého účtu Dasher, nebudete dostávat žádné aktualizace ani oznámení o nejnovějších bodech Dash ve vaší blízkosti.
  • Pokud je váš Dash pozastavený, nebudete dostávat žádné objednávky.
  • Může se také stát, že si lidé z vaší lokality nic neobjednávají. Můžete se zkusit přestěhovat do horkého místa, kde si lidé neustále objednávají jídlo.
  Jak vytvořit svislé odtrhávací stránky v aplikaci Microsoft Word

Jak získat více objednávek DoorDash? Jak získat více objednávek na DoorDash?

Chcete-li získat více objednávek nebo více objednávek na DoorDash, musíte být na nejžhavějších místech, kde lidé nepřetržitě objednávají jídlo. Tímto způsobem budete mít také vysokou šanci získat tipy a vysoké hodnocení zákazníků. Bude to tedy skvělá šance stát se špičkovým Dasherem.

Jak získat největší objednávky na DoorDash? Jak získám vyšší platební objednávku DoorDash?

Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný limit pro objednávky DoorDash, žádné největší pořadí nelze definovat konkrétním způsobem. Ale pokud se stanete nejlepším Dasherem, většina objednávek, které dostanete, bude od zákazníků, kteří si objednávají položky za více než 35 $ a může jít až o libovolnou částku. Všechny hlavní požadavky na to, abyste se stali Top Dasher, abyste získali největší a lépe platící objednávky, jsou popsány níže:

1. Za prvé, budete muset vždy najít nejrušnější oblast a přijmout co nejvíce zakázek.

2. V předchozím měsíci byste také měli doručit více než 100 zásilek.

3. Budete muset nasbírat více než 4,7 hodnocení zákazníků na DoorDash.

4. 95% míra dokončení všech vašich dodávek je velmi potřebná.

5. Během svého života při práci s DoorDash byste měli provést alespoň 200 dodávek.

Více o programu Top Dasher se můžete dozvědět na Nápověda DoorDash Top Dasher stránka.

Jak se přidělují objednávky DoorDash?

DoorDash používá automatizovaný systém k přidělování objednávek tak, aby mohly být dokončeny co nejdříve. Tyto příkazy jsou přidělovány na základě umístění příkazu a podle toho, který Dasher má v dané oblasti nejvyšší hodnost, získá příkazy jako první. Chcete-li zvýšit své hodnocení DoorDash, musíte doručit spoustu objednávek velmi efektivně a včas, aby zákazník mohl poskytnout pozitivní recenze a zvýšit tak své hodnocení.

  36 Hidden Google Search Games a Easter Eggs

Získáváte více objednávek, pokud si naplánujete službu DoorDash?

Ano. Pokud si DoorDash naplánujete s předstihem, určitě budete první, kdo dostane objednávky než ostatní Dasheři. A proto můžete vydělávat více a mít šanci stát se špičkovým Dasherem. DoorDash také poskytuje Plánování předběžného přístupu funkcí Dasherům, aby získali přístup k jejich příslušnému plánu na nadcházející týden předem. Ale znovu, pro přístup k tomuto programu budete muset splnit požadavky uvedené ve výše uvedených ukazatelích.

Musím být na hotspotu, abych dostal objednávky DoorDash?

Ne, pro přijímání objednávek DoorDash není nutné být v hotspotu. Objednávky můžete získat i na normálních místech. Ale pokud jste ochotni stát se špičkovým Dasherem a vydělávat více peněz, je nezbytné, abyste byli v hotspotu, abyste získali více objednávek k dodání.

Kdy DoorDash platí? Platí DoorDash denně?

Ne, Dasheři nejsou placeni denně, ale týdně za práci odvedenou od pondělí do nedělní půlnoci. Po vygenerování platby je po 2-3 dnech od zpracování odeslána na registrovaný bankovní účet. S největší pravděpodobností Dasheři dostanou výplatu do konce středy.

Platí DoorDash plyn?

Ne, DoorDash neplatí za plyn používaný Dashery k doručení. Pokud jste DoorDash Dasher, musíte utratit peníze z kapsy za benzín.

Kolik DoorDash platí za doručení? Jak funguje Dasher Pay?

Průměrná platba za dodávku se pohybuje od 2 do 10 $ za dodávku. Tato platba závisí na vzdálenosti, kterou musí Dasher ujet, aby doručil objednávku. Pokud je tato oblast dodání daleko a má velmi omezené Dasher, je Dasher Pay vysoká, protože také závisí na tom, zda Dasher je top Dasher nebo ne. Plat Dasher se vypočítá sečtením základního platu + spropitného + propagace.

Trestá DoorDash řidiče za chybějící položky?

Ne, DoorDash netrestá své Dashery za chybějící předměty. Položky jsou zapečetěny a zabaleny v restauraci a Dashers ani nevidí, co je uvnitř objednávky DoorDash. Není tedy žádná šance, že by tyto položky zmizely. Pokud však společnost DoorDash obdrží od zákazníka hlášení, že předmět neobdržel nebo že je položka otevřena, může Dasher čelit přísným opatřením, což může také vést k vyhození z práce jako Dasher.

  Jak uložit webovou stránku jako PDF v Mozilla Firefox

Mohou restaurace hodnotit podvodníky?

Ano, restaurace mohou hodnotit Dashery na základě jejich celkové zkušenosti s nimi na obchodním portálu.

Mohou řidiči DoorDash přijímat hotovostní tipy?

Ano, mohou přijímat spropitné v hotovosti, když doručují vaše položky. Ale i když dáte spropitné v hotovosti, nikoli prostřednictvím aplikace, aplikace ukáže, že jste žádné spropitné nedali. Poskytování spropitného však není povinné.

Jak poznám, že DoorDash najímá v mé oblasti?

DoorDash nenajímá v offline režimu. Pokud se chcete nechat najmout společností DoorDash jako Dasher a získat největší objednávku DoorDash, budete se muset přímo přihlásit k účtu Dasher z DoorDash Dasher Registrační stránka. Odtud musíte vybrat svou oblast pomocí PSČ a po dokončení procesu registrace začnete přijímat objednávky.

***

Nyní jste tedy pochopili, jak získat největší objednávku DoorDash. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy k tomuto článku nebo návrhy na jakékoli jiné téma, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Zanechte je v sekci komentářů níže, abychom věděli.

x