Jak získat obraz v obraze pro hovory Google Meet

Google Meets je další služba pro schůzky/videochat od Googlu. Není to zrovna konkurence Zoomu nebo Microsoft Teams. Funkce nejsou ani blízko, ale Meet je pro rychlý videohovor.

Meet je založen výhradně na webovém prohlížeči, což v podstatě umožňuje, aby jej kdokoli používal během několika sekund, pokud je k dispozici prohlížeč. To také omezuje, jaké funkce podporuje, ale je to jediný způsob, jak jej udržet lehký a snadno použitelný.

Obrázek v obrázku Google Meet

Google Meet ve výchozím nastavení nemá obraz v obraze. Dokáže dobře rozostřit pozadí, ale neexistuje způsob, jak přesunout video do rohu obrazovky. K tomu potřebujete rozšíření s názvem MeetInOne.

MeetInOne je k dispozici pro Chrome a Safari. Má také samostatnou aplikaci pro macOS s aplikací pro Windows 10 v práci.

Nainstalujte si MeetInOne ve vašem prohlížeči.
Připojte se ke schůzce Google Meet.
Obraz v obraze je ve výchozím nastavení povolen.
Klikněte na ikonu vlevo nahoře.
Video přejde do režimu obraz v obraze.

Další funkce Google Meet

MeetInOne může do Google Meet přidat úžasný seznam funkcí. Chcete-li je aktivovat, klikněte na ikonu aplikace a zobrazí se dlouhý seznam přepínačů, které funkci aktivují.

Funkce, které může přidat, jsou;

Tmavý režim.
Automatické ztlumení při připojení.
Automatické vypnutí videa při připojení.
Přeskočte obrazovku čekání.
Získejte průhledný pruh ve spodní části (kde se zobrazují ovládací prvky).
Push-to-talk s mezerníkem umožňuje ztlumit/zapnout mikrofon.
Automatické odmítnutí a automatické přijetí účastníků.
Automaticky otevřít chat.
Automaticky povolit titulky.
Časovač schůzek a další.

MeetInOne má aplikaci pro stolní počítače a rozšíření Chrome nebo Safari má možnost aplikaci otevřít. Můžete se přihlásit k testování aplikace pro Windows. Aplikace pro stolní počítače není k používání Meets ani k použití rozšíření potřeba.

Závěr

Meet existuje jako online nástroj nezávislý na ostatních službách Google. Bude fungovat v jakémkoli moderním prohlížeči a bude fungovat bez účtu Google nebo Gmail. Během tohoto roku, kdy většina chatovacích aplikací buď přidala funkce, aby mohla konkurovat rostoucí poptávce, Meet přidala pouze integraci Gmailu. Nesoutěží s Microsoft Teams a čekání na přidání sofistikovanějších funkcí je zbytečné. Meets je to, co to je. Pokud chcete používat službu Google, můžete místo toho použít Hangouts. Mimo produkty Google existuje spousta alternativ.