etechblog

Jak získat obraz v obraze pro hovory Google Meet

Google Meets je další služba pro schůzky/videochat od Googlu. Není to zrovna konkurence Zoomu nebo Microsoft Teams. Funkce nejsou ani blízko, ale Meet je pro rychlý videohovor.

Meet je založen výhradně na webovém prohlížeči, což v podstatě umožňuje, aby jej kdokoli používal během několika sekund, pokud je k dispozici prohlížeč. To také omezuje, jaké funkce podporuje, ale je to jediný způsob, jak jej udržet lehký a snadno použitelný.

Obrázek v obrázku Google Meet

Google Meet ve výchozím nastavení nemá obraz v obraze. Dokáže dobře rozostřit pozadí, ale neexistuje způsob, jak přesunout video do rohu obrazovky. K tomu potřebujete rozšíření s názvem MeetInOne.

  Jak hrát 7 days to die na Linuxu

MeetInOne je k dispozici pro Chrome a Safari. Má také samostatnou aplikaci pro macOS s aplikací pro Windows 10 v práci.

Nainstalujte si MeetInOne ve vašem prohlížeči.
Připojte se ke schůzce Google Meet.
Obraz v obraze je ve výchozím nastavení povolen.
Klikněte na ikonu vlevo nahoře.
Video přejde do režimu obraz v obraze.

Další funkce Google Meet

MeetInOne může do Google Meet přidat úžasný seznam funkcí. Chcete-li je aktivovat, klikněte na ikonu aplikace a zobrazí se dlouhý seznam přepínačů, které funkci aktivují.

Funkce, které může přidat, jsou;

Tmavý režim.
Automatické ztlumení při připojení.
Automatické vypnutí videa při připojení.
Přeskočte obrazovku čekání.
Získejte průhledný pruh ve spodní části (kde se zobrazují ovládací prvky).
Push-to-talk s mezerníkem umožňuje ztlumit/zapnout mikrofon.
Automatické odmítnutí a automatické přijetí účastníků.
Automaticky otevřít chat.
Automaticky povolit titulky.
Časovač schůzek a další.

  Jak nainstalovat Gnome 40 na Debian 11

MeetInOne má aplikaci pro stolní počítače a rozšíření Chrome nebo Safari má možnost aplikaci otevřít. Můžete se přihlásit k testování aplikace pro Windows. Aplikace pro stolní počítače není k používání Meets ani k použití rozšíření potřeba.

Závěr

Meet existuje jako online nástroj nezávislý na ostatních službách Google. Bude fungovat v jakémkoli moderním prohlížeči a bude fungovat bez účtu Google nebo Gmail. Během tohoto roku, kdy většina chatovacích aplikací buď přidala funkce, aby mohla konkurovat rostoucí poptávce, Meet přidala pouze integraci Gmailu. Nesoutěží s Microsoft Teams a čekání na přidání sofistikovanějších funkcí je zbytečné. Meets je to, co to je. Pokud chcete používat službu Google, můžete místo toho použít Hangouts. Mimo produkty Google existuje spousta alternativ.

  Jak seskupit listy v Excelu

x