etechblog

Jak získat přístup ke GPT-4 právě teď!

Pouhé hodiny po Googlu oznámila svůj model PaLM AI aby vyzvali GPT-3, OpenAI jim zkazila zábavu a ovládla internet oznámením GPT-4. A dává smysl, aby to lidé vzali na vědomí, protože přináší některé významné upgrady oproti GPT-3. Tento velký jazykový model nové generace (LLM) se již neomezuje na text, ale nyní má také vizi, což vám umožní vkládat obrázky a brzy se dotazovat na model AI. To znamená, že pokud chcete zažít GPT-4 na webu ChatGPT právě teď, budete muset utratit peníze, protože nový model není k použití zdarma. Pojďme se tedy naučit, jak můžete dnes snadno získat přístup ke GPT-4.

Jak používat GPT-4 právě teď (2023)

V tomto článku jsme vysvětlili dva jednoduché způsoby, jak získat přístup ke GPT-4 právě teď. Nemusíte čekat na žádné integrace nebo vydání API, abyste si mohli vyzkoušet nový model AI. Předtím si rychle povíme, co je nového v modelu GPT-4 OpenAI.

  Jak snížit SEO úkoly na polovinu pomocí Semrush Automation

Co je nový model AI GPT-4 OpenAI?

Všichni víme, že ChatGPT umí spoustu skvělých věcí a existuje nepřeberné množství výzev ChatGPT k získání perfektní odpovědi na otázky, ale OpenAI výrazně zlepšuje své schopnosti s GPT-4. Ve srovnání s GPT-3, který pohání vašeho oblíbeného chatbota ChatGPT AI, je nejnovější model GPT-4 multimodální. Jak bylo uvedeno výše, znamená to, že LLM nyní bude moci přijímat textové i obrazové vstupy od uživatelů. Nový model GPT-4 od OpenAI již brzy umožní obrazové vstupy, které bude schopen analyzovat a odpovídat na vaše dotazy. Právě teď jsou k vyzkoušení prostřednictvím ChatGPT k dispozici pouze textové možnosti nového LLM.

Jak získat přístup k modelu AI GPT-4 (oficiální metoda)

OpenAI to hrálo chytře a zpřístupnilo GPT-4 pouze předplatitelům ChatGPT Plus. To znamená, že za přístup k nejnovějšímu modelu z OpenAI budete muset zaplatit 20 $ měsíčně. Zde je návod, jak k němu získat přístup:

1. Nejprve přejděte na web ChatGPT pomocí odkaz zde a přihlaste se ke svému stávajícímu účtu. Vytvořte si nový účet, pokud jej ještě nemáte.

2. Po přihlášení uvidíte v levém dolním rohu možnost „Upgrade to Plus“. Klikněte na to.

3. Dále ve vyskakovacím okně, které se otevře, klikněte na zelené tlačítko „Plán upgradu“ pod ChatGPT Plus. Jak zde bylo zmíněno, ChatGPT vám dává přednostní přístup k novým funkcím, a to právem, s GPT-4.

  Jak vypočítat marži [+ Margin Calculators]

4. Na další stránce musíte v pravém podokně zadat své platební údaje a fakturační adresu. Po zadání údajů klikněte na tlačítko „Přihlásit se k odběru“.

Poznámka: Uživatelé bohužel nemohou dokončit platby na webu OpenAI, aby získali ChatGPT Plus v Indii. Podle mnoha příspěvků na sociálních sítích všechny kreditní/debetní karty – ať už jde o Visa, Mastercard, American Express atd. – selhávají. Doufáme, že OpenAI přizná problém a umožní indickým uživatelům používat ChatGPT Plus v Indii.

5. Po dokončení platby se úspěšně stanete odběratelem ChatGPT+. Nyní můžete snadno používat nový model GPT-4 a další starší modely AI. Chcete-li začít, z rozbalovací nabídky na obrazovce vyberte „GPT-4“.

6. Nyní můžete zadávat své dotazy do textového pole v pravém podokně a komunikovat s výkonnějším a citlivějším chatbotem ChatGPT s podporou GPT-4. Zde je několik příkladů, podívejte se na ně:

Jak zdarma používat model AI GPT-4

Jak bylo potvrzeno v našem úvodním pokrytí, OpenAI nebude v dohledné době nabízet bezplatný přístup ke GPT-4 prostřednictvím chatbota ChatGPT. Dále dodává, že doufá, že někdy v budoucnu „nabídne určité množství bezplatných dotazů GPT-4“ uživatelům bezplatné úrovně.

  Jak vytvořit vlastní šablonu v PowerPointu

Pokud jste jedním z těch bezplatných uživatelů a nechcete utrácet peníze za předplatné ChatGPT Plus, máme pro vás bezplatnou alternativu. A je to nová funkce chatu AI společnosti Microsoft Bing. Ano, v oficiální blogový příspěvekMicrosoft potvrdil, že jeho služba Bing AI běží na GPT-4.

Navíc obrovskou výhodou používání Bing AI nad modelem GPT-4 na webu ChatGPT je znalostní báze. Zatímco GPT-4 je stále omezena na datovou sadu ze září 2021, chat Bing AI je připojen k internetu a může také odpovídat na dotazy související s událostmi v reálném čase. Pamatujte však, že Bing AI je v současné době omezena na 15 odpovědí v jedné konverzaci.

Takže pokračujte a otestujte ChatGPT alternativní Bing AI v prohlížeči Edge právě teď. A pokud nechcete používat Edge, přečtěte si našeho průvodce, jak získat přístup k chatu Bing AI v libovolném webovém prohlížeči.

Vyzkoušejte model GPT-4 v ChatGPT ještě dnes

Na závěr, budete muset získat předplatné ChatGPT+, pokud chcete oficiálně přistupovat k novému modelu GPT-4 AI od OpenAI. Při našem testování jsme však zjistili, že Bing AI je velmi citlivá a užitečná s našimi dotazy. Jste nadšeni z možností, které odemyká model AI text-cum-vision, kterým je GPT-4? Dejte nám vědět své myšlenky v komentářích níže.

x