Jak získat widget Bing AI Chat na iOS a Android: Vysvětleno

Chcete zvýšit svou kreativitu a produktivitu v práci nebo ve škole při používání chytrých telefonů? Bing AI Chat můžete používat na svých mobilních zařízeních iPhone, iPad nebo Android.

Od odhalení ChatGPT 30. listopadu 2022 čelí informační technologie transformaci AI ve všem. Nyní každý IT podnik zkoumá možnosti, jak zahrnout AI do svých běžných operací. Jednotlivci nezůstávají sami. Můžete také použít bezplatnou nebo placenou verzi ChatGPT nebo Bard pro učení, tvorbu obsahu a produktivitu.

Používání AI chatbotů se může stát pohodlnějším, pokud můžete tyto AI dostat do svých smartphonů. Zatímco ChatGPT a Bard jsou založeny na webovém prohlížeči, existuje lepší alternativa, kterou můžete vyzkoušet. To je Bing AI Chat od Microsoftu. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak získat tuto AI do svého smartphonu.

Bing AI Chat: Vznikající konkurent ChatGPT a Bard

Bing AI Chat je inteligentní chatbot vyvinutý společností Microsoft jako součást vyhledávače Bing ve webovém prohlížeči Microsoft Edge. Využívá zpracování přirozeného jazyka (NLP) a algoritmy strojového učení k simulaci lidských konverzací.

Tento vyhledávač AI a chatbot je v podstatě verzí velkého jazykového modelu (LLM) ChatGPT (vydání 4) společnosti Microsoft od společnosti OpenAI. Nabízí podobné odpovědi jako ty a já odpovídáme na otázky.

Kromě toho se nástroj neomezuje na textové odpovědi, protože AI se také integruje s modelem DALL-E od OpenAI a generuje odpovědi s obrázky. Takže kromě odpovědí v textech můžete také vytvářet generativní obrázky popisem toho, co potřebujete na Bing AI Chat.

Nový Bing získává stále větší pozornost z následujících důvodů:

 • Ve srovnání s ChatGPT je chat Bing AI aktualizovanější. Funguje s využitím nejnovější verze konverzační umělé inteligence z OpenAI: GPT-4. Proto jsou jeho modely strojového učení mnohem modernější než ChatGPT. Měli byste si uvědomit, že ChatGPT neobsahuje znalosti o mnoha věcech po září 2021.
 • ChatGPT nemůže prohledávat internet, zatímco Bing AI Chat může vyhledávat na internetu obsah, který hledáte. Poté zpracuje výsledky pomocí svých vlastních modelů strojového učení, aby poskytl výsledky v konverzačním tónu.
 • Bing AI Chat a Google Bard jsou podobné, protože oba umí vyhledávat na internetu. Bard je však hůře dostupný než New Bing. Bing AI chat je vždy dostupný ve webovém prohlížeči Edge. Pro Google Bard potřebujete přístup k jeho vyhrazenému webovému portálu. Bard tedy není standardně integrován s žádným webovým prohlížečem.
 • Odborníci očekávají, že Bing AI Chat bude mít větší publicitu, protože má vyhrazené mobilní aplikace.
  Jak otevřít soubor Dokumentů Google ze zástupce na domovské obrazovce [iOS]

Vlastnosti a funkce chatu Bing AI

Níže naleznete vzrušující nové funkce, které nový Bing přinesl do ekosystému chatbotů s generativním jazykovým modelem:

S Bingem můžete chatovat a získat odpovědi na své otázky, stejně jako se ptáte někoho, kdo je odborníkem na dané téma (SME). Jednoduše zadejte svou otázku a Bing vám poskytne výsledky v konverzačním tónu. Pokud potřebujete podrobný výsledek, můžete na něj hodit doplňující otázky.

Skvělá věc na Bing AI Chat je vyhledávání obsahu různými způsoby. Můžete vyhledávat pomocí textů, obrázků a videí. Bing bude analyzovat vstupy pomocí modelů AI a ML a generovat přesné odpovědi.

#3. Personalizované výsledky

Bing bude nyní generovat personalizované návrhy obsahu na kartě Bing Insights. Zjistíte, že návrhy obsahu úzce souvisí s tím, co hledáte na Bing Search nebo chatujete na New Bing.

#4. Přesnější výsledky

Ve většině případů Bing vytváří text, obrázky a video obsah na základě vašeho vyhledávacího dotazu přesně. Znamená to, že obsah vytvořený AI můžete okamžitě využívat. Obsah byste však měli vylepšit podle pokynů své firmy nebo osobních publikací.

Kromě toho můžete přidat pokyny pro Bing, jako je vytvoření popisu ve 100 slovech, kreslení obrázků na bílém pozadí, neodkazování na určité webové adresy atd., abyste zdokonalili obsah generovaný AI.

#5. Bing Image Creator

Bing AI Chat přichází s modely hlubokého učení DALL-E. Nový Bing tedy dokáže přeměnit vaše textové vstupy na digitální obrázky.

Chatbot také nabídne možnosti přizpůsobení vytvořeného obrázku, jako je vytvoření 3D modelu, přidání osoby do generativního vozidla a tak dále.

#6. Bing Compose

Hned vedle karty Bing AI Chat získáte kartu Compose. Funkce Vytvořit vám umožňuje vytvářet textový obsah z klíčových slov, malých frází nebo dlouhých popisů. Model generativního jazykového zpracování můžete také přizpůsobit v následujících parametrech, abyste získali obsah generovaný AI s přizpůsobením:

 • Tón: Profesionální, Kauzální, Nadšený, Vtipný a Informační
 • Formát: Nápady, Blogový příspěvek, E-mail a Odstavec
 • Délka: Krátká, Střední a Dlouhá

#7. Historie chatu Bing

Nový Bing ukládá všechny vaše chaty v sekci Nedávná aktivita. Můžete se tedy vrátit k libovolnému předchozímu chatu a zahájit konverzaci odtud. Webové výsledky nebo obsah generované umělou inteligencí není nutné ukládat do jiné aplikace na psaní poznámek.

#8. Mobilní podpora Bing

Prostředí Bing AI Chat je nyní k dispozici pro hlavní mobilní zařízení v ekosystému obchodu s aplikacemi Apple nebo Google. Na rozdíl od Google Bard a ChatGPT tedy pro přístup ke generativnímu jazykovému chatbotu nepotřebujete počítač. Veškeré učení, vyhledávání na webu a vytváření obsahu můžete provádět ze svého chytrého telefonu.

Bing AI Chat Widget pro mobilní telefony je výkonný nástroj umělé inteligence, který vám může pomoci s řadou úkolů. Pokud hledáte způsob, jak ze svého smartphonu vytěžit více, důrazně doporučuji, abyste to zkusili. Zde jsou hlavní důvody, proč jej používat na smartphonu:

 • Asistent AI je vždy k dispozici, když dojíždíte do kanceláře, nakupujete potraviny nebo cestujete do cizí země.
 • K získání přesných výsledků vyhledávání míst, věcí a teorií můžete použít vestavěné hlasové vyhledávání nového Bingu.
 • Získáte všechny funkce z aplikace Bing AI Chat na Microsoft Edge na PC do mobilního telefonu. Mobilní telefon je cenově dostupnější než PC. Widget New Bing je tedy cenově dostupný způsob, jak používat chatbota AI.
 • Widget můžete přidat na domovskou obrazovku smartphonu. Můžete tak rychle získat rozšířený popis kreativního nápadu, který vás napadne. Případně získejte odborné výsledky na hledané výrazy v kombinaci vizuálního a textového obsahu.
 • Nový Bing vám pomůže udržet si pořádek. Může za vás vytvářet nákupní seznamy. Tento chatbot s umělou inteligencí můžete také využít ke sledování průběhu projektu nebo k nastavení připomenutí nadcházející schůzky na Zoomu nebo Google Meet.
 • Můžete překládat texty cizích jazyků ve svém prvním jazyce, protože Bing AI Chat podporuje překlady.
  11 nejlepších aplikací pro výuku kytary pro Android a iOS

Předpoklady pro používání chatu Bing AI na mobilních zařízeních

Níže naleznete systémové požadavky, abyste zjistili, zda váš mobil bude skutečně podporovat provoz Bing: Chat s aplikací AI a GPT-4 nebo ne:

 • Pro zařízení Android musíte mít Android 7.0 nebo vyšší, abyste mohli nainstalovat a používat nový Bing.
 • Pokud jste v ekosystému Apple, pak potřebujete iOS 14.0 nebo lepší pro iPhone, iPad a iPod Touch.
 • Aplikace Bing AI Chat vyžaduje k provozu účet Microsoft. Před instalací Bing: Chat with AI & GPT-4 si ji tedy musíte vytvořit a přidat do svého smartphonu.
 • Aplikace New Bing je plně internetová. Takže budete také muset zůstat online prostřednictvím mobilního internetu nebo Wi-Fi, abyste nechali nástroj Bing AI dělat svou práci.
 • Pokud chcete používat hlasové vyhledávání a chat na Novém Bingu, musíte povolit nástroji používat mikrofon vašeho smartphonu.
 • Pro vyhledávání podle obrázků musíte nástroji udělit přístup ke správci souborů nebo internímu úložišti vašeho mobilního telefonu.
 • Dostatek volného místa na smartphonu. Například na Androidu alespoň 200 MB a na iOS alespoň 300 MB.
 • Nyní, když znáte systémové požadavky pro aplikaci Microsoft AI Bing Chat, níže prozkoumáme, jak ji získat na různých mobilních zařízeních:

  Microsoft zpřístupnil aplikaci Bing: Chat s AI a GPT-4 volně pro každý iPhone, iPod Touch a iPad z App Store. Níže naleznete kroky k instalaci aplikace a nastavení šířky na domovskou obrazovku:

  • Přejděte do App Store a vyhledejte aplikaci Bing: Chat s AI a GPT-4.
  • Klepněte na ikonu Získat v aplikaci a potvrďte proces instalace pomocí přístupového kódu Touch ID, Face ID nebo Apple ID.
  • Jakmile je aplikace nainstalována, klepnutím na tlačítko Otevřít aplikaci spusťte.
  • Při prvním spuštění vás aplikace požádá o souhlas s různými oprávněními, jako jsou oznámení a sledování aktivity v aplikacích a na webových stránkách. Povolte tato oprávnění.
  • Nyní vstoupíte na uvítací obrazovku, kde se dozvíte, jak se v aplikaci pohybovat. Klepněte na Přeskočit v pravém horním rohu.
    Echo třídí výstrahy podle typu na vašem Lockscren a připomíná vám je [Android]

  • Nyní skutečně vstoupíte do Bing AI-kopilota na vašem iPhone nebo iPad.

  • Minimalizujte aplikaci a přejděte na domovskou obrazovku iOS.
  • Klepněte a podržte na libovolném prázdném místě na domovské obrazovce, dokud se ikony aplikací nezačnou třást.

  • Klepněte na ikonu plus (+) v levém horním rohu a přejděte dolů a vyhledejte aplikaci Bing.

  • Klepněte na Bing v rámci widgetů a vyberte si mezi widgetem Hledat, který se vám líbí, z tmavého a ledového stylu.

  • Klepnutím na tlačítko Přidat widget jej dostanete na domovskou obrazovku.

  Přečtěte si kroky k instalaci a nastavení widgetu New Bing app na Android:

  • Přejděte na svém mobilním telefonu na Google Play a najděte aplikaci Bing: Chat with AI & GPT-4.
  • Klepnutím na tlačítko Instalovat stáhněte a nainstalujte. Po instalaci spusťte aplikaci klepnutím na tlačítko Otevřít.
  • Na uvítací obrazovce klepněte na Možná později.
  • Nyní jste na domovské obrazovce Bing AI Chat.

  • Minimalizujte aplikaci a přejděte na domovskou obrazovku systému Android.
  • Dlouhým klepnutím kdekoli na domovské obrazovce otevřete nabídku přizpůsobení plochy. V tomto seznamu vyberte Widgety.

  • Na obrazovce Widgety byste měli vidět aplikaci Bing. Klepněte na něj.

  • Dlouze stiskněte kterýkoli z widgetů Hledat a chat a přetáhněte jej na domovskou obrazovku.

  • Klepnutím na vyhledávací pole Bing otevřete okno chatu AI.

  Použijte Bing AI Chat přes text

  • Na widgetu Bing AI Chat klepnutím na ikonu Bing otevřete rozhraní chatu.

  • Ve vyskakovacím okně Zvolte styl konverzace vyberte cokoli mezi Kreativní, Vyvážený a Přesný.

  • Nyní klepněte na pole Zeptejte se mě na cokoliv… a zadejte svou otázku.
  • Například jsem napsal: „Co je model GPT?“ a dostal jsem následující výsledek:

  • V případě potřeby můžete položit doplňující otázky, abyste získali další obsah.
  • Pokud potřebujete začít znovu, klepněte na ikonu Broom nalevo od vyhledávacího pole.

  Využijte Bing AI Chat přes obrázek

  • Chcete-li použít vyhledávání obrázků, vraťte se do aplikace Bing.
  • Dotkněte se ikony hledáčku uvnitř pole Hledat v horní části.

  • Na obrazovce Přístup k fotoaparátu povolte přístup ke kameře.

  • Nyní pomocí fotoaparátu a hledáčku umístěte objekt na obrazovku uvnitř čtverce.
  • Jakmile je zaostření obrázku správné, klepnutím na tlačítko vyhledávání uprostřed získáte odpovědi generované umělou inteligencí.

  • Přejetím prstem nahoru po obrazovce Související obsah zobrazíte výsledky vyhledávání.

  Použijte Bing AI Chat přes Voice

  • Na widgetu New Bing klepněte na ikonu mikrofonu.
  • Když se v aplikaci Bing objeví obrazovka Poslouchám, vyslovte svůj vyhledávací dotaz.

  • Bing AI Chat vám také sdělí výsledky.
  • Chcete-li zastavit hlas, klepněte na oscilogram, který se zobrazuje ve spodní části obrazovky.

  Zabalit se

  Nyní tedy víte, co je to Bing AI Chat a proč jeho zavedení v mobilních telefonech vyvolává rozruch ve světě AI chatbotů. Pomocí výše uvedených metod můžete bez námahy nainstalovat widget New Bing na zařízení Android a iOS. Později se můžete řídit doporučenými případy použití, abyste tohoto ultimátního chatbota s umělou inteligencí co nejlépe využili.

  Také se vám mohou líbit nástroje AI pro tvorbu chatbotů.