Jak získat zdarma TikTok Coins

Není žádným překvapením, že se TikTok stal jednou z nejpopulárnějších aplikací po celém světě. Díky své popularitě TikTok používá téměř každý influencer a rychle se stal slavným centrem zábavy. Ale slyšeli jste někdy o mincích v aplikaci TikTok? Ano, existují mince TikTok, které můžete použít k provádění určitých akcí na platformě. A dnes o tom budeme diskutovat podrobně. Zůstaňte naladěni až do konce!

Jak získat zdarma TikTok Coins

Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete zdarma získat coiny TikTok a dozvědět se více o různých mincích dostupných v aplikaci TikTok.

K čemu jsou coiny na TikTok?

Mince TikTok lze použít k posílání dárků vašim oblíbeným tvůrcům obsahu během jejich živých přenosů. Můžete také dát influencerům dárky do jejich chatboxu. Mince se kupují za skutečné peníze a jsou platné pouze v aplikaci. A můžete si koupit coiny přes svůj bankovní nebo PayPal účet.

  Jak zobrazit, komu se líbila vaše videa TikTok

Můžete vyplatit TikTok Coins?

Ano, influenceři mohou vyplácet TikTok coiny, pro které potřebují PayPal účet. Minimální zůstatek, který musíte mít na svém účtu TikTok, je 100 $. Maximální denní limit výběru je také $ 1000. Mince získané influencery se nejprve převedou na diamanty a jeden diamant odpovídá 100 coinům. Každý diamant má také hodnotu 5 centů. A diamanty jsou vykoupeny v hotovosti.

Kolik stojí mince na TikTok?

Hodnota nezůstává stále stejná. Hodnota mincí závisí na směnném kurzu. Proto mají tyto mince pokaždé jinou hodnotu. Vzhledem k tomu, že směnný systém je vždy dynamický, hodnota mincí, které máte dnes, nemusí zítra zůstat stejná.

Jak získat coiny na TikTok zdarma?

Některé ze způsobů, jak vydělat coiny zdarma, jsou:

  • Sledujte videa: Chcete-li získat coiny zdarma, musíte při sledování videí provést některé úkoly

  • Účastněte se výzev: TikTok může darovat tyto mince, pokud se zúčastníte a vyhrajete výzvy

  • Dárky: Ostatní uživatelé vám mohou poskytnout mince zdarma jako dárek

Jak získáte zdarma TikTok mince?

Pokud vám je někdo daruje, můžete získat mince zdarma. Dokonce i TikTok vám může dát mince, pokud vyhrajete nějaké výzvy nebo je vyděláte sledováním videí na TikTok.

Kolik je 500 TikTok Coinů?

V současnosti je v USA hodnota jedné TikTok mince 1,3 centu. Na základě výpočtu bude 100 TikTok coinů odpovídat 1,3 dolaru. Zatímco 500 mincí je aktuálně oceněno na 6,49 $.

Kolik je 100 TikTok Diamonds?

Abychom to uvedli do jednoduchého výpočtu, 100 mincí odpovídá 50 diamantům. Je to proto, že diamanty TikTok tvoří pouze 50 % hodnoty mincí. Hodnota každého diamantu je 5 centů. Takže 100 diamantů odpovídá 50 $.

Kolik je 7000 coinů na TikTok?

Na základě aktuálního výpočtu si můžete v aplikaci TikTok koupit 7000 coinů za přibližně 129,99 $. Hodnota jedné mince je 1,3 centu, protože je to cena mincí v USA. Hodnota se může lišit v závislosti na směnném kurzu různých zemí. Váš účet vám bude schopen sdělit přesnou částku, pokud o ní budete hledat v sekci Dobití.

Kolik stojí růžový dárek na TikTok?

Posílat dárky svým oblíbeným influencerům může být docela zábava. Influenceři si dokážou opravdu užít lásku, kterou dostanou ve formě dárků, a také vydělat peníze na svém talentu. Pokud tedy plánujete někomu darovat růži, mějte na paměti, že 1 růže stojí pouze 1 dolar.

Kolik je 100 růží na TikTok?

Jelikož jedna růže na TikTok stojí 1 dolar, 100 růží bude stát 100 dolarů.

Kolik stojí lev na TikTok?

Lev je jedním z nejznámějších dárků, které lze někomu na TikTok darovat. Darování lva vás však může stát nehoráznou částku. Ano, lev přichází na TikTok za 29 999 mincí. Nejedná se o skromný dárek, kterým byste někoho obdarovali, ale pokud je to ve vašich plánech, museli byste utratit 29 999 mincí.

Jak přeměníte dárky TikTok na hotovost?

Tiktok vám umožňuje vybírat hotovost, jakmile budete mít 1000 sledujících. Dary, které vyděláte, jsou nejprve převedeny na diamanty a tyto diamanty jsou vyplaceny v hotovosti. Je také důležité vědět, že TikTok bere 50 % provize z vašich výdělků. Když přejdete na svůj účet v sekci Zůstatek, budete moci vidět živé dárky a nashromážděné diamanty. Můžete klepnout na kartu Výběr a nechat si převést hotovost na svůj Paypal účet.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak získat mince TikTok. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, jaké téma se chcete dozvědět v našem dalším článku.

x